Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Dawn of Andromeda PC

Dawn of Andromeda İndir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
 

Dawn of Andromeda 2017 PC indir

Dawn of Andromeda 2017 PC FULL daha sessiz günler geçirdi ve birçok uygarlığın havasını almak ve galaksideki birçok gizli tehlikeyle yol göstermek size kalmış. Andromeda’nın Şafağı, gerçekte İmparator olarak oynamanızı sağlayan, erişilebilir, hızlı tempolu, eğlenceli ve etkileyici bir deneyim sunmaya odaklanan, geçici ve gerçek zamanlı alana sahip 4X oyunudur. İmparatorluğunuzu kurun, yeni gezegenleri kolonize edin, diğer hizip ve karakterlerle etkileşim kurun, yeni teknolojileri araştırın ve düşmanlarınız titreşecek kadar güçlü filolar kurun.

Çeşitli hizipler, kanun kaçakları, tacirler, korsan klanları ve paralı askerlerle dolu anakartlar, kara delikler, antik eserler, kalıntılar ve çok daha fazlasıyla dolu bir galaksiyi keşfedin. Yeni bir sisteme girmek yeni fırsatlar sağlayabilir veya yeni solucanlar kutusu açabilir.

Meydan okumaya hazır mısınız?

ÖNEMLİ ÖZELLİKLER

Eras; Her biri kendi galibi koşulları, özellikleri, zorlukları ve devam eden çatışmalar ve ilişkileri bulunan mevcut hiziplerden biri olarak oynayabileceğiniz, önceden tasarlanmış bir galaksi ve arka plan hikayeleri içeren benzersiz senaryolar.
Dinamik ve sürekli gelişmekte olan bir galakside gerçek zamanlı, örneklem dışı muharebe olanağı sunan bu gerçek zamanlı uzay strateji oyununu keşfedin, genişletin, sömürün ve yok et.
Önceden tasarlanmış, özelleştirilebilir ve rasgele yaratılan ırklar, her biri kendi benzersiz geçmişleri ve özellikleri ile.
Yeni hizipler ve karakterler, orta oyunun ortasında birleşebilir; Eserler, kalıntılar, anomaliler ve çok çeşitli büyüleyici unsurlar galakside dağınık ve yeni araştırma olanakları ve olaylar yaratabilir. Kanun kaçakları, tüccarları, gezginleri ve diğerleri gibi çeşitli karakterler galaksiyi dolaşıyor.
Asimetrik oyun. Tüm ırklar aynı anda uzay yolculuğu keşfedemez, bazıları henüz keşfetmemiş olabilir, bazıları zaten güçlü bir imparatorluk inşa etmiş olabilir ve bazı ırklar diğerlerinden daha doğal olabilir. Bununla birlikte, geleneksel 4X deneyimi tercih etmek ve tamamen simetrik bir oyuna başlamak tamamen size kalmış.
Oldukça sezgisel bir Kullanıcı Arayüzü içeren erişilebilir ve hızlı tempolu oyun.
Valileri, imparatorluğa kolonilerinize ve meclis üyelerinize atayarak mikromantralığı azaltın, ki bunların hepsi düzleştirilebilir. Her biri kendi benzersiz özelliklerine, mutluluğuna ve tecrübesine sahiptir.
Her fraksiyonun nasıl çalıştığını değiştirerek ve öngörülemeyen arkadaş ve düşmanlar için çok özel, özelleştirilebilir zafer koşulları ve AI davranışları.
Dyson Küreslere, tüm dünyayı yok edebilecek kadar güçlü silahlardan inanılmaz teknoloji araştırın.
Harabeleri, anomalileri ve çok daha fazlasını keşfedin. Çalışabileceğiniz eserleri, başlangıç ​​yapabileceğiniz projeleri ve ilginç olayları ve maceralara rastlamak için bulunabilirsiniz.
Derinlemesine diplomasi sistemi. Müttefikler ve düşman olun, ancak dikkat ettiğiniz her eylem, galaksinin geri kalanının sizi nasıl göreceğini değiştirebilir. Bütün bir gezegeni yok etmek ya da sadece bir başka ırkı övdüğünü ya da onayladığını iddia etmek, tüm galaksinin dengesini derin bir şekilde etkileyebilir.


MİNİMUM:
İşletim Sistemi: Windows Vista / 7 / 8 / 10 64 bit (32 bit NOT supported!)
İşlemci: 3.0 Ghz Intel Core i3 or equivalent
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: 1 GB nVidia Geforce GT460 or equivalent
DirectX: Sürüm 9.0c
Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
Depolama: 2 GB kullanılabilir alan
Ses Kartı: DirectX 9 Compatible Audio
ÖNERİLEN:
İşletim Sistemi: Windows Vista / 7 / 8 / 10 64 bit (32 bit NOT supported!)
İşlemci: 3.5 Ghz Intel Core i5 or equivalent
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: 1 GB nVidia Geforce GTX660 or equivalent, 1 GB ATI HD7850 or equivalent
DirectX: Sürüm 9.0c
Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
Depolama: 2 GB kullanılabilir alan
Ses Kartı: DirectX 9 Compatible Audio

Dawn of Andromeda İndir BENZER İÇERİKLER
Dawn of Andromeda İndir YAPILAN YORUMLAR

2019 EN GÜNCEL ÜCRETSİZ OYUNLARINI TAKİP EDİN!

Sayfayı Beğen

ÜCRETSİZ OYUN OYNAYIN.