Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
carmageddon max damage PC

Carmageddon: Max Damage indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
 

Carmageddon: Max Damage PC indir

Carmageddon: Max Damage TORRENT indir Aksiyon dibine vurucaksınız Vur, Kır, Parçala ne istiyorsanız onu yapın Bir Oyun Hiç bukadar komik olmamıştı. Güç, Zırh ve Saldırgan yükseltmeleri sizin sürmek öldürülmesi yeteneklerini kişiselleştirmek için izin diğer özelleştirme seçenekleri ile birlikte, araç için kullanılabilir.

TÜRKÇE OYNANIŞ VİDEOSU EKLENMİŞTİR. www.torrent-oyunindir.com

Orijinal Carmageddon eski sık bir ev sahibi, bazı tüm yeni yüzler ile birlikte, bir dönüş yapmak. genellikle onların ön camdan şut ve geçmiş fırlatmak olarak (ya da INTO – sadece şimdiye kadar olduğu gibi düşük çözünürlüklü mugshots daha önce görülmemiş, şimdi (iyi, Screwie durumunda diz kafa) Full HD 3D ihtişamıyla tepeden tırnağa onları görmek için olsun ) senin!

yeni ortamlar hepimizin Carmageddon etrafında gözyaşı sevilen manzara sayısız parçalarını en iyi bit birleşmeleri vardır. Böyle Döngü, asit çukurları ‘de’ Döngü ve Futbol Stadyumu’na olarak unutulmaz bir dönüm noktası özellikleri ile “Kasvetli Şehir”, “Şeytan Kanyonu”, “Tozlu Parkur”, “MagNuChem” ve “Karlı” seviyesi güncellenir formlarda tüm iade. Her şey reassuringly gerçeküstü; cehennem, hatta bir seviyeye dev gıda karıştırıcı dahil başardınız!

yerlerde topografya ve detay, yukarı parçalamak, parçalamak koparmak ve kötü yaya nüfus içine careening göndermek için daha eğlenceli şeyler, güncellenmiş ve geliştirilmiştir. “Nice Shot Efendim!” Ve yayaların konuşurken …

Bir kez daha, oyun her yaştan, şekil, görüşlerden ve türlerin yetişkin yayaların zengin karışımını sunmaktadır. Klasik yayalar gibi onların ünlü çığlıkla onun sopa, bir Zimmer çerçeve ve yaşlı adam eski bayan olarak, geri döndü “Ben! Savaşta oldu” artı bikini babes ve yüzme gövde yakışıklısı, yağ piçler ve imkansız inekler sürüleri yerleri. hareketlilik scooter bisikletçiler, tekerlekli sandalye kullanıcıları ve Ped dahil – onlara bazı yeni yüzler vardır katılıyor. Carmageddon bir fırsat eşitliği ped slaughterfest olduğunu!

Powerups geri döndü ve bu sefer onlar her zamankinden daha da komik, surrealier, hurtier ve Messier demektir! Klasik yavruların sürü gibi Repulsificators, Kangaroos ve Katı Granit olarak, süper gelişmiş formda dönmek. Sonra “Pelvik Thrust” ve başlığı “Tossers” altında çeşitli gibi tüm yeni yavrular var! Geçici Rapture de bacakları olmadan komik kombo Groovin ‘Helyum dolu Peds gibi sonuçları veya Ped oluşturmak için yavrular birleştirin!

Liderler. beceri ya da kaba kuvvet kullanarak afiş üst ulaşmak için kendinize sorun!
Başarılar. deli Feats ve Exploits bir uygun çarpık dizi bu her oyun rüyalar size ödülleri toplamak olacaktır.
Zorluklar: En aptalca şeyler yapın sonuçta anlamsız hedefler peşinde hayatınızın anlamsız ıvır zıvır ve atık saat toplamak!
Koklamak Burçlar: Biz sizi meşgul ve oyalamak için oyun boyunca bu özel kokulu Paskalya Yumurta çeşitli sakladım!
CarMODgeddon: Bütün oyun Modding zevk için moddable olduğunu!
TR De ilk www.torrent-oyunindir.com Paylaşılmıştır. . ilklerin adresindesiniz

Türkiye ilk bizde Her zamanki gibi.

Çıkış Tarihi: 25 EKİM 2016

OYNANIŞ VİDEOSU EKLENMİŞTİR. www.torrent-oyunindir.com

Carmageddon: Max Damage indir YAPILAN YORUMLAR

2019 EN GÜNCEL ÜCRETSİZ OYUNLARINI TAKİP EDİN!

Sayfayı Beğen

ÜCRETSİZ OYUN OYNAYIN.