Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Divinity Original Sin 2 v3.0.15.252 indir – Full

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
 

Divinity Original Sin 2 v3.0.15.252 indir – Full

Divinity Original Sin 2 v3.0.15.252 indir – Full Tanrıların öldüğü bir dünyada, Fort Joy’un hapishane kolonisinde karantinaya alınan yasak bir sihirbazın oyuncusuyun. İlahi Düzen’in Magisterleri, güçlerinizden sizi “iyileştirmek” istemektedirler. Fakat emrin kendi sırları vardır. Herkesi tehdit eden sırlar. Eğer dünya haksızlık etmezse, kaos yönetir. Yeni bir İlahiyat süreyi geldi.

Irk ve köken hikayenizi seçin ve dünyanın ne kadar değişik reaksiyon verdiğini görün. Partinizi toplayın ve rakiplerinizi derin taktik dönüşlü mücadelede değişik öğelerle patlatın. Rivellon’un geniş ve katmanlı dünyasını tek başına ya da açılan / bırakmalı kooperatif oyununda en çok 4 oyuncu ile keşfedin.

İlahiyat: Orijinal Sin 2, yeni bir UI, tamamiyle yeni bir sanat tipi ve ilerlemiş rol oynama sistemleri ile yeni kuşak İlahiyat Motoru üstüne kurulmuş tamamiyle yeni bir deneyimdir. Özgün kusursuz dönüşleri yapan her şey: İstediğiniz yere gidin, kimseyi öldürün, problemleri çözüme ulaştırmak amacıyla sınırsız yollar bulun ve nihai RPG partinizi toplayın.

Divinity Original Sin 2 v3.0.15.252 indir – Full BENZER İÇERİKLER
Divinity Original Sin 2 v3.0.15.252 indir – Full YAPILAN YORUMLAR

2019 EN GÜNCEL ÜCRETSİZ OYUNLARINI TAKİP EDİN!

Sayfayı Beğen

ÜCRETSİZ OYUN OYNAYIN.