Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Chief Architect Premier X7+ crack

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
 

Chief Architect Premier X7+ crack

Chief Architect Premier X7+ crackaş Mimar Premier X7 17.3.0.25 (x64) + Patch

Profesyonel Ev Tasarım Yazılımı – konut ve hafif ticari tasarımın tüm yönleriyle için. Duvarları çizmek ve kapı ve pencereler gibi akıllı mimari nesneleri yerleştirmek gibi, program bir 3D modeli oluşturur Malzeme Listesi üretir ve güçlü yapı araçları kullanımı ile Site Planları, Çerçeveleme Planları Bölüm Detayı İnşaat Belgelerini üretmesine yardımcı olur, ve yükselme.

Bina & Tasarım Araçları
Hızlı, standart yapı uygulamalarına göre planları oluşturmak ve tasarım süreci etkin ve verimli hale getirmek için güçlü yapı ve taslak araçlarını kullanın. Otomatik ve Manuel İnşaat aleti Çatı stilleri, Merdivenler, Çerçeveleme çeşitli oluşturmak için izin – Kes, satın almak ve tahmin, Ölçülendirme, Kesit, yükselme ve CAD araçları için sopa ve makas, Schedules ve Malzeme Listeleri hem.

Mutfak, Banyo ve İç Tasarım
Baş Mimar hızla ve kolayca çeşitli stilleri, şekil ve boyutlarda oluşturmak için, bu tür dolapları gibi akıllı tasarım nesneleri kullanır. Stilleri, bitirir ve diğer ürün özel tasarım detayları doğru çizilmiş ve kılınabilir, böylece belirli üreticileri (dolapları, ev aletleri, kapı, pencere, mutfak tezgahı ve döşeme) ile Baş Mimar ortakları.

3D Tasarım ve Modelleme Araçları
Duvarları çizmek gibi, program otomatik olarak bir 3D model oluşturur ve tam bir 3D düzenleme destekler. Baş Mimar ile, 2D & 3D arasında kesintisiz ve eş zamanlı düzenleme için herhangi bir görünümde tasarlayabilirsiniz. Gelişmiş render gibi Hat Çizim ve Suluboya hem Foto Gerçekçi ve Sanatsal stilleri sağlar. Kapsamlı bir 3D mimari nesneler Kütüphane ve araçları detaylara kolaylaştırır ve stilleri, bitirir ve diğer ürün özgü tasarım ayrıntıları doğru kılınabilir böylece tasarımları Accessorize.

Verimlilik ve Hassas CAD Araçları
Baş Mimar güverte defteri detaylara özel giriş sütunları arasında değişen nesneleri üretmek için çizgiler, polyline, spline, yay ve katılar için araçlar içerir güçlü bir CAD yazılımı motoru vardır. Çabuk, çoklu kopya ile nesneleri manipüle hizalamak, yansıtmak ve belirli aralıklarla çoğaltırlar. Hızlı bir şekilde 3 boyutlu modelini görebilirsiniz A CAD-to-Walls araç İthalattaki AutoCAD dosyalarını ve katmanları için eşleme sağlar. DWG / DXF / PDF olarak ithalat özel CAD ayrıntıları çizin veya Baş Mimar yerleşik 500’den fazla CAD ayrıntıları seçin.

Setleri ve İnşaat Çizimler Planları
3D render ve sanal turlar proje ve inşaat çizimler, belirttiğiniz izin ve oluşturmanıza yardımcı satmak yardımcı olur. Projenizin tüm görünümler – Kat Planları, Çerçeveleme, Elektrik, Bölüm Detayları ve yükselme belirli bir çizim, bir kullanıcı tanımlı ölçek ve bağlantı var senin tasarım değişiklikleri olarak güncellemeleri. Katmanlar çizim sayfaların her profesyonel detaylı inşaat çizimleri oluşturmanıza yardımcı için görüntüler neyi denetler.

Sitede Planlama, Arazi, Güverte & Peyzaj
Tek veya birden fazla sayıda site planları oluşturun. İthalat arazi anket verileri ya da Arazi Modelleme araçları ile oluşturmak – arazi verileri daha sonra özel topoloji göstermek için bir 2D vaziyet planı için kullanılan veya 3D izlenebilir. Yol, Kaldırım, Tepesi ve Vadisi araçları ayrıntı eklendi sağlarlar. Peyzaj için, entegre Sağlamlık Bölge Maps dahil olmak üzere her bitki hakkında detaylı bilgi 4000 bitkileri var. Gölge efektleri ve bindirmeleri için Kuzey işaretçi ve mevsimlik ayarlarını tanımlayın. Decking araçları otomatik ve manuel güverte çerçeveleme arasında; Güverte planking ve malzemeleri özelleştirebilirsiniz.

Chief Architect Premier X7+ crack BENZER İÇERİKLER
Chief Architect Premier X7+ crack YAPILAN YORUMLAR

2019 EN GÜNCEL ÜCRETSİZ OYUNLARINI TAKİP EDİN!

Sayfayı Beğen

ÜCRETSİZ OYUN OYNAYIN.