Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Bullet Witch İndir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
 

Bullet Witch türkçe indir

Bir edebi şeytan ordusu, Cehennemden direk olarak yürüdü, hayatta kalanları buldukları her yerde bulurlardı. Öldüklerinde, kurbanlarının derilerini takarlardı. Fethettiklerinde, düşmanlarının silahlarını ele geçirdiler. Doğaüstü kötülük tarafından desteklenen ve askeri donanım ile yüklenen, onlar bize dağınık ve bizi aşağı koştu.

Ama sonra o geldi. İlk başta, onlardan biri olduğunu düşündük – siyahlı bir kadın, bir cadı süpürgesi gibi uzun bir silahla ve büyülü güçlerle eşleşti. Hayatta kalanlar öykülerde öykülerini fısıldadı: savaşların öylesine yoğun olduğu, bütün şehir bloklarını düzelttikleri, ateşli mermi ile bütün iblis alaylarını biçtiği, sonra yaralarını kurtarmak için kendi kanını paylaştığı savaş hikayeleri. Onlar, kuzgunların bulutlarını toplayabileceğini, yerden dikenleri arayabileceğini ve hatta şimşek ve kasırgaları iradeye çekebileceğini söylüyorlar.

Belki de cennetten uçtu. Belki cehennem onu ​​geri çıkarır. Her iki şekilde de, sahip olduğumuz her şey.

İlk olarak 2006’da Xbox 360’da piyasaya sürülen Bullet Witch, Japon kara fantasy estetiğinin ve Batı tarzı askeri harekatın eşsiz bir kombinasyonunu sunuyordu. Bu PC’nin yeniden piyasaya sürülmesi, unvanı yeni bir oyuncu nesline getiriyor, bu da çözünürlüğü, çerçeveyi, aydınlatmayı ve oyun dengesini geliştiriyor.

Bir iblis ordusu dünyayı ele geçirdikten sonra, insan direnişi çöküşün eşiğinde. Sadece tüm umutlar kaybolduğunda, savaş alanında siyah bir kadın belirir. O bir cadı süpürgesi gibi uzun bir silah ve maç için bir dizi büyülü güçler sahip. Bu gizemli kurtarıcının rolünü üstlenen Alicia, iblis askerleri, mutasyona uğramış siviller ve hatta devler ordularıyla savaşacaksınız.
TEMEL ÖZELLİKLER
Bu benim Süpürge sopası
Alicia’nın gunrod’u, her biri ekstra vuruş ve özel yetenekler için büyülenebilecek dört farklı silah haline dönüşebilir. Sihirli sayacınızı şarj etmek için düşmanları aşağıya indirin, sonra gök gürültüsünü, kasırgaları ve hatta meteorları geri çağırmak için onları geri gelip krallığa gel. Az sayıda oyun kahramanı, Alicia’nın zirvede olduğu kadar ham bir güce sahip oldu.
Yıkım Yolu
Gazapınızdan, çevrenizdeki en azından çevreden hiçbir şey güvende değil. Büyüleriniz binaların çatılarını yırtıp, tüm benzin istasyonunu veya seviye kulelerini tutuşturabilir. Eğer herhangi bir düşman hayatta kalırsa, telekinlerini molozların üzerine atıp onlara atmak için kullanın.
Yalnız değilsin
Gücünüz ve cesaretiniz çevrenizdeki muharebe sertliğindeki direniş savaşçılarına ilham kaynağı olacak ve çok yakında, sizin tarafınızdan savaşacaklar. Onları hayatta tutmak için sihrini kullan, ve onlar sadece iyilik yapabilirler.
Tüm DLC Dahil
Bullet Witch’in PC sürümü, tüm orijinal oyunun kostümlerini ve bonus misyonlarını ücretsiz olarak içerir. (İkinci oyunu açmak için oyunu bir kez bitirin; kostümler başlangıçtan itibaren mevcuttur.)

SİSTEM GEREKSİNİMLERİ
MİNİMUM:
64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows 7
İşlemci: Intel i5-6400 2.7GHz
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: GeForce GTS 450-class (Intel HD 4000)
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 3 GB kullanılabilir alan
ÖNERİLEN:
64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows 10
İşlemci: Intel i7-4770 3.4 GHz
Bellek: 16 GB RAM
Ekran Kartı: GeForce GTX 960-class (2 GB)
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 3 GB kullanılabilir alan

Bullet Witch İndir YAPILAN YORUMLAR

2019 EN GÜNCEL ÜCRETSİZ OYUNLARINI TAKİP EDİN!

Sayfayı Beğen

ÜCRETSİZ OYUN OYNAYIN.