Borderlands: The Pre-Sequel

 

Borderlands: The Pre-Sequel Türkçe Yama
   

Borderlands: The Pre-Sequel
 

Borderlands: The Pre-Sequel

   

Borderlands: The Pre-Sequel
   

Borderlands: The Pre-Sequel Full crack İndir
 

Borderlands: The Pre-Sequel! ile sizi Pandora’nın ayına götürecek olan macera roketine atlayın ve önünüze gelen her şeyi vurun, her eşyayı toplayın!
Borderlands 2’nin kötüsü Handsome Jack’in hikâyesini Claptrap’in ve serinin en ünlü kötü adamlarından bazılarının da dâhil olduğu yeni oynanabilir karakter listesinden bir karakter ile keşfedin. Pre-Sequel türe bambaşka bir yaklaşım getiren ve oyuncuların çok sevidği, FPS ile RPG’yi birleştiren mekaniklere çok sayıda yeni özellik katıyor.
Düşük yerçekimi sıçramalarıyla havada süzülün ve yeni buz ve lazer silahlarını kullanarak düşmanları yukarıdan haklayın. Ayın topraklarını yepyeni yıkım ve kargaşa yaratma olanakları getiren yeni taşıtlar ile keşfedin.
Bir (ya da iki, ya da üç) arkadaşınızı yanınıza alın, rokete atlayın ve yepyeni bir Borderlands macerasına atılın!
Ayda kargaşa yaratın: Her sıçrayışta ayın düşük yerçekimini hissedin. Yeni düşmanları, yeni buz ve lazer silahlarıyla haklayın!
Handsome Jack’in yükselişi: Handsome Jack’in nasıl güç kazandığına şahit olun. Ünlü Borderlands kötülerinin geçmiş hikâyelerini öğrenin. Her şeye tersten bakın ve hikâyeye Handsome Jack’in tarafından şahit olun.
Yeni anti kahramanlar: Wilhelm the Enfoncer, Nisha the Lawbringer ve Athena the Gladiator gibi dört yeni karakter sınıfından birini seçerek oynayın. Savaş için tasarlanmış Claptrap prototipi olarak oynayın! Handsome Jack’in yanında çalışın!


Minimum Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Windows XP SP3
İşlemci: 2.4 GHz Çift Çekirdek
Bellek: 2 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce 8500 / ATI Radeon HD 2600
DiretX: 9.0c
HDD: 13 GB Disk alanı
Önerilen Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Windows XP SP3/Vista/Win 7/Win 8
İşlemci: 2.3 GHz Dört Çekirdek
Bellek: 2 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 560 / ATI Radeon HD 5850
DiretX: 10
HDD: 20 GB Disk alanı