Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Damascus Gear Operation Osaka HD Edition İndir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
 

Damascus Gear Operation Osaka HD Edition 2018 indir

İnsanlık yok olma eşiğine itildi, ancak birkaç kurtulan yeraltından kaçtı ve bir karşı saldırıya hazırlanmak için GEAR Sistemini analiz etmeye başladı. İnsanlar ve RAGE arasındaki savaş son derece şiddetliydi, ancak karşı-RAGE örgütü [Freyja] ve belirli bir GEAR paralı askerleri sayesinde, onlar, yüzeydeki önemli yerleri kurtarmaya başladılar. 2112 yılında, savaş başladıktan 50 yıl sonra, insanlık RAGE’den Japonya’yı kabul etti. 30 yıl sonra, Osaka üzerine inşa edilen [Cosmopolis] ‘de, mirasçı [GEAR] ve devasa [borç] ile bir pilot Arenada bir Ranker olmak için Operatörüyle yola koyulur. Tarih kitapları için bir hikaye olmayacak, sadece onların özgürlükleri için bir savaş …
SİSTEM
“Şam Dişli Operasyonu Osaka” nın amacı, kahramanı son tarihten önce önemli borçtan geri ödemek. [Cosmopolis] ‘de, GEAR pilotları Eyn’ın (bu dünya para birimi) büyük miktarlarda [Arena]’ da gece gündüz savaşır. . Kahraman Arena’ya bir Borçlu olarak katılacak ve borcunu ödemek için ödül parasını kullanmayı amaçlamaktadır.
Günde bir kere, kahraman bir göreve gidebilir ya da [Arena] ‘ya girebilir.
[Misyon] ‘da, yeni para toplamak için zindanları keşfedersiniz, para ödülü kazanabilir ve [Arena]’ da savaşarak sıralayabilirsiniz.
GEAR’ınızı geliştirmek için [görevler] kullanın ve son tarihten önce [Arena] ‘da para ödülü kazanın. Son tarihe kadar yapmazsan …
ARENA
[Arena], diğer Rankers.Winning karşı eşleşen savaşlar Eyn ve Arena Puanları verir. Arena Puanları almak sıranızı arttırır.
Bunlar temelde 1’e karşı 1 kavgadır, ancak birden fazla düşmanla savaştığınız bazı özel savaşlar vardır.

MİSYON
[Misyonlar] üzerinde, girdiğiniz her zaman, parça ve diğer öğeleri toplamak için değişen [Cosmopolis] zindanını keşfedersiniz. Zavallı zindanlar, [Arena] ‘da kazanarak ve rütbenizi yükselterek yarılabilir.
Bir görevi kabul ederken, her zorluk seviyesi de 3 rastgele alt görevi tayin edecektir. Onları ayrılmadan önce tamamlamanız size ödül ödülleri verecektir.

OUTFITTING
[Donanımlı olarak], GEAR’ınızı değiştirebilir ve özelleştirebilirsiniz. DİŞLİLER 8 bileşene sahiptir: kafa, vücut, kollar, bacaklar, omuzlar, sağ silah, sol silah ve arka silah. Parçaları bu bölümlere çeşitli farklı özelliklerle donatabilirsiniz. Ayrıca her bölümün rengini de değiştirebilirsiniz.
Hikayeyi ilerlettiğinizde, müzikçaların kendisini geliştirmek için Electro-Enhancement prosedürlerini de açacaksınız.

SİSTEM GEREKSİNİMLERİ
MİNİMUM:
İşletim Sistemi: Windows 7 / 8.1 / 10 (32bit/64bit)
İşlemci: Intel Core i5-2400
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: GeForce GTX 550Ti
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 10 GB kullanılabilir alan

Damascus Gear Operation Osaka HD Edition İndir YAPILAN YORUMLAR

2019 EN GÜNCEL ÜCRETSİZ OYUNLARINI TAKİP EDİN!

Sayfayı Beğen

ÜCRETSİZ OYUN OYNAYIN.