Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Clandestine indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
 

Clandestine pc indir

Clandestine torrent pc indir
Gizli bir oyuncu ya da 1996 Asimetrik co-op belirlenen singleplayer gizli / hack oyunu arkadaşına hacker olarak Overwatch ve yardım sağlar iken casus rol almak ve Soğuk Savaş sonrası casusluk komploları çözülmeye tek oyuncuya izin verir .

Yıl beş yıl Sovyetler Birliği’nin dağılmasından sonra, 1996 olduğunu. Halkın gözü çoğunlukla fark edilmeden gitmiş kaza ve cinayet bir dize alarma uluslararası casusluk dünyasını koyduk – eski Demir Perde’nin her iki taraftan emektar Soğuk Savaş operatörler dünya çapında suikasta edilmektedir. CIA ve FSB üst düzey yetkilileri gizlice sızıntıları araştırmak için ortak bir görev gücü kurulması. Kingbridge Executive kod adlı grup, resmi projelerin sıyırıp ve resmi operasyonlardan kurtulmuş olabilir kim tarafından personel olabilir ne olursa olsun para ile finanse edilmektedir. Alan operatif Katya Kozlova veya korsan Martin Symborski olarak, sızıntıların kaynağını kovalayan, Avrupa ve Kuzey Amerika genelinde tehlikeli görevlerde görevlendirilecek.
Temel Özellikler
Tek Oyuncu ve Asimetrik co-op: Arkadaşına misyonlar aracılığıyla size kılavuzluk ederken casus olarak oynayın veya altyapıyı çatlak ve güvenlik sistemleri yenmek için hacker rolünü üstlenirler.
Düşmanları öldürücü ve muharebe olan sert çekirdekli gizli oyunlara dönüş affetmez.
Seçenekleri ile dolu çekirdek gizli oyun mekaniği etrafında inşa derin hack sistemi, düşmanları ile oyun dünyasını ve karışıklık işlemek için.
Güvenlik kontrol noktalarını aşmak ve sınırlı alanlara girmeye kooperatif diyalog dizileri sosyal mühendislik kullanın.
Sizin eylemleri farkedilmeden gitmeyecek – Hikaye her misyonu terk ne kadar kanıt ve kaç ceset sizin ardından bırakın cevap verecektir.

Clandestine indir YAPILAN YORUMLAR

2019 EN GÜNCEL ÜCRETSİZ OYUNLARINI TAKİP EDİN!

Sayfayı Beğen

ÜCRETSİZ OYUN OYNAYIN.