Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Crysis Trilogy indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
 

Crysis Trilogy indir

Crysis Trilogy indirNanosuit: muhteşem bir görünümden daha fazlası… Fütüristik, bol yetenekli kıyafetler en başından beri Crysis markasının parçası olmuştur. Siz henüz tecrübe etmediniz mi? Bütün müthiş Crysis oyunlarını bir araya getirdik ve böylece bu nanosuit’in ne kadar işe yarayabildiğini kendi gözlerinizle görebilirsiniz.

Düzinelerce saat durmaksızın sürecek olan bu aksiyon paketinin içinde serinin şimdiye kadar çıkmış bütün oyunları var. Üç oyun boyunca, hem tek kişilik senaryolarda hem de geniş multiplayer tecrübesinde, uzaylı istilasına ve onun dünya üzerindeki etkisine birinci elden tanık olacaksınız. Üç oyun boyunca New York’un yeni yıkılmış gökdelenlerinin arasında da, aynı metropolün tamamen yağmur ormanlarıyla kaplanmış halinde de yol alacaksınız.

Gizli saldırılar kullanın ya da ateş gücünüze güvenin. Crysis markasında yer almış her an Crysis Trilogy içinde var. Öyleyse kıyafetinizi kuşanın!

Öne çıkan özellikler

Tek kişilik senaryo: Dünya’nın yıkılışı ve uzaylı istilası hikâyesini Crysis Trilogy’nin içindeki üç oyun boyunca takip edin.

Multiplayer: Crysis Trilogy’nin içinde bulunan her oyun olağanüstü tekrar oynanabilirliğe sahip multiplayer modları, haritaları ve silahları içeriyor.

En bütünlüklü Crysis tecrübesi: Serinin her anı bu kesin sahip olunması gereken paketin içinde mevcut. İlk Crysis, Crysis Warhead genişleme paketi ile sürerken Crysis 3’ün aksiyonu Lost Island DLC’si ile tavan yapıyor.

Crysis Trilogy indir YAPILAN YORUMLAR

2019 EN GÜNCEL ÜCRETSİZ OYUNLARINI TAKİP EDİN!

Sayfayı Beğen

ÜCRETSİZ OYUN OYNAYIN.