Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

CentOS 7.0 x86_64 DVD

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
 

CentOS 7.0 x86_64 DVD

CentOS 7.0 x86_64 DVDCentOS Linux

CentOS Linux dağıtımı Red Hat Enterprise Linux (RHEL) kaynaklarından elde edilen istikrarlı, öngörülebilir, yönetilebilir ve tekrarlanabilir bir platformdur. Biz şimdi bir araya gelip CentOS Linux platformu üzerinde inşa edebilmek için diğer topluluklar tarafından gerekli kaynakları oluşturarak bu konuda genişletmek için arıyoruz. Ve bugün açık bir yönetişim modeli sunarak süreci, şeffaflık ve erişim arttı başlar. Önümüzdeki haftalarda biz çekirdek CentOS Linux varyantlarını içeren kendi yol haritasını yayınlamak hedefliyoruz.

Mart 2004 yılından bu yana, CentOS Linux serbestçe Red Hat tarafından kamuya sağlanan kaynaklardan elde edilen bir topluluk destekli dağıtım olmuştur. Bunun gibi, CentOS Linux RHEL ile işlevsel uyumlu olmayı hedeflemektedir. Biz esas olarak üst satıcı markalaşma ve sanat kaldırmak için paketlerin değiştirin. CentOS Linux hiçbir maliyetli ve dağıtmak için ücretsiz.

CentOS Linux çekirdek geliştiricileri bir küçük ama büyüyen ekip tarafından geliştirilmiştir. Buna karşılık çekirdek geliştiricileri sistem yöneticileri, ağ yöneticileri, yöneticiler, çekirdek Linux katkıda ve dünyanın dört bir yanından gelen Linux meraklıları da dahil olmak üzere aktif bir kullanıcı topluluğu tarafından desteklenmektedir.

Önümüzdeki yıl boyunca, CentOS Projesi gibi openstack gibi diğer projelerden gelen açık kaynak teknolojileri gelişmekte olan bir lider topluluk platformu olarak CentOS Linux kurmak için misyonunu genişletmek olacaktır. Bireysel siteleri veya özel bir yükleyici erişilen gibi bu teknolojiler, CentOS birden varyasyonları merkezinde olacak. Bunları üretmek varyantları ve Özel İlgi Grupları hakkında daha fazlasını okuyun.
CentOS Projesi

CentOS Projesi üzerine inşa açık kaynak toplulukları için zengin taban platformu sağlamak amacı etrafında odaklanmış bir toplum odaklı özgür yazılım çabadır. Biz birkaç örnek olarak, bulut sağlayıcıları, hosting toplum ve bilimsel veri işleme için bir geliştirme çerçevesi sağlayacaktır. Onlara katmanı yardım ve güvenebileceğiniz bir platform üzerinde daha etkili yazılım dağıtmak için birkaç ‘yukarı’ toplulukları ile çalışır.
Yönetim Kurulu

CentOS Yönetim Kurulu bir araya getirerek yeni bir ilişki aracı vardı Red Hat Projesi yaratılması yanı sıra yeni üyeler beri var olmuştur birçoğu CentOS Projesi üyeleri, oluşur. Yönetim Kurulu odağı, CentOS Projesi papaz yardımcı olmak ve çeşitli sigs ilerleme ve gelişme rehberlik yanı sıra CentOS Linux teşvik etmek etmektir. Daha fazla bilgi için yönetişim sayfasını okuyun.
Proje Yapısı

CentOS Proje, çeşitli yarı-özerk Özel İlgi Grupları ya da ‘Sigs’ denetleyen bir yönetim kurulu ile Apache Vakfı yapısına modellenmiştir. Bu gruplar çekirdek CentOS Linux işlevselliği için çeşitli geliştirmeler, addons, ya da yedek sağlamaya odaklanmıştır. Sigs Birkaç önemli örnekler:

Çekirdek – Yapı ve çekirdek CentOS Linux platformu serbest.
Xen4CentOS – CentOS 6 Xen4 destek sağlanması
CentOS Tasarım – Yüksek kaliteli sanat eserleri ile kullanıcı deneyimini iyileştirmek

CentOS Proje liman işçisi için resimler ve çeşitli bulut sağlayıcıları da dahil olmak üzere x86_64 için CentOS 7 sunulduğunu duyurmaktan mutluluk duyar. CentOS önceki sürümlere kıyasla bu sürümde birçok temel değişiklikler vardır. Özellikle systemd, Gnome3 dahil ve XFS varsayılan dosya sistemi. CentOS 7 öne kılan hakkında daha fazla bilgi için, lütfen sürüm notlarını inceleyiniz.

CentOS 7 yayımlanmasıyla birlikte, yönetim kurulu online Topluluğu Üreticileri alma ve bırakma döngüsü sırasında beklemeye olmuştur birkaç Özel İlgi Grupları için ilerleme kolaylaştırılması odaklanmak mümkün olacaktır.

Böyle openstack, Xen4, Gluster ve oVirt olarak Grupları artık sürekli yavaş ve çekirdekli platformu üstünde yeni iş yükleri için CentOS varyantlar bina, proje içinde doğrudan CentOS Linux özelleştirebilirsiniz. Varyantlar öneri »hakkında daha fazlasını okuyun

CentOS Linux

The CentOS Linux distribution is a stable, predictable, manageable and reproduceable platform derived from the sources of Red Hat Enterprise Linux (RHEL). We are now looking to expand on that by creating the resources needed by other communities to come together and be able to build on the CentOS Linux platform. And today we start the process by delivering a clear governance model, increased transparency and access. In the coming weeks we aim to publish our own roadmap that includes variants of the core CentOS Linux.

Since March 2004, CentOS Linux has been a community-supported distribution derived from sources freely provided to the public by Red Hat. As such, CentOS Linux aims to be functionally compatible with RHEL. We mainly change packages to remove upstream vendor branding and artwork. CentOS Linux is no-cost and free to redistribute.

CentOS Linux is developed by a small but growing team of core developers. In turn the core developers are supported by an active user community including system administrators, network administrators, managers, core Linux contributors, and Linux enthusiasts from around the world.

Over the coming year, the CentOS Project will expand its mission to establish CentOS Linux as a leading community platform for emerging open source technologies coming from other projects such as OpenStack. These technologies will be at the center of multiple variations of CentOS, as individual downloads or accessed from a custom installer. Read more about the variants and Special Interest Groups that produce them.
The CentOS Project

The CentOS Project is a community-driven free software effort focused around the goal of providing a rich base platform for open source communities to build upon. We will provide a development framework for cloud providers, the hosting community, and scientific data processing, as a few examples. We work with several ‘upstream’ communities to help them layer and distribute their software more effectively on a platform they can rely on.
The Governing Board

The CentOS Governing Board is made up of members of the CentOS Project, many of whom have been around since the creation of the Project, as well as new members from Red Hat who were instrumental in bringing the new relationship together. The focus of the Governing Board is to curate the CentOS Project, assist and guide in the progress and development of the various SIGs, as well as to promote CentOS Linux. For more information read the governance page.
The Project Structure

The CentOS Project is modelled on the structure of the Apache Foundation, with a governing board that oversees various semi-autonomous Special Interest Groups or ‘SIGs’. These groups are focused on providing various enhancements, addons, or replacements for core CentOS Linux functionality. A few notable examples of SIGs are:

Core – Building and releasing the core CentOS Linux platform.
Xen4CentOS – Providing Xen4 support for CentOS 6
CentOS Design – Improving the user experience with high quality artwork

The CentOS Project is pleased to announce the immediate availability of CentOS 7 for x86_64, including images for docker, and various cloud providers. There are many fundamental changes in this release, compared to previous releases of CentOS. Notably the inclusion of systemd, Gnome3, and a default filesystem of XFS. For more information about what makes CentOS 7 stand out, please see our release notes.

With the release of CentOS 7, the board will be able to focus on getting the Community Builders online, and facilitating the progress for the several Special Interest Groups that have been on hold during the release cycle.

Groups such as OpenStack, Xen4, Gluster, and oVirt can now customize CentOS Linux directly inside the project, building CentOS variants for new workloads on top of the slow-and-steady core platform. Read more about the variants proposal»

CentOS 7.0 x86_64 DVD BENZER İÇERİKLER
CentOS 7.0 x86_64 DVD YAPILAN YORUMLAR

2019 EN GÜNCEL ÜCRETSİZ OYUNLARINI TAKİP EDİN!

Sayfayı Beğen

ÜCRETSİZ OYUN OYNAYIN.