Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Broadsword Age of Chivalry

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
 

Broadsword Age of Chivalry indir

Broadsword Age of Chivalry indir
Broadsword Age of Chivalry
Moonbite Oyunları ve U & I Entertainment lezzetli beyninden zombi filmleri ve içme bira hakkında herşey kick-ass bir unapologetically saygısız saygı olduğunu Zombeer, bir first-person shooter gelişmiş bir ve güncelleştirilmiş bir sürümünü geliyor.

Comedy Central yazarları yeni anlatı içeriği ile Zombeer, elbette, cephane ve bira sağlıklı bir kaynağı geçmişin klasik zombi filmlerinde esprili referans ile doludur ve.

Yakın (ve bazı şanslı diyebilirsiniz) geleceği olarak, zombiler haline dünyanın nüfusunu dönüştüren bir virüs sonucunda salgın var. O şanslı bir parçası değil – bu var: bir zombi tarafından ısırılan sonra enfeksiyon savmak için tek yol bira içiyor!

Kahraman olarak oynamak “K”, kurtulan zombi virüsü ve kötü sürekli kalıntı ile uyguluyor, oyuncular onun kız arkadaşı Karen bulmak ve çok geç olmadan çıkmak itidal ve katliam bir denge yönetmek zombi kıyamet aracılığıyla onların önünü açmak gerekir!

Temel Özellikler

• Kişisel (PC) Pleasure Gelişmiş: Zombeer güncellenmiş ve geliştirilmiş sürümü PC oyuncuları deneyimini maksimize etmek için optimize edilmiştir. Rafine kontrolleri, etkileşim ve gelişmiş silahlar sadece bir visseral iyi vakit sağlamak için yapılan additionsl bazılarıdır.

• Bu Lezzetli Komik Bone İçin Daha Fazla Şakalar: Zombeer Comedy Central yazarlar yeni bir hikaye içeriği ile komik getiriyor

Braaaiinnn !: Zombeer Tease için Yeni Tunes • Red Bull Record kendi Beş Bıçaklar ve daha fazlası için yeni müzik bir güncelleştirme müziği içerir! Tüm mükemmel zombi kıyamet de cehennem yükselterek için reçel uygun.

• Headshots en iyi şunlardır: Oyuncular artık kanlı tatmin edici sonuçlar ile zombi Headshots kapalı puanı. Her zaman çift dokunun unutmayın ve mermi ile cimri olmayın.

• Chug, Chug, Chug: senin hareketlilik sınırlandırılması, sen savurmak yapacak şeyler çok birine kendilerini dönüm önlemek için Zombeer çuf, ancak dikkatli olmak gerekir oyuncular olarak itidal ve katliam mükemmel dengesi, bulun.

Broadsword Age of Chivalry YAPILAN YORUMLAR

2019 EN GÜNCEL ÜCRETSİZ OYUNLARINI TAKİP EDİN!

Sayfayı Beğen

ÜCRETSİZ OYUN OYNAYIN.