Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

CentOS 6.4 x86 64 İSO

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
 

CentOS 6.4 x86 64 İSO

CentOS 6.4 x86 64 İSO
Büyük değişiklikler
Microsoft Hyper-V için sürücüler Microsoft Hyper-V sunucu üzerinde yüklü olduğunda CentOS bir Virtual Machine olarak daha verimli olmasını sağlamak için eklenmiştir.
(Samba4-libs paketi tarafından sağlanan) samba4 kütüphaneler, Active Directory (AD) etki ile birlikte çalışabilirliği geliştirmek için son yukarı sürümüne yükseltilmiş. Eğer CentOS-6.4 CentOS-6.3 yükseltme ve kullanımdaki Samba varsa, yükseltme sırasında çatışmaları önlemek için samba4 paketi kaldırmak için emin olun. samba4 hala – en azından kısmen – bir teknoloji önizlemesi olarak kabul.
CentOS-6.3 Release duyurdu gibi matahari artık önerilmiyor önemlidir. CentOS-6.4 gemi Matahari tüm kalıntıları ortadan kaldırmak gereken bir son güncelleme. Tüm kalıntılar çalışma yum 6.4 güncelledikten sonra matahari * silmek silinir sağlamak.
dev86, iasl ve qemu-misafir-agent i386 mimarisi eklenmiştir.

Major changes
Microsoft Hyper-V drivers have been added to allow CentOS to be more efficient as a Virtual Machine when installed on Microsoft Hyper-V server.
The samba4 libraries (provided by the samba4-libs package) have been upgraded to the latest upstream version to improve interoperability with Active Directory (AD) domains. If you upgrade from CentOS-6.3 to CentOS-6.4 and you have Samba in use, make sure to uninstall the samba4 package to avoid conflicts during the upgrade. samba4 is still – at least in part – considered a technology preview.
As announced in the CentOS-6.3 Release Notes matahari is now deprecated. CentOS-6.4 ships one last update that should remove all remains of matahari. To ensure all remains are erased run yum erase matahari* after updating to 6.4.
dev86, iasl, and qemu-guest-agent have been added to the i386 architecture.

For more read here: http://wiki.centos.org/Manuals/ReleaseNotes/CentOS6.4

CentOS 6.4 x86 64 İSO BENZER İÇERİKLER
CentOS 6.4 x86 64 İSO YAPILAN YORUMLAR

2019 EN GÜNCEL ÜCRETSİZ OYUNLARINI TAKİP EDİN!

Sayfayı Beğen

ÜCRETSİZ OYUN OYNAYIN.