Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

BS.Player PRO 2.68 Build 1077 Final + Keys

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
 

BS.Player PRO 2.68 Build 1077 Final + Keys

BS.Player PRO 2.68 Build 1077 Final + KeysBSPlayer Pro 2.68 Yapı 1077 Final

Açıklama:
BS.Player daima kullanımı kolay ve teknik olarak mükemmel mümkün olduğunca olmuştur. Yukarıdaki ifadelerin doğru olduğunu kanıtlamıştır. BS.Player en azından bir büyük, henüz basit bir avantaja sahiptir – bu sadece İŞLERİ! Ayrıca işlemci kullanan ve çok verimli RAM ve hatta biraz daha az yetenekli bilgisayar hala kaliteli video oynatma ve mükemmel sesin keyfini çıkarabilirsiniz. Hangi dosya biçimlerini destekliyor?

Video: divx, avi, mpeg 1, mpeg 2, XviD, 3ivx, OGM, Matroska, mkv, asf, wmv, DV, m1v, m2v, mov, mp4, MPV, QT, RM, SWF, VOB … Ses: wav, mpa, MP1, MP2, MP3, OGG, AAC, AC3, aif, ram, wma, pls m3u.

Özellikler:
Çalma listeleri desteği:
çalma desteği büyüktür. Onlar, BST ve M3U (Winamp) kayıtlarından ithal kurtardı, düzenlenebilir ve yeni herhangi bir klasördeki dosyaları yanı sıra URL’ler eklenebilir.

Ekran altyazılar:
Gölgeler, ana hatları, Kötü altyazı zamanlamaları basit klavye kısayolları ile programın kendi içinden sabit olabilir vb ekrandaki altyazı konumu,: Böyle yazı tipi ve boyut seçimi gibi temel işlevlerin yanında, program diğerleri destekler. BS.Player aynı anda iki harici altyazı (.srt, .sub, .txt …) görüntüleyebilirsiniz. Her iki altyazı konumunu seçin ve en sevdiğiniz film ile iki farklı dilde çift altyazı keyfini çıkarabilirsiniz. BS.Player ayrıca altyazılı yüksek çözünürlüklü .mkv dosyalarında altyazıları göstererek destekliyor.

BS.Media Library:
Bilgisayarınızın sabit diskinde tüm multimedya dosyalarını şimdi BS.Media Library listelenir. Şu andan itibaren her zaman elinizin altında olacak. Dilde BS.Player tüm dünya çapında herhangi bir kullanıcı hedefleyen uluslararası bir üründür. Çok dilli altyazı desteği ve tam dilli menü sayesinde İngilizce dil anadili olmayanlar büyük ölçüde yardımcı olur.

Yeniden boyutlandırılabilir film penceresi
Evinizin konforunda sinema duygusunu tecrübe etmek ister? İşte talimatları vardır: Bazı pop-corn yapmak, sevdiğiniz film seçin ve istediğiniz ne olursa olsun film pencere boyutunu ayarlayın. Tam ekran film sadece bir tık uzaklıkta olduğunu.
Sürükle-bırak ve birden fazla rar arşivi desteği:
Eğer zamanında multimedya dosya açılmasını önlemek için bir yol arıyoruz? BS.Player sürükle ve BS.Player’a bilgisayarınızdaki herhangi bir yerden dosyayı Dosyanızı bırakın sağlayan ve eğlenceli başlayabilir. BS.Player herhangi bir multimedya dosyasını oynatabilir – onun varlık rar gibi birden hacimlerde arşivlenen bile. Şimdi, (genellikle dosyaadı.rar veya filename.001) rar arşivinin ilk dosya üzerinde sadece sağ tıklayın onları görmek istiyorum her multimedya dosyalarını unrar ve ‘BS.Player ile aç’ seçeneğini ve izin gerek yoktur En sevdiğiniz multimedya oynatıcı gerisini! BS.Player bile düzgün çift defa rar ile sıkıştırılmış Vobsub altyazılarını görüntüler!

Çözünürlük değiştirme:
Özelliğini değiştirerek çözünürlüğü kullanın ve TV ekranında, projektör veya plazma ekranda film izlemek istiyorsanız büyük boy resmini kaçının. Özellik TV çözünürlüğünü ayarlayacak ve filmi yeniden yapılandırıp kalitesini optimize eder.
Tamamen kaplanabilir:
BS.Player gururla bu alanda yeni standartlar belirliyor modern bir görünüm taşımaktadır olsa, biz kolay bir cilt seçim seçeneği ve kendi özel derileri ekleme seçeneği ekledik. Kendi rüya görünüm oluşturmak veya CİLT bölümünde bulunan birçok önceden hazırlanmış olanları seçebilirsiniz.

Videodan kare yakalamak ve jpeg resmi olarak kaydetme:
En sevdiğiniz film sahnesi bir fotoğraf tutmak ister misiniz? Kolayca yapmak Frame yakalama özelliğini kullanın. Şimdi resmi de sizin duvara kendi yolunu bulacağını olup olmadığını size yalnız bağlıdır. Sen jpg veya bmp formatlarında ekran görüntüleri almak ve dosya biçimi tanımlayabilirsiniz.

2’den fazla ses akımları ile AVI dosyaları desteklenir:
Bu özellik, iki ya da daha fazla ses akışı kanallarının kullanımını destekler. AVI ikiden fazla kanallı dosyaları, yani çok dilli dosyaları desteklenir. BS.Player böylece size filminizi oynatırken dil seçeneği sunmaktadır.

Gömülü altyazıları / bölümleri destekler:
BS.Player ayrıca OGM için değil tüm formatları için değil, sadece gömülü altyazılar / bölümler) destekler. Bu dosyanın kendisi gömülü altyazı da, çalınabilir anlamına gelir. (.ogg, .avi, .mkv)

Harici ses dosyası desteği:
Eğer en sevdiğiniz video ile en sevdiğiniz müzik birleştirmek istiyor musunuz? Normal film artık harici bir ses dosyası yükleyebilirsiniz oynatma ve film ile ikincil ses boyunca keyfini çıkarın. Bu özellik bir film zaten BS.Player çalınan olsa bile, arka plan müzik çalmayı sunar.

S / PDIF çıkış AC3 dosyaları için desteklenen:
özelliği intervideo ses okuyucusu ile dijital AC3 dosya çıkışı sağlar. Böyle Winamp ve Ekolayzer gibi önceden yüklenmiş modüller için ayarlar buradan ulaşabilirsiniz. Bu BSPlayer tarafından yeniden ses orijinal dönüştürülmemiş ses olduğu anlamına gelir.

INI dosyaları:
Eğer seçtiğiniz tüm film parametrelerini ayarlayabilirsiniz bir INI dosyasını kullanarak. BS.Player sadece ayarladığınız şekilde oynatacaktır. Beyaz altyazı metni ile film tam ekran izlemek istiyor musunuz? Ayarları her seferinde ayarlamak gerek yok, en sevdiğiniz ayarı INI dosyasında kaydedilir.

Özel oynatma modları (Sürekli Tekrar Tekrar Tüm):
BS.Player, gizli mod ve VMR-9 gibi farklı oynatma modları sunar.
Doğrudan Masaüstü videoları görüntülemek:
Masaüstünüzde video dosyasını görüntüler ve siz çalışırken izlersiniz!

AVCHD oynatma (Advanced Video Codec High Definition) dijital bantsız kameralar kullanılan biçimi:
BS.Player Canon, JVC, Panasonic ve Sony dijital kameralar tarafından oluşturulan herhangi bir AVCHD dosyalarını (ayrıca AVC-HD veya AVC HD olarak da bilinir) oynatabilir.

Komut satırı desteği:
Kolay multimedya içeriği oynatma yapmak ve oynatıcılarını özelleştirmek isteyen ileri düzey kullanıcılar, yeni komut satırı yoluyla komut satırı komutları ve program kontrol seçeneklerinin özelliği takdir edeceklerdir.

Pan tarama ve özel pan-tarama seçeneği:
4 9 tam ekran film: 16: 3 ekranda izliyorsunuz, üst ve altta siyah kenarları kaçınılmazdır. Pan-tarama özelliği kenarları olmadan film izlemek için olanak sağlar. Özel pan-tarama kullanarak seçtiğiniz pan ayarlayabilirsiniz.

Özel boy oranları:
3 veya 16: 9 veya olması gerekmez olarak kendi özel olanlar kadar standart dışı bir video oranları ile başa çıkmak için ayarlayabilirsiniz video çalarken, standart boy oranları böyle 4 olarak seçebilirsiniz.

Playlist desteği:
Seçtiğiniz oynatma listesine favori dosyalarınızı ekleyin; çalma tıklayın uzaklıktadır sadece bir faredir.

Ne 2.68 Yapı 1077 Sürüm Yenilikler:
(Çıkış: 26 Kasım 2014)
Bazı donanım üzerinde tam ekran modunda ‘ürkek’ kare -sabitli sorun
bazı kırık mp3 dosyaları -Sabit çalma
24 bit FLAC dosyalarını -Sabit çalma
madVR renderer ile -Sabit sorun
-bazı diğer küçük düzeltmeler
BS.Player Pro 2.68 Build 1077 Final

Description:
The BS.Player has always been easy to use and as technically perfect as possible. You have proven that the above statements are true. The BS.Player has at least one huge, yet simple advantage – it simply WORKS! It also uses the processor and RAM very efficiently, and even those with slightly less capable computers can still enjoy quality video playback and perfect sound. Which file formats does it support?

Video: divx, avi, mpeg 1, mpeg 2, xvid, 3ivx, ogm, matroska, mkv, asf, wmv, DV, m1v, m2v, mov, mp4, mpv, QT, rm, SWF, vob… Audio: wav, mpa, mp1, mp2, mp3, ogg, aac, ac3, aif, ram, wma, pls, m3u.

Features:
Playlists support:
The playlists support is great. They may be imported from BST and M3U (Winamp) records, saved, edited and added new files from any folder, as well as URLs.

Display subtitles:
Beside the basic functions such as font type and size selection, the program supports many others: shadows, outlines, subtitle location on the screen, etc. Bad subtitle timings can be fixed within the program itself with simple keyboard shortcuts. BS.Player can display two external subtitles (.srt, .sub, .txt…) at the same time. You can select position of both subtitles and enjoy dual subtitles in two different languages with your favourite movie. BS.Player also supports displaying subtitles in .mkv files for those high resolution movies with subtitles.

BS.MediaLibrary:
All multimedia files on your computer’s hard drive will now be listed in the BS.MediaLibrary. From now on they will always be within your reach. Multilingual BS.Player is an international product, targeted to all and any user worldwide. With its multilingual subtitle support and full multilingual menu it is greatly helpful to those who are not native speakers of English language.

Resizable movie window:
Want to experience the cinema feeling in the comfort of your home? Here are the instructions: choose your favourite movie, make some pop-corn and adjust the movie window size to whatever you want. A full-screen movie is only a click away.
Drag & drop and multiple volume rar archive support:
Are you looking for a way to avoid the timely multimedia file opening? BS.Player enables you to drag and drop your file your file from any location on your computer to BS.player and the fun can begin. BS.Player can play any multimedia file – even if its being archived in multiple volumes as rar. Now, there is no need to unrar your multimedia files everytime you want to see them, simply right click on the first file of the rar archive (usually filename.rar or filename.001) and select ‘Open with BS.Player’ and let your favourite multimedia player do the rest! BS.Player will even properly display subtitles from double rared Vobsubs!

Resolution changing:
Use the resolution changing feature and avoid the oversized picture if you wish to watch your movie on your TV screen, projector or plasma screen. The feature will adjust the TV resolution and optimize the quality of movie reproduction.
Fully skinnable:
Though the BS.Player proudly bears a modern look that sets new standards in this field, we have added an easy skin selection option and the option of adding your own custom skins. You may create your own dream look or choose from the many pre-prepared ones found at our SKIN section.

Capture frame from video and save it to jpeg image:
Would you like to keep a photo of your favourite movie scene? Use the Frame capture feature to do that easily. Now it depends on you alone whether the picture will find its way to your wall as well. You can take screenshots in jpg or bmp formats and define their filename format.

AVI files with more than 2 audio streams supported:
This feature supports the use of two or more audio stream channels. AVI files with more than two channels, i.e. multilingual files are supported. The BS.Player thus offers you the choice of the laguage of your playback.

Supports embedded subtitles/chapters:
BS.Player also supports embedded subtitles/chapters), not only for OGM but for all formats. This means that also the subtitles, embedded in the file itself can be played. (.ogg, .avi, .mkv)

External audio file support:
Do you wish to merge your favourite music with your favourite video? Next to the normal movie playback you can now load an external audio file and enjoy a secondary audio along with your movie. This feature offers the playback of background music, even though a movie is already being played in your BS.Player.

S/PDIF output supported for AC3 files:
The feature enables the digital AC3 file output with an intervideo audio reader. The settings for the pre-installed modules such as Winamp and Equalizer can be found here. This means that the audio reproduced by the BSPlayer is the original unconverted sound.

INI files:
Using an INI file you can set all the movie parameters of your choise. The BS.Player will play them just the way you set them. Do you want to watch your movie full-screen with white subtitle text? No need to adjust the settings each time, your favourite setting will be saved in the INI file.

Custom playback modes (Repeat All, RepeatRandom):
BS.Player offers different playback modes, such as hidden mode and VMR-9.
Display videos directly on your Desktop:
Displays video file on your desktop, and watch it plays while you work!

Playback of AVCHD (Advanced Video Codec High Definition) format used in digital tapeless camcorders:
BS.Player can playback any AVCHD files (also known as AVC-HD or AVC HD) created by Canon, JVC, Panasonic, and Sony digital camcorders.

Command line support:
Advanced users who wish to make the playback of multimedia content easier and customize your player, will appreciate feature of command line commands and program control options through our new Command line.

Pan scan and custom pan-scan option:
Watching a 16:9 full-screen movie on a 4:3 screen, the black edges on top and bottom are unavoidable. The Pan-scan feature enables you to watch your movie without the edges. By using the custom pan-scan you can set the pan of your choice.

Custom aspect ratios:
While playing your video, you can choose from the standard aspect ratios, such as 4:3 or 16:9, or you can set your own custom ones to deal with as non-standard video ratios as need be.

Playlist support:
Add your favourite files to playlists of your choice; the playback is only a mouse click away.

What’s New in Version 2.68 Build 1077:
(Released: November 26th, 2014)
-fixed problem with ‘jumpy’ frames in full screen mode on some hardware
-fixed playback of some broken mp3 files
-fixed playback of 24 bit FLAC files
-fixed problem with madVR renderer
-some other small fixes

BS.Player PRO 2.68 Build 1077 Final + Keys BENZER İÇERİKLER
BS.Player PRO 2.68 Build 1077 Final + Keys YAPILAN YORUMLAR

2019 EN GÜNCEL ÜCRETSİZ OYUNLARINI TAKİP EDİN!

Sayfayı Beğen

ÜCRETSİZ OYUN OYNAYIN.