Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Distortions 2018 İndir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
 

Distortions PC 2018 indir

Keman ile Kız, beş farklı yetenek ve keman çalmak için 3 farklı yol öğrenir. Maskeli Canlıları yenmek için bunlara hakim olmalısınız. Bu yetenekleri yerine getirmek için, “Zelda Efsanesi: Ocarina of Time”, “Loom”, “Guitar Hero” ve diğer enstrüman tabanlı oyunlardan esinlenen mekaniği kullandık.

Birçok sekans ve nefes kesen anlar beceri gerektirir. Dinlenmek için güvenli yerler bulun ve sağlığınızı artırmak için garip beyaz elmalar arayın. Haritaları, okyanus akıntıları bilgisini ve coğrafi noktaları yardımıyla, unutulmaz aksiyon ve gergin anları yaşayın; denizi seyredin ve araziyi keşfedin.

Ayrıca kemanı serbestçe oynatabilirsiniz! Bu “serbest modda” Vadi ne oynadığınızı dinleyebilir. Bazı yerler müziğe daha duyarlıdır ve eğer doğru notalar çalındıysa, dünya şekillendirilebilir. Ayrıca, bu dünyadaki bir sakini “Masked One” da oynayabilir ve tepkileriyle yoğun ve çarpıcı anlar yaşarsınız.

“Beyaz Dünya” adı verilen “Çarpıklıklar” vadiyle birlikte var olan garip bir dünya var.
Oyun boyunca maskeli yaratıklardan kaçmak veya başka türlü erişilemeyen bir yer bulmak için bu iki dünyanın arasında dolaşmanız gerekir.

Bir ritim sürdürmek için, Distorsiyonlar öyküyü vurgulamak ve duyguyu başarıyla anlatmak için çeşitli nüanslara sahiptir. Bu anlar, birinci kişi, yan kaydırma, açık dünya, doğrusal oturumlar ve düşünen anlar gibi çeşitli perspektifleri içerir.

SİSTEM GEREKSİNİMLERİ
MİNİMUM:
İşletim Sistemi: Windows 7
İşlemci: Intel Core i3
Bellek: 1 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA – GeForce GTX – 650
DirectX: Sürüm 9.0
Depolama: 11 GB kullanılabilir alan
ÖNERİLEN:
İşletim Sistemi: Windows 10
İşlemci: i7-7700HQ 2.8ghz
Bellek: 3 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA – GeForce GTX – 1060
DirectX: Sürüm 9.0
Depolama: 11 GB kullanılabilir alan

Distortions 2018 İndir YAPILAN YORUMLAR

2019 EN GÜNCEL ÜCRETSİZ OYUNLARINI TAKİP EDİN!

Sayfayı Beğen

ÜCRETSİZ OYUN OYNAYIN.