Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Crusader Kings 2 Horse Lords indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
 

Crusader Kings 2 Horse Lords indir

Crusader Kings 2 Horse Lords indir

Crusader Kings II: At Lords en çok satan strateji RPG Crusader Kings II için dokuzuncu genişleme ve Avrasya bozkırlarında dinamik ve canlı göçebe kültürlerinin etrafında dayalı genişletilmiş oynanış sunuyor.

Böyle yeni bir hükümet formu yanı sıra bağımlı devletlerin sahip olasılık olarak yeni sistemler ve oyun mekaniği Tanıtımı, bu genişleme de eyerlemek ve atlı gelen imparatorluk kurmak için fırsat sağlayacaktır.

Genişleyen ve fetihlerini finanse etmek üzere, eski İpek Yolu üzerindeki ticaret kontrol eden bir seçenek – ama dikkat – diğerleri de bu kazançlı yolların denetimini ele geçirmesine çalışacağız ve düşman akıncıları sen bekçi yoksa senin ticari Mesajları yok deneyebilirsiniz Onları iyi.

Eğer egemenliği altında Doğu ile Batıyı bağlayan ve refah yeni bir dönem yaratma, bir Moğol Barışı inşa etmek ve Avrasya hakim miyiz? Ya da yolu tüm ezme, diğerleri inşa ne aşağı swats korkunç kılıç olacak?
Zaman tarihinin dizginleri almak ve Büyük Han haline geldi!

Temel özellikler:
Yeni Orta Asya kültürlerinin: Tarım Havzası ve Moğolistan büyük parçalar haritasına ekledi.
Bozkır kültürlerinin için göçebe devlet. Sedanter toplumlardan bir kökten farklı bir şekilde bu fonksiyonu – yerine işletmelerin popülasyonları yönetmek ve orduları nüfus büyüklüğüne göre yetiştirilir. Ayrıca, hükümdarın gücü ülke içinde çeşitli Klanlar çıkarlarına karşı dengeli olmalıdır (Klan göçebe grup içinde, normal tebaası değil, farklı aileleri ve hizipler değildir).
Yüz üzerinde yeni olayların Bozkırın ve Orta Asya’ya ekstra renk ve yetenek ekleyin.
Sigara göçebe hükümdarları gibi vahşi düşman topraklarda kaleleri inşa olarak mücadele göçebeler için özel seçenekler sahip olacaktır.
İpek Yolu, dinamik ticaret mekaniği ve çatışmaları karşılık gelen.
Yeni göçebe paralı askerler. Paralı asker olarak uzak asi oğlu ya da kardeşler gönder.
Topraksız baskın maceraperestler görünür ve bir süre için bir bölge taciz veya toprak fethetmek ve yerleşmek için deneyebilirsiniz.
Yeni diplomasi seçeneği: Tribüter Devletleri.

Crusader Kings 2 Horse Lords indir BENZER İÇERİKLER
Crusader Kings 2 Horse Lords indir YAPILAN YORUMLAR

2019 EN GÜNCEL ÜCRETSİZ OYUNLARINI TAKİP EDİN!

Sayfayı Beğen

ÜCRETSİZ OYUN OYNAYIN.