Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Divinity Original Sin 2 torrent

Divinity Original Sin 2 İndir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
 

Divinity Original Sin 2 torrent indir

Divinity Original Sin 2 Void yaklaşıyor. Ve içinde saklı güçler uyandıracaktır. İlahiyat savaşı başladı. Akıllıca seçin ve azıcık güvenin; karanlık her kalp içinde gizlidir.

Et yiyen bir elf; bir imparatorluk kertenkele; mezardan yükselen bir ölümsüz adam? Irk ve köken hikayenizi seçin – veya kendi fragmanınızı yaratın! Dünyanın kim ve ne olduğuna farklı tepkiler verdiğini keşfedin.
Yeni bir İlahiyat zamanı geldi!
Partinizi toplayın ve arkadaşlarınızla ilişkiler geliştirin. Rakiplerinizi derin taktik dönüşlü mücadelede patlatın. Çevreyi bir silah olarak kullanın, avantajınız yüksek kullanın ve öğeleri değiştirin.
Rivellon’un umutsuzca ihtiyacı olan tanrı olarak yükselin.
Rivellon’un geniş ve katmanlı dünyasını tek başına veya açılır / kapanış kooperatif oyununda en fazla 4 oyuncu ile keşfedin. Her yere gidin, kimseyi öldürün ve dünyayla etkileşime girmek için sonsuz yollar keşfedin. Yepyeni PvP ve Game Master modlarında oynamaya devam edin.

Irk ve kökenini seçin. ya da bir İnsan, Kertenkele, Elf, Cüce veya Undead olarak kendi yaratın. Dünya, kim olduğunuza ve yaptığınız işe tepki verir. Her seçeneğin bir sonucu olacaktır.

Sınırsız keşfetme ve deneme özgürlüğü. Herhangi bir yere gidin, başkasıyla konuşun ve her şeyle etkileşim kurun! Her NPC öldürülebilir ve her hayvan konuşulabilir! Hayaletler bile birkaç sır ya da iki tane tutar …

Sıradan nesil dönüş tabanlı mücadele. Yeniden canlandırılan eylem noktası sistemi, AI 2.0, yeni elemental kombinasyonlar, 200’den fazla beceri, yükseklik avantajı … ve çok daha fazlası.

4 oyuncu çevrimiçi ve bölünmüş ekran çok oyunculu. 6 önceden hazırlanmış karakterden birini seçin veya kendi oluşturun. Tam denetleyici desteğiyle arkadaşlarınızla çevrimiçi veya yerel bölünmüş ekranda oynayın.

Game Master Mode: Hayal gücünüzü bir üst seviyeye çıkarın ve Game Master moduyla kendi öykülerinizi hazırlayın. Steam Workshop’tan fan yapımı kampanyaları ve mod’leri indirin.

Çıkış Tarihi: 14 Eylül 2017


MİNİMUM:
İşletim Sistemi: Windows 7 SP1 64-bit or Windows 8.1 64-bit or Windows 10 64-bit
İşlemci: Intel Core i5 or equivalent
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA® GeForce® GTX 550 or ATI™ Radeon™ HD 6XXX or higher
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 35 GB kullanılabilir alan
İlave Notlar: Minimum requirements may change during development.
ÖNERİLEN:
İşletim Sistemi: Windows 7 SP1 64-bit or Windows 8.1 64-bit or Windows 10 64-bit
İşlemci: Intel Core i7 or equivalent
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 770 or AMD R9 280
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 35 GB kullanılabilir alan
İlave Notlar: Recommended requirements may change during development.

Divinity Original Sin 2 İndir BENZER İÇERİKLER
Divinity Original Sin 2 İndir YAPILAN YORUMLAR

2019 EN GÜNCEL ÜCRETSİZ OYUNLARINI TAKİP EDİN!

Sayfayı Beğen

ÜCRETSİZ OYUN OYNAYIN.