Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Dark Train pc indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
 

Dark Train pc indir torrent indir

Dark Train pc indir Macera, Bağımsız Yapımcı oyunlar 2017 Keşif, bulmaca çözme, kaynak mikro yönetimi … ve Karanlık Train gerçeküstü bir hikaye. Ve Evet, biz KAĞIT gelen oyun yapılmadı!

* Atmosfer – karanlık baskıcı ayarı
* Audiovisuals – benzersiz kağıt sanat tarzı ve tutarlılığı
* Hiçbir ipuçları, hiçbir yardım – bunu çözmek için bir yol her zaman vardır
* Keşif – olmayan rahat keşif oyun hissediyorum
* Hikaye – doğrudan eylem oyun ile güçlü anlatı
* Anlatım – metinsel olmayan, durumsal

KOYU TREN – Bir oyuncu olarak ünlü mucit D. W. Tagrezbung en önemli buluşu kontrol mekanik kalamar ANN 2.35f ? rolünü üstlenirler. Ancak, bu hiç de sıradan bir tren. Bilinmeyen istemci gizemli sipariş sayesinde, Tagrezbung onun buluşu, insan dünyasının ayrıntılı ve heterojen bir model koymak zorunda kaldı. Senin görevin Tagrezbung icadını sırlarını çözmek ve düşünülemez bitirmek içine başarıyla KOYU TREN sunmaktır. yolculuk hedef olduğu gerçeğini sakının. İlk aşamada – Sınır Şehir bırakın ve baton geçer!

Bizim hikayemiz mucit D. W. Tagrezbung ve o yıllar önce aldığı bilinmeyen istemci gizemli sözleşmenin yolculuk anlatılıyor. Bir çocuk olarak bile, o evrenin bir fonksiyonel model oluşturdu ve yaşamı boyunca önemli buluşlarından bir dizi kendine sayesinde dikkat çekti. Onun huzurlu bir yaşam ileri yaşta o çok garip bir atama ile son büyük sözleşme aldı. Müşteri değiştirilebilir hava ve medeniyetini kucaklayan insan dünyasının bir model oluşturulmasını istedi. Ne modelin bir parçası olmak istemedim insan yüzü, hatta insanlar kendilerini oldu. Gerçek bir meydan okuma sırasını sunma yeteneğine sahip olacağını ulaşım yaratılması tarafından sunuldu. Inhospitable bölge müşteri arasında uzanan ve mucit sadece demiryolu ile bağlanmış yüzyıllardır içindir. Bu nedenle D. W. her vagon kendi dünyasından tanıdık bir ortam içerecek dört vagon ile kendi kendine yeten bir tren yaratmaya karar verdi. Sonunda D. W. Tagrezbung müşterinin siparişine hayatının geri kalanını adadı. gün tren gitmek için nihayet hazır olduğunu, ünlü mucit öldü.

TR De ilk www.torrent-oyunindir.com Paylaşılmıştır. . ilklerin adresindesiniz

Türkiye ilk bizde Her zamanki gibi.

Çıkış Tarihi: 25 EKİM 2016

OYNANIŞ VİDEOSU EKLENMİŞTİR. www.torrent-oyunindir.com

Dark Train pc indir BENZER İÇERİKLER
Dark Train pc indir YAPILAN YORUMLAR

2019 EN GÜNCEL ÜCRETSİZ OYUNLARINI TAKİP EDİN!

Sayfayı Beğen

ÜCRETSİZ OYUN OYNAYIN.