Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Drift Into Eternity indir – Full

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
 

Drift Into Eternity indir – Full

Drift Into Eternity indir – Full Bir can sıkıntısı çeken uzun mesafeli uzay gemisinin tek kurtulanı olarak, kendinizi onun düşen kalıntıları içinde sıkışmış buluyorsunuz, hayati işlevlerini sürdürmek için mücadele ediyorsunuz
Ve kendi hayatta kalmanla başa çıkarken, kod çekişen bir AI size yardım etmeye çalışıyor.

Korkunç durumu çözmek için geminin farklı modüllerini keşfedin, kurtarmaya çalışın ve inceleyin.

Drift Into Eternity, bilim-kurgu klasikleri ve hayatta kalma türüne olan sevgimizden esinlenerek sizi ilk kişi olarak eşsiz ve zor bir hayatta kalma deneyimi ile karşılıyor
görünüm. Gemiyi ve hayatınızı tehdit eden birçok tehlikeyi aşmak istiyorsanız, ortamın avantajlarından nasıl yararlanacağınızı hızla öğrenmeniz gerekecek.
Temel Özellikler:
Bir göktaşı alanına sürüklenen soğuk, karmaşık, sessiz bir gemi girin, teknesi yavaş yavaş her iki taraftan dövülüyor ve atmosferi, hayati işlevleri birer birer ölürken kaza sırasında çıkan kendi zehirli yakıtı tarafından zehirleniyor.
Gemiyi, birçok cihazını onaracak malzemelere, açlıktan korumak için yiyecek ve suya bakın ve ölümcül depresyondan kaçınmak için moralinizi korumaya çalışın.
Gemiyi yavaşça yırtıp atan birçok zararı onarın: ihlalleri kapatın, birçok cihazını onarın, birçok elektrikli yangınla savaşın, gövdeyi sızarak korozif ve öldürücü atmosferi temizleyin.
Çevrenizdeki zorunlu bilgiyi toplamak için alaycı bir AI yardımını kullanın.
Hayatta kalma şansınızı artıracak araçları araştırın, araştırın ve araştırın ve yükseltin.
Progresyonunuzu engellemesini veya bitmesini istemiyorsanız, hastalıklarınızın ve yaralarınıza hızla göz kulak olun!
Minimal el tutma, oyundan atmaya çalışan kişi sizsiniz, yalnızca temel mekaniğe dair ipuçları vereceğiz. Öğrenmek ve ilerlemek size kalmıştır.

Bu oyun, oyuncular için zorlu ve zorlayıcı bir terimdir. Sıklıkla mücadele edersiniz ve başarısız olursunuz. Ancak sıkı tutun, keşfedin, gözlemleyin ve çalışın … ve belki de her seferinde biraz daha hayatta kalmanın bir yolunu bulacaksınız!

Cevap, koridorun sonuna doğru olabilir!

Drift Into Eternity indir – Full YAPILAN YORUMLAR

2019 EN GÜNCEL ÜCRETSİZ OYUNLARINI TAKİP EDİN!

Sayfayı Beğen

ÜCRETSİZ OYUN OYNAYIN.