Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Borderlands The Pre Sequel Complete Edition indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
 

Borderlands The Pre Sequel Complete Edition indir

Borderlands The Pre Sequel Complete Edition indir

Yeni karakterler, mücadeleler, görevler ve daha fazlasını içeren Borderlands: The Pre-Sequel Season Pass ile aydaki kargaşayı büyütün:

Handsome Jack Doppelganger Paketi
Herkesin favori, gelecekteki manyak diktatörü -ya da en azından dublörü- olarak oynayın. Handsome Jack Doppelganger paketiyle düşmanlarınızı, dikkatlerini yakışıklılığınız ve cazibenizle dağıtarak yenin. Veya onları hazır cevaplarınızla yerden yere vurun. Veya sadece silahla vurun. O da işe yarar.

Ultimate Vault Hunter Upgrade Pack: The Holodome Onslaught
Yepyeni anlatım içeriğiyle bu eklenti, Mahzen Avcıları Axton ve Gaige’in oyuncuların art arda gelen heyecan verici düşman ve patron dalgalarıyla savaştığı yeni bir mücadele arenası olan Holodome Onslaught aracılığıyla hikâyenin şu ana kadarki kısmına yetişmesiyle başlıyor. Kıdemli Mahzen Avcıları, Kızıl Yağmacılar Genel Merkezi’nde takımın geri kalanına katılıp son olayları öğrenirken, oyuncular, yeni radikal kafalar ve görünümlerin yanı sıra yeni ve müthiş silahlar ve teçhizatlar kazanmak için oyunun en unutulmaz düşmanlarıyla yüzleşecekler.

Bu indirme ayrıca bonus içerik olarak seviye limitini artıran ve karakterlerinize 10 yeni seviye ile 10 yeni yetenek puanı kazandıran Ultimate Vault Hunter Upgrade Pack’i içeriyor!

Lady Hammerlock the Baroness Pack
İşte karşınızda Sir Hammerlock’ın kız kardeşi Barones Lady Aurelia! Hiç kimse onun kadar soğuk olamaz; öyle ki “”Buz-Gibi-Soğuk”” saldırı yeteneği ile Elpis’in kötü adamlarına ağır dondurucu hasar verebilir. Ayrıca Anlaşmaya Dayalı Soyluluk yetenek ağacını kullanarak iş birliği ortaklarını birer hizmetkâra dönüştürebilir. Bu buz kalpli soyluya karşı hiç kimsenin şansı yok!

TÜM DLC İÇERMEKDE:
• Borderlands: The Pre-Sequel (v1.0.7)
• Shock Drop Slaughter Pit DLC
• Ultimate Vault Hunter Upgrade Pack: The Holodome Onslaught DLC
• Handsome Jack Doppelganger Pack DLC
• Claptastic Voyage and Ultimate Vault Hunter Upgrade Pack 2 DLC
• Lady Hammerlock the Baroness Pack DLC
• Season Pass DLC

Borderlands The Pre Sequel Complete Edition MULTi8-PROPHET
Size: 11.37 GB
——————————-

Borderlands The Pre Sequel Complete Edition indir YAPILAN YORUMLAR

2019 EN GÜNCEL ÜCRETSİZ OYUNLARINI TAKİP EDİN!

Sayfayı Beğen

ÜCRETSİZ OYUN OYNAYIN.