Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Dreamfall Chapters Book Three Realms indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
 

Dreamfall Chapters Book Three Realms indir

Dreamfall Chapters Book Three Realms indir

Dreamfall Chapters Book Three Realms indir

Dreamfall Bölümler üçüncü bölüm artık yayında!

Dreamfall Bölümler Sürüm 3.0 Arcadia Stark Zoë Castillo ve Kian Alvane paralel maceraları devam ediyor. Kitap iki patlayıcı olaylardan sonra Realms iki ay sonra hikayeyi alır – ve çok değişti.

Yepyeni yerleri ve karakterleri, yeni zorluklar, seçimler ve sonuçları, ve keşif ve macera saat Featuring Kitap Üç tüm bekliyordum devamıdır!

Kitap üç bütün sezon geçiren sahipleri için ücretsiz bir güncelleme olduğunu. Sadece İngilizce dil sürümleri şu anda kullanılabilir. Almanca ve Fransızca yerelleştirilmiş sürümleri yakında geliyor.

Yama notları

Sürüm 3.0 Dreamfall Bölümler beş bölüm üçte içerir! Yeni oyun saatleri, yeni karakterler ve yerlerin ton – tadını çıkarın!
Eğer Kitap Üç başlatmak için Kitap One ve Two tamamlamış olması gerektiğini unutmayın.
Kitap üç şu anda yalnızca İngilizce mevcuttur. Tam ses eylemi Alman versiyonu ve Fransızca altyazılı versiyonu kısa bir süre gelecek.

Genel değişiklikler

Bölüm başında özetleyelim hikaye yaptığınız önemli seçimler bazı özetleyen, şimdi var. Bu özetleyelim yalnızca Kitap Üç başlattığınızda ilk kez oynayacak ve sadece ön menüden ‘Start Kitap Three’ seçeneğini seçerseniz.

Bilinen sorunlar

Bu bir hata değil,: bazı oyuncuların Interlude belirli bir çizim almak veremiyoruz raporlar alıyoruz. Söz konusu alan bazı ekranlarda göründüğünden daha koyu olması gerekiyordu, ancak bu, kasıtlı olduğunu. Bulmacanın çözümü elinizin …
ayarlar menüsü Bu bir sonraki yama sabit olacaktır Interlude I’den erişilemez.
Ses eylemi bazı ses sorunları vardır. Biz sürüm 3.0.1 için bu sorunu gidermek için çalışıyoruz.
OS-X Mac sürümü ışık milleri eksik. Bu sürüm aynı zamanda bazı yerlerde sahne titreşen görüntüleyebilir. Biz bir düzeltme üzerinde çalışıyoruz.

Dreamfall Bölümler Satın alma beş bölüm içerir. İlk üç bölüm – Kitap Bir: Reborn, Kitap İki: İsyancılar ve Kitap Üç: Realms – şimdi yüklenebilir. Son iki bölüm en kısa sürede çıktıkça ücretsiz güncellemeler olarak satışa sunulacak.
The Longest Journey: seçimler ve sonuçları, rüyalar ve gerçeklik, büyü ve bilim, kaos ve düzen hakkında bir hikaye odaklı bir macera ve kırık kahramanlar Dreamfall Bölümler ödüllü maceralarını The Longest Journey ve Dreamfall için epizodik takip olduğunu eylemler tüm dünyalarda tarihin akışını şekillendirecek.

Paralel dünyalar Set – Bir Geleceğin karanlık bir cyberpunk vizyon, büyülü bir fantezi bölge, diğer – oyun Undreaming gelen rüyaların doğasını kurtarmak için dünya genelinde kendi yolculuğa iki kırık kahramanlar izler. Dreamfall Bölümler sürpriz götürecek bir olgun duygusal, karanlık, büyülü ve yürek burkan bir macera.

Uzun Journey: dönen oyuncular Dreamfall sonundan beri bekleyen edilmiştir sonuca alacak iken yepyeni bir hikayesi, Dreamfall Bölümler, Longest Journey Saga yeni oyuncular tanıttı.
Temel Özellikler
Longest Journey epik destan devam derin ve duygusal epizodik hikayesi Deneyim – denilen ödüllü hikaye New York Times “zorlayıcı” ve “müthiş”
Yıl, Dreamfall ve alkışlanan Macera Oyunu devamı: The Longest Journey. Dreamfall bir özeti oyun yeni oyuncular için kullanılabilir
Hikaye ve seçimler ve eylemler aracılığıyla yolculuğun seyrini şekil ve şaşırtıcı ve bazen de yıkıcı sonuçları ile yaşamak
Oyununuzu bağlayın ve seçimler için Buhar görmek ve Facebook arkadaş kendi yapmadan önce yaptık ve herkes oyunu oynamaya ile kararlarını paylaşın
Kırık ve çürüyen dreamscape ile büyülü fantezi ile geleceğin çarpıcı cyberpunk vizyon birleştirmek boyunca, güzel, zengin, detaylı ve özgün dünyalar keşfedin
Oyunun tüm beş bölüm ek olarak, Dreamfall Bölümler Special Edition aşağıdaki dijital ekstralar içerir:
Reborn: Dreamfall Bölümler Sanat Kitap Bir – Dreamfall Bölümler İlk olaydan konsept sanat ve illüstrasyonlar içeren dijital sanat kitabı (mevcut şimdi!)
Yolculuklar Doğum – PDF ve e-kitap formatlarında iki öykü, The Longest Journey evrenin ayarlanan ve Dreamfall bölümlerde olaylara kadar lider (çok yakında!)
FLAC ve MP3 formatında Kitap Bir Dreamfall Bölümler müzik içeren dijital soundtrack (şimdi kullanılabilir!)
Dijital Europolis turizm haritası! Niyom Medya sponsorluğunda ve Cowboy, herkesin en sevdiği karga kovboy tarafından sunulan (şimdi kullanılabilir!)
(Şimdi kullanılabilir!) 7 HD duvar kağıtları
Dreamfall Bölümler karakterler içeren 5 dijital avatarlar (şimdi kullanılabilir!)

Dreamfall Chapters Book Three Realms indir YAPILAN YORUMLAR

2019 EN GÜNCEL ÜCRETSİZ OYUNLARINI TAKİP EDİN!

Sayfayı Beğen

ÜCRETSİZ OYUN OYNAYIN.