Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Dr.Web CureIt 9 null download

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
 

Dr.Web CureIt 9 null download

Dr.Web CureIt 9 null download
√ Açıklama:
Programı Dr.Web CureIt ile! ® sistemde Dr.Web kurmadan, hızlı bir şekilde tedavi etmek, kötü amaçlı nesnelerin tespiti halinde, bilgisayarınızı tarar ve yapabilirsiniz. Yaptığınız değişiklikler yarar daha hızlı ve etkili hale getirmiştir. Dr.Web CureIt içinde! 9.0 zaten en yeni tehditlere karşı koruma güvenilirliğini artırır, Windows için Dr.Web ürünlerinde bulunan en güncel teknolojiyi ve yenilikleri kullanır.

Dr.Web CureIt avantajları!:
Dr.Web CureIt! kurulum gerektirmeyen, tarama süresi devre dışı bırakmak istemiyordu de antivirüs başka üretici yüklü demektir herhangi Antivirus ile çakışmaz.
Dr.Web CureIt yardımıyla! Düzenli bağımsız Dr.Web onun yerine sonuçlandırmak PC’nizde ve yarar çalışmaları temelinde kurulmuştur anti-virüs etkinliğini izleyebilirsiniz.
Dr.Web CureIt! Bir saat sonra güncellenen ya da birkaç kez.

Bilgisayarınıza bulaşmış olup olmadığını öğrenmek için?
Dr.Web CureIt İndir!, Sabit diskte programı kaydetme.
Yürütmek için kaydettiğiniz dosyayı çalıştırın (sol fare tuşu ile üzerine çift tıklayın).
Tarama ve çalışma denetim raporu bekleyin. Daha fazla kanıt mı ihtiyacınız var?

Büyük değişiklikler ve geliştirmeler:
Güncelleştirilmiş bir anti-virüs motoru da dahil olmak üzere araçlardan dokuzuncu sürümü. Ancak Dr.Web CureIt! uzun işletim sistemleri, MS Windows 2000 ve 2000 Server destekler. Buna ek olarak, bu gelişmiş koruma rejimini terk karar verildi – şu anda bu seçenek artık gerekli değildir

√ Description:
With utility Dr.Web CureIt! ® without installing Dr.Web in the system, you can quickly scan your computer and, in case of detection of malicious objects, to cure it. Your changes have made the utility more rapid and effective. In the Dr.Web CureIt! 9.0 uses the most current technology and innovations, already included in Dr.Web products for Windows, which increases the reliability of protection against the latest threats.

The advantages of Dr.Web CureIt !:
Dr.Web CureIt! does not require installation, does not conflict with any Antivirus, which means that at the time of scanning did not want to disable antivirus installed another manufacturer.
With the help of Dr.Web CureIt! You can regularly monitor the effectiveness of the established anti-virus on your PC and on the basis of the utility work independently conclude its replacement by Dr.Web.
Dr.Web CureIt! updated once or several times an hour.

How to find out whether your computer is infected?
Download Dr.Web CureIt !, saving utility on the hard drive.
Run the saved file to execute (double-click on it with the left mouse button).
Wait for the scan and study audit report. Need more proof?

Major changes and improvements:
In the ninth version of utilities including an updated anti-virus engine. However Dr.Web CureIt! longer supports the operating systems MS Windows 2000 and 2000 Server. In addition, it was decided to abandon the regime of enhanced protection – at the moment this option is no longer necessary.

Dr.Web CureIt 9 null download BENZER İÇERİKLER
Dr.Web CureIt 9 null download YAPILAN YORUMLAR

2019 EN GÜNCEL ÜCRETSİZ OYUNLARINI TAKİP EDİN!

Sayfayı Beğen

ÜCRETSİZ OYUN OYNAYIN.