Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Camper Jumper Simulator indir – Full Sorunsuz

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
 

Camper Jumper Simulator indir – Full Sorunsuz

Camper Jumper Simulator indir – Full Sorunsuz Camper Jumper Simulator, keşfetmek ve çözmek için çok sayıda bulmaca içeren, deli, yarış oyunu. Kazanılması gereken kısayolların kaybolduğu zorlu parkurları. Bir sürü gizli sır ve zorluklar! Mümkün olan en kısa sürede rota üstesinden gelmek, kayaların derin yarıklarına atlamak, mutasyona uğrayan hayvanların dikkatini çekmek ve çok dostça yabancı uygarlık yapmak için nitro ve el frenini kullanın!

Tatiller dinlenme zamanıdır. Sonunda en çılgın fikirleri gerçekleştirebilir ve bölgedeki araçları test edebilirim! Düşündüğünüz buydu. İki arkadaşınızla birlikte Raven Rock’a gidersiniz. Bir yılda eğlence merkezi haline gelen küçük kanyon, vahşi doğa, bekleyemez!

Her yerde olduğu gibi olduğu ortaya çıktı. Alan terk edildi. Söylentiler garip mutasyona uğramış hayvanlardan, geçmişteki vahşi hayvanlardan ve hatta Dünya’yı ziyaret eden yabancı medeniyetlerden bahsetti! Düşündüğünüz ve araba sürmeye hazırlamaya başladığınız için hiç saçmalık yok.

Raven Rock’un bulmacalarını çözerek arabayı test edin! Becerilerinizi kullanın ama beyninizi de kullanın. Eski mağaraları ziyaret edin, kaçan işçiler makineler tarafından geride bırakın, yabancı işgali durdurmak için her şeyi kullanın!

Camper Jumper Simulator indir – Full Sorunsuz BENZER İÇERİKLER
Camper Jumper Simulator indir – Full Sorunsuz YAPILAN YORUMLAR

2019 EN GÜNCEL ÜCRETSİZ OYUNLARINI TAKİP EDİN!

Sayfayı Beğen

ÜCRETSİZ OYUN OYNAYIN.