Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Crusader Kings II Conclave

Crusader Kings II Conclave indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
 

Crusader Kings II Conclave pc indir

Crusader Kings II Conclave pc 2016 indir,Crusader Kings II Conclave için son büyük genişleme, vasalları şimdi kural nasıl bazı söylüyorlar talep olacaktır krallığını yöneten konsey olarak, senin kabuğu ile birlikte gitmek için bazı lokma verecektir. Güçlü dukes, ne olursa olsun yetkinlik, masada bir koltuk gerektirir ve dış sol olanlar size karşı komplo daha yatkın olacaktır.

? Mutlu konseyi tutun ve güçlü vasalları hizip ve iç savaş çekme direnecektir. Olsa da, kendi çıkarlarını Dismiss ve kendinizi birlikte kendisi ile savaş halinde bir konsey tutunmaya çalışırken bulabilirsiniz.

? Balance meclis beceri ve güç, güvenli ve güçlü senin hanedanı tutmak için. Günahı boynuna güçlü underlings Yoksay veya sadece iyilik onların sadakatini satın alabilirsiniz. Kardinaller toplantısı kraliyet konseyi kendi başına bir kuvvet yapar.

Ana Özellikler:
Konseyleri artık bölge yasalarına değişiklikler üzerinde oy verebilirsiniz – veya onların gücünü ve etkisini sınırlamak için deneyebilirsiniz
Çocukluk için tasarlanmış yeni özellikler ve olaylar ile kraliyet çocuklar için Revize eğitim sistemi,
Evlilik ittifaklar ve saldırmazlık paktı yanı sıra koalisyon olasılığını önceleyen yeni bir diplomatik sistem
Paralı şirketler için morali üzerinde daha büyük bir vurgu ile askeri savaş modeli, yanı sıra yeni kurallar geliştirilmiş

Crusader Kings II mahkeme entrika incelik takdir eder. Kardinaller toplantısı sana bu beceriyi test etmek için yeni yollar verecektir.

Çıkış Tarihi: 2 Şub 2016

Crusader Kings II Conclave indir BENZER İÇERİKLER
Crusader Kings II Conclave indir YAPILAN YORUMLAR

2019 EN GÜNCEL ÜCRETSİZ OYUNLARINI TAKİP EDİN!

Sayfayı Beğen

ÜCRETSİZ OYUN OYNAYIN.