Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Distant Star Revenant Fleet indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
 

Distant Star Revenant Fleet indir

Distant Star Revenant Fleet indirUzak Yıldız: Revenant Fleet dinamik olarak oluşturulmuş bir galaksideki kalıcı gemi yükseltmeleri ile filo tabanlı dövüş sahip PC için gerçek zamanlı, uzay-strateji oyunudur.

Uzak Star: Revenant Fleet, bir yakın-yıkılmış A’kari filosunun kalan son gemi kontrol altına almak ve Orthani ile nihai bir hesaplaşmaya doğru antik, galaktik savaş yoluyla savaş gibi güçleri yeniden oluşturmanız gerekir.

RTS gibi mi? Roguelike gibi mi? Uzay gibi mi? Bu sizin için bir oyun!

Uzak Yıldız: Revenant Filo roguelike elemanları ile hızlı tempolu RTS oyun birleştirir. Sen karıştırmak ve gemi küçük filo maç silahlarını yükseltmek, deneyim, yeni beceriler kazanmak ve misyon türleri bir dizi yaşıyor, sistem tarafından galaksi sistemi geçiş yapabilirsiniz. Her playthrough farklı bir deneyim yani galaksideki her sektör ve her sistem içinde görev dinamik olarak oluşturulur. Hikaye olayları size saldırıya (ya da düşman saldırısı) olsun veya olmasın etkileyecek seçimler bir dizi ödüllendirilir veya gemi yükseltme seçeneği sunuyoruz.

Tüm bir ürkütücü atmosfer müziği ile güzel tasarlanmış evren içinde set – Uzaktan Yıldız: Revenant Filosu tekrar ve tekrar oynuyor olacağız bir oyundur …

Distant Star Revenant Fleet indir BENZER İÇERİKLER
Distant Star Revenant Fleet indir YAPILAN YORUMLAR

2019 EN GÜNCEL ÜCRETSİZ OYUNLARINI TAKİP EDİN!

Sayfayı Beğen

ÜCRETSİZ OYUN OYNAYIN.