Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Crimsonland 2014 indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
 

Crimsonland (2014) PC |

Crimsonland (2014) PC | yabancılar, zombiler, dev örümcekler, mutant kertenkele housands ve daha fazlası saldırı vardır – Eğer saldırı hayatta olabilir? Crimsonland size sürekli yeteneklerini ve cephanelik geliştirerek yeni silah ve Perks kilidini olacaktır. Ekran sakatat anlamıyla canavarlar yüzlerce ve binlerce dolacak. Silahını tut ve yoğun top-down shooter eğlenceli sonsuz saat hazırlayın!

Oyun 2013 yılı sonunda greenlit sonra orijinal crimsonland 2003 yılında piyasaya sürüldü, 10 ton oyunu tam bir melodi-up vermeye karar verdi. Yepyeni 2014 sürümü sayısız oyun düzeltmeleri, yeni düşmanlar, yeni Perks ve yeni silah ile yeni bir bölüm sunuyor. Bunun üzerine biz tam sanat revizyon yaptık!

 

Perks nelerdir? Perks bir RPG oyunu yetenekleri gibidir. Sen öldürerek canavarlar tarafından XP kazanmak ve XP ile size seviyeleri kazanırsınız. Kadar tesviye sonra bir dikmek seçmek için olsun. Örneğin, Fastloader adında bir dikmek son derece hızlı yeniden sağlar. Bir oturum sırasında Perks a biriktirecek ve her oyun biraz farklı olacak. Onların hayatta kalma oyun modlarında kullanılabilir hale bundan sonra arayışı modunda Perks kilidini açmak gerekir.

 

Biz gizemli Shrinkifier 5k mütevazı tabanca arasında değişen 30 benzersiz silah büyük bir cephanelik yarattık. silah arayışı modunu oynayarak kilidi ve onlar da hayatta kalma oyunu modlarında kullanılabilir hale gelir. daha iyi cephanelik – macera modunda dışında yüksek puanlama de var daha iyi şansı.

 

Crimsonland dört oyuncu yerel co-op kadar sahiptir. Arayışı dahil olmak üzere tüm oyun modları co-op modunda çalınabilir. Böylece arkadaşlarınızı toplamak ve bir profesyonel gibi Gauss tüfeği wields internet göstermek co-op oyun için ayrı leaderboards vardır!

 

Altı bölümden ile Quest modu
BEŞ sağkalım modları: Survival, Rush, Blitz, Silah Seçici ve Nukefism
30 benzersiz silah
55 müthiş Perks
Buhar liderler: Küresel ve arkadaşlar
Co-op için Leaderboards: onlara Gang kadar!
Buhar başarıları ve istatistikler
Tam denetleyici desteği
Dört oyuncu yerel co-op kadar
Geleceğin şeyler
Biz yayınlanmadan önce anlayamadım herhangi bir hata düzeltildi.
Linux sürümü (geç 2014 esas Ubuntu)
Buhar denetleyici desteği (biz bir bir yere alırsanız)

Crimsonland 2014 indir YAPILAN YORUMLAR

2019 EN GÜNCEL ÜCRETSİZ OYUNLARINI TAKİP EDİN!

Sayfayı Beğen

ÜCRETSİZ OYUN OYNAYIN.