Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Clockwork indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
 

Clockwork-PLAZA

Clockwork-PLAZA ATTO en güvenilir cep saati aniden uyanır ve Milli olarak kendisini tanıttı zaman şehrin gizemli geçmiş sorgulanmaktadır. amaç duygusu ile Yenilendi, Atto ve Milli şehri keşfetmek zamanı kontrol ve çok geç olmadan, korkunç patronlar yüzleşmek zorundadır.

oyun Özellikleri
Watchtower birden ilçeleri ile 60+ zorlu bulmaca-platform seviyeleri
zor bulmacalar bol eşsiz zaman manipülasyon oyun mekanik
Zengin ve ödüllendirici hikaye
Elle çizilmiş, steampunk esinlenen estetik ve pürüzsüz animasyonlar
Fantastik gerçekleşen karakterler ve dünya
Eylem ağır patronu savaşları

ATTO olarak keşfi
bedeni metal kaplı iken Atto sadece sekiz yaşındaydı. Daha önce zaman hiçbir şey hatırlamaz. O sadece birisi ona güzel cep saati, ve şeyleri düzeltmek için huzursuz bir dürtü vermiş gerektiğini bilir.

Milli olarak keşfi
Milli mekanik marifet bir başyapıt. O Watchtower işleyişini ayrıntılı bilgi vardır. Ve daha da önemlisi: zaman kendisi. Oysa, o büyük bir amaç için yapılmıştı dışında onun kökeni hakkında hiçbir şey bilir.

Watchtower Hoşgeldiniz
Ölü dünyanın kalıntıları Watchtower büyük şehir duruyor. şehir vatandaşlarının çoğu hatırlıyorum daha uzun, dört yüz yıl boyunca yaşamıştır. Büyük veba zaman hakkında birkaç fısıltı; pas ve yıkmak, ama hastalanır ve ölür asla organları – umutsuz sağ kurtulanların, metal olanlar kendilerini kaplı onların bedensel organları için çok korkuyorum büyüdü bir zaman. O zamandan beri onlar şehir yıkılır olarak gün sayarken, bekledim.

Watchtower şehrinin birçok ilçe keşfedin; iltihaplanmış gelen Crystal Heights ışıltılı kulesi için Poisonville gecekondu aşınmış. Her benzersiz bir elle çizilmiş Steampunk sanat tarzında işlenmiş.
TR De ilk www.torrent-oyunindir.com Paylaşılmıştır. . ilklerin adresindesiniz

Türkiye ilk bizde Her zamanki gibi.

Çıkış Tarihi: 11 EKİM 2016

OYNANIŞ VİDEOSU EKLENMİŞTİR. www.torrent-oyunindir.com

Clockwork indir YAPILAN YORUMLAR

2019 EN GÜNCEL ÜCRETSİZ OYUNLARINI TAKİP EDİN!

Sayfayı Beğen

ÜCRETSİZ OYUN OYNAYIN.