Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Duke of Alpha Centauri indir – Full

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
 

Duke of Alpha Centauri indir – Full

Duke of Alpha Centauri indir – Full Duke of Alpha Centauri PC, inanılmaz grafikler içeren bir atıcı. Oyunun ana amacı, düşman çeşitleri ordularını havaya uçururken çok eğlenmektir.
Patronların kavgalarıyla uğraşın, geminizi ve gemi sisteminizi sonsuza dek kıpırdanmayan bir şekilde sergileyene kadar yükseltin. Oyun, başlayanlardan yetenekli olanlara kadar her oyuncuya uyacak şekilde tasarlanmıştır.
Ve ayrıca daha zorlu hale getirmek için farklı zorluk ayarları vardır.

DÜZEYLER

Oyun, farklı ve eşsiz seviyelerde yer alıyor. Her seviye ve düşman dikkatli bir şekilde tasarlanmış ve mümkün olduğunca eğlenceli olacak şekilde programlanmıştır. Her düzey güzel uzay grafikleriyle şaşırtıcı görünüyor.

YÜKSELTME

Her seviyeye çıktığınızda bir sistem yükseltme noktasının kilidini açarsınız. Her 10 seviye için, daha fazla gemi yükseltmesinin kilidini açabilirsiniz.

Sistem yükseltmeleri
– Mekanik silah güç kaynağı
– Enerji silahları güç kaynağı
– Kalkan
– Gövde
– Silah hasarı

Gemi yükseltmeleri
– Taktik
– Otomatik hedef plazma tareti
– Otomatik hedef füze
– Otomatik hedef lazer tareti
– Bilim
– Holyemiter gelişimi
– Kalkan enerji dönüştürücü
– Faz değişimi
– Mühendislik
– Hızlı kalkan şarjı
– Hızlı gövde tamiri
– Hızlı silahlar güç şarjı

OYUNCU

Oyuncu, mekanik (mermi ve füzeler) ve enerji silahları (plazma kurşunları ve lazerler) olmak üzere iki farklı silah tipine sahiptir. Farklı güç kaynaklarından güç alırlar, bu nedenle ikisini de yükseltmek için aklınızda bulundurun. Oyuncunun otomatik yönlendirmeli bir sistemi kullanarak düşmanları hedeflemesi durumunda füzeler ve lazerler harekete geçirilir. Hedefinizi istediğiniz zaman değiştirebilirsiniz.
Silahların yanı sıra, oyuncuda 2 daha fazla gemi özelliği bulunmaktadır: holemitör ve sistem aşırı yükü. Holoemiterler hasarınızı artırmak ve düşmanlara daha çabuk zarar verebilmek için 3 veya 5 holodron çekerek kullanılır. Sistem aşırı yükü kalkanlar, silah güç kaynağı veya gemi teknenizi onarmak için nanorobotlar ve yüksek sıcaklık plazma reaksiyonlarını birleştiren bir teknolojidir.
Geminizin bir savunma kalkanı var. Eğer başarısız olursa, kritik gövde kırılmasına dikkat etmeyin, çünkü reaktör çekirdeği geminizi patlayacak ve yok edecektir.

ENEMIES

Duke of Alpha Centuri, 13 farklı düşmana sahiptir ve her biri kendine tam bir çeşitlilik kazandıran 3 farklı stile sahiptir.
Düşmanlar farklı silah türleriyle (plazma silahları, foton silahları, lazerler, füzeler) donatılmıştır ve bazıları gizleme teknolojisine sahiptir, bu yüzden ortaya çıktıklarında dikkatli olun.
Patronlar oldukça benzersizdir ve oyuncuyu yok etmek için her türlü faul hileler kullanırlar. Bazı asteroitlerle karşılaşacaksınız.
Onların yanında uçarken dikkatli olun çünkü kalkanlarınız onları engelleyemez, bu yüzden size doğrudan vururlar.

Duke of Alpha Centauri indir – Full YAPILAN YORUMLAR

2019 EN GÜNCEL ÜCRETSİZ OYUNLARINI TAKİP EDİN!

Sayfayı Beğen

ÜCRETSİZ OYUN OYNAYIN.