Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Cities Skylines Mass Transit

Cities Skylines Mass Transit İndir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
 

Cities Skylines Mass Transit PC indir

Cities Skylines Mass Transit 2017 oyun full versiyonudur dlc dahildir. Toplu Taşıma, Cities için en yeni genişleme: ödüllü şehir binası oyunlarından Skylines, vatandaşların şehirlerini hız ve stilde geçirmelerine yardımcı olmak için yeni sistemleri getiriyor. Şimdi feribot, monoray, teleferik ve blimplerin oyuna eklenmesiyle, banliyöler suda, yüksek doruk noktalarında ve hatta gökyüzünde dolaşabiliyorlar.

Yeni transit hizmet binaları, hatların yolcuları değiştirebileceği toplu taşıma merkezleri, yeni senaryolar, yeni yerler ve yeni yol türleri ile birlikte, kentsel planlayıcılar artık büyüyen şehirlerine benzersiz bir stil ve kişilik katmak için her zamankinden daha fazla seçeneğe sahipler.

Ana Özellikler:
Şehrinize yeni geçiş seçenekleri zenginliği ekleyin ve şehrinizin gelirine servet katın! Vatandaşlarınızın şehir genelinde feribot, patlama, teleferik ve monoraylar halinde olsun!
Yeni toplu taşıma merkezleri, vatandaşların bir binadaki demiryollarını değiştirebilmelerini veya otobüsten feribota binmelerini veya hatta genişleyen bir monoray-tren-metro istasyonuyla yol bulmalarını sağlayarak, tüm hizmetlerinizi bir araya getirebilir.
Trafik sorunlarının giderilmesine ve yeni geçiş sistemleri eklemeye odaklanan yeni zorlama senaryolarını keşfedin. Yeni yol türleri, köprüler ve kanallar kentinize çeşitlilik katmakta ve zorluklarını çözmenin yeni yollarını ekmektedir. Trafik akışında bir uzman ol ve kişisel şehrini iyileştirmek için bu bilgiyi kullan!
Chirper için Yeni Şapkalar:
YENİ. ŞAPKALAR. CHIRPER için. (Ve aynı zamanda yeni benzersiz binalar, politikalar ve başarılar. Fakat HATS!)


MİNİMUM:
İşletim Sistemi: Microsoft Windows XP/Vista/7/8/8.1 (64-bit)
İşlemci: Intel Core 2 Duo, 3.0GHz or AMD Athlon 64 X2 6400+, 3.2GHz
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: nVIDIA GeForce GTX 260, 512 MB or ATI Radeon HD 5670, 512 MB (Does not support Intel Integrated Graphics Cards)
DirectX: Sürüm 9.0c
Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
Depolama: 4 GB kullanılabilir alan
ÖNERİLEN:
İşletim Sistemi: Microsoft Windows 7/8 (64-bit)
İşlemci: Intel Core i5-3470, 3.20GHz or AMD FX-6300, 3.5Ghz
Bellek: 6 GB RAM
Ekran Kartı: nVIDIA GeForce GTX 660, 2 GB or AMD Radeon HD 7870, 2 GB (Does not support Intel Integrated Graphics Cards)
DirectX: Sürüm 11
Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
Depolama: 4 GB kullanılabilir alan

Cities Skylines Mass Transit İndir BENZER İÇERİKLER
Cities Skylines Mass Transit İndir YAPILAN YORUMLAR

2019 EN GÜNCEL ÜCRETSİZ OYUNLARINI TAKİP EDİN!

Sayfayı Beğen

ÜCRETSİZ OYUN OYNAYIN.