Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Cossacks 3 Days of Brilliance indir – Full

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
 

Cossacks 3 Days of Brilliance indir – Full

Cossacks 3 Days of Brilliance indir – FullGSC Game World, Cossacks 3 için ilk DLC olan Brilliance Günlerini sundu ve 17-18 yüzyıl Avrupa’daki savaş alanlarına daha da derinlik ve içerik katıyor. Yeni tarihsel kampanya, çeşitli misyonlar, birimler ve daha birçok deneyiminizi geliştirin!

Ana Özellikler:

Polonya kampanyası: 17. yüzyılda Polonya tarihinin en heyecanlı olaylarını yaşayın. Klushino’nun dahi Muhareberi’nden Viyana’da Büyük Tasarruf’a kadar, güçlü kanatlı hussarları, Avrupa’nın en büyük zafere ve zafer çağında götürür.
Yeni özel misyonlar: 5 yeni heyecan verici misyon sizi Avrupa’nın dört bir yanına götürecek ve 17. ve 18. yüzyıl Eski Dünya’nın önemli tarihi askeri olaylarında genel rolünü üstlenmenize izin verecektir.
Ek ülkeler: Her biri kendi benzersiz yeni yapıları, birimleri ve müzik temaları olan güçlü Danimarka veya hızlı Hollanda gibi oynayın.
Yepyeni orijinal birimler: Yeni ülkeler ve Polonya için Cossacks 3’e özgü orijinal yeni birimler de dahil olmak üzere 5 yeni birlik, ayaklarını 17. yüzyıl Avrupa’sının savaş alanlarına yerleştirecek.

Cossacks 3 Days of Brilliance indir – Full BENZER İÇERİKLER
Cossacks 3 Days of Brilliance indir – Full YAPILAN YORUMLAR

2019 EN GÜNCEL ÜCRETSİZ OYUNLARINI TAKİP EDİN!

Sayfayı Beğen

ÜCRETSİZ OYUN OYNAYIN.