Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Decisive Campaigns Barbarossa indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
 

Decisive Campaigns Barbarossa indir

Decisive Campaigns Barbarossa indir RPG tarzı insan yönetimi ve derinlemesine Kesin çözüm getirren altıgen ve karşı motorunun en son evrimi karıştırır 1941 yılında Sovyetler Birliği’nin Alman işgali kapsar.

Tam operasyonel komuta vardır.
Eğer savaşın gelgit açmak için doğru kararlar alabilirsiniz?
Özellikler
Gerçek bir operasyonel yapının komut. Eğer denge ve amaca ulaşmak için üç farklı Tiyatro öncelik miyim?

Eğer strateji ve politika genellikle çatışabilir bir ortamda hem ast üst bir komut hiyerarşi içinde çalışmak yapabiliyor musunuz?

neyin önemli olduğunu odaklanın, ne değildir görmezden ve take-no-mahkumlar AI aşmak için bir kazanma stratejisi yürütmek. Ya da bir dolambaçlı et beyin.

Tiyatro merkezli Topçu atamak, Ordu duruşlar Set Taktik Hava Destek tahsis ve seçtiğiniz Panzergruppe veya Ordusu için özel taburları ve personel varlıklarını sağlamak için Tiyatro komutanları sipariş. onlar reddederseniz üzgün olmayın.

Ayrıntılı mekanik arıza, kilometre ve yorgunluk sistemleri. Gerçekçi iklim modeli. sıfır konularda altındaki her derece. erkek ve şiddetli donma ve blizzards makineler üzerindeki etkilerini yaşayın. Ne kadar onları itmek için hazırız? bir bakım için çizgi dışına bir Panzergruppe çekin ya da Army dinlenin. Eğer Blitzkrieg korumak veya yakıt tasarrufu için daha sürdürülebilir saldırgan duruş geri azaltma musunuz?

Savaşın Karanlık tarafı ile anlaşma. operasyonel zorunluluklar karşı kapalı ticaret etiği. Eğer kaybedersen bir Savaş Suçları Mahkemesi’ne cevaplayın. Veya Cenevre Sözleşmesi’ni gözlemlemek ve bir centilmenlik savaşı her iki tarafı da sipariş edin.

Eğer Führer’in ayağa miyim? Eğer ateş olmak hattı, talep Askeri Bağımsızlık ve risk üzerine koymak için istekli misiniz? Yoksa tepeden tırnağa hattı tercih ve o anda üzerine sabitlenmiş ne olursa olsun gol olarak Führer’e destek vereceğini?

senin Komut Potansiyeli her turda ayrıntılı Yüksek Komuta değerlendirmesini alın. Sen izledim ve değerlendirilmektedir ediyoruz. Oyun sonunda tüm faaliyet kapsamlı bir dökümünü üzerine dökün.

gerçekçi bir savaş motoru geliştirildi ve ince uzun yıllar ve önceki üç oyunları üzerinde ayarlanmış yaşayın. değişkenlerin hesap yüzlerce alır ve doğu ön savaş için optimize edilmiştir biri.

senin erkekler için kış giyim ve ekipman almak için mücadele ediyoruz. Yakıt tahsisleri üzerinde Goring iddia. durumlarını bildirmek için bireysel Bölümler sipariş edin. Elli farklı istatistikler ve değerler her biri için izlenir.

Onlar itme ve encircle gibi lojistik hatları görünür sabit sürüş Panzer sütunların arkasında Rusya’nın çokluk karşısında streç gibi izleyin. Geçici kapatma sipariş ve ileriye İleri Tedarik Üsleri taşınmaya zaman karar verin. Değerli kamyon sütunları horde ve lokomotifler washouts, çarpışmalar, partizan, sinyallerin olmaması, kalitesiz parçaları ve Ostfront tipik donmuş su boruları ile başa çıkabilir umuyoruz. tüm yanlış gittiğinde acil ikmal uçuşu için Luftwaffe sipariş edin.

Takas taraf paslı bıçak ile sadece silahlı bir köşeye acımasız Sovyet diktatörü parçası, oyun ve. senin patolojik dürtüsü iç iblisleri üstesinden gelmek ve Moskova kapılarını aşağı tekme gelen dünyanın en profesyonel, yenilmez, ordu durdurarak kendinizi kurtarmak için yeterli kazanmak mı? ilk etapta kilidi o kapıları kim yaptı hatırlayın?

senin Marshals ateş etmeye hazır olun. sonraki bir krizden senin sorun gidericiler fırlatmak. Onlar enroute gecikmiş alamadım umuyoruz. Acımasızca umutsuzca Rasputitsa ve kış derinliklerinde için tutarak, kıyma makinesi, ticaret, zaman ve uzaya askerlik orduları beslemek. diğerleri üzerinde bir Front öncelik. senin Siberians toplayın ve sert geri itin.

Ünite yönetilebilir saymak tutar ve oyun gün değil, hafta içinde oynanacak sağlayan birim türleri ve milliyetler ama bir geniş bir yelpazesini kapsayan bir sağlam araştırılan Tarihsel oob görevini üstlenin.

azaltılmış micromanagement ile derin, sürükleyici, oyun deneyimi. sadece tek bir tıklama ile zor ticaret off ile sert, anlamlı, kararlar.

Aksine durulama ve tekrar senaryoları uzun bir liste sağlayarak daha hazırlanmış bir tek, el, önemli derinliğe sahip ve geniş replayability için tasarlanmış kampanya var.

Barbarossa Harekatı. tarihinin en büyük askeri çatışma. Şubat ’42 Haziran ’41. Hitler’in girişimi Sovyet şahdamarını dışarı gözyaşı. Tümen ölçek. 30km onaltılarını. 4 gün döner.

Her şeyden önce, engellenmedi bir NO OPERASYONEL KOMUTANLIĞI sayısız, çelişkili, zorluklar yaşamaya mücadele yıkmak.

TR De ilk bizde www.torrent-oyunindir.com Paylaşılmıştır. .

Türkiye ilk bizde Her zamanki gibi.

Çıkış Tarihi: 10 Mayıs 2016

OYNANIŞ VİDEOSU EKLENMİŞTİR. www.torrent-oyunindir.com

Decisive Campaigns Barbarossa indir BENZER İÇERİKLER
Decisive Campaigns Barbarossa indir YAPILAN YORUMLAR

2019 EN GÜNCEL ÜCRETSİZ OYUNLARINI TAKİP EDİN!

Sayfayı Beğen

ÜCRETSİZ OYUN OYNAYIN.