Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Dark Sector Full indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
 

Dark Sector Full indir

Dark Sector Full indirDark Sector Hayden Tenno, Lasria, ölümcül bir Soğuk Savaş sırrı saklıyor harabe eşiğinde bir Doğu Avrupa şehre tehlikeli bir göreve gönderilen gizli ajan rolüne oyuncu bindirmeler. Bu misyon ortasında, Hayden bilinmeyen bir düşmanın saldırısına uğrar ve Technocyte Virüs, akılsız öldürme makineleri içine kurbanlarını katlanmış acımasız bir biyo-silah ile enfekte. Bu saldırıyı Surviving, Hayden Technocyte virüsü ona gördüğü hiçbir şeye benzemeyen güçlü, insanlık dışı yetenekleri vermiştir bulur. Şimdi, onun güçleri ile gelişmeye hayatta kalmak ve bir kahraman haline gelmelidir.
Tüm yeni, tüm orijinal aksiyon shooter – Oyunun ders boyunca, oyuncular onun beden ve onun ruhunda vardır etkileri devralarak Technocyte Virüs karşı savaşır gibi oydu daha fazla bir şey haline Hayden dönüşümüne tanık olacaktır.
Evrim güçler – onun kolundan büyümek ve kullanmak ve ölümcül bir doğrulukla atabilir ölümcül, kanatlı glaive dahil – Hayden inanılmaz insanüstü güçler kazanır. Bu gelişmeye ve oyun boyunca daha güçlü hale geldikçe Hayden, bu güçlerle büyüyecek.
Sinematik ve sürükleyici bir deneyim – hayır HUD, sezgisel kontroller ve Dark Sector hakkında omuz bakış açısı her şeye bir 3. kişiye kullanımı sayesinde oyunda batırma oyuncuyu tutmak amacı ile tasarlanmıştır.
Yenilikçi bir çok bileşeni – Dark Sector oyuncuları rekabetçi bir ortamda excel onlar tek oyunculu oyun öğrendikleri becerilerini kullanmak için izin verecek yenilikçi ve heyecan verici çok oyunculu oynanış özellikleri

Dark Sector Full indir YAPILAN YORUMLAR

2019 EN GÜNCEL ÜCRETSİZ OYUNLARINI TAKİP EDİN!

Sayfayı Beğen

ÜCRETSİZ OYUN OYNAYIN.