Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Block'hood İndir

Block’hood İndir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
 

Block’hood PC indir

Block’hood 2017, şehirlerin çeşitliliği ve deneylerini ve içindeki benzersiz ekosistemi kutlayan mahalle oluşturan bir simülatördür. Böğürleşen şehir planlamacıları, 200’ü aşkın yapı taşı üzerinde, benzersiz mahalleler düzenlemek ve birleştirmek ve tasarımlarının etkilerini keşfetmek için erişime sahip olacaklar. Oyun daha fazla müreffeh mahalle yaratmak için yeni blokların, konfigürasyonların ve kombinasyonların kilidini açmak için her zaman ek kaynaklara ihtiyaç duyulduğundan, ekoloji ve anlayış hikayesine başlayacak. Tasarım süreci boyunca, oyuncuların her birimin kaynaklardan mahrum kalmamalarını ve çevresindeki ücretsiz birimler üzerinde gerginleşmelerini sağlayarak şehir bloklarının bozulmasını önlemeleri gerekecek.

Mahallemizi Düşünme: Mahallenizin gelişmesi için hangi Blokların gerekli olduğunu düşünün. 200’den fazla bloğun genişleyen bir kütüphanesi ile oluşturabileceğiniz şeyin sınırları yoktur.

Kaynaklar Yaratın: Oluşturduğunuz her Blok’ın giriş ve çıkışları vardır ve her bloğun diğer bloklara nasıl bağımlı olduğunun anlaşılmasıyla verimli bir ağ oluşturabilirsiniz. Bölgenizdeki düzinelerce karmaşık simbiyotik ilişkiler için üretiminizi optimize edin ve bol kaynaklar yaratın

Çürüme önlemek: Eğer bloklar ihtiyaç duydukları girdileri almazlarsa, zamanla çürürler ve yavaş yavaş terk edilip yok edilirler. Bir blok terk edildiğinde veya yok edildiğinde, onu kaldırmanız ve diğer blokların daha da bozunmasını önlemeniz gerekir. Dikkatli olun, utopi bir semt istemek dikkatsizce distopyeye neden olabilir.

Benzersiz Modlar: Mahalle tasarımcıları, her Story Modu, Sandbox Mode ve Challenge Mode’dan her türden oyuncu için benzersiz ve çekici bir deneyim deneyimi yaşayabilirler.


MİNİMUM:
İşletim Sistemi: Windows XP, 7,8,10
İşlemci: 2GHz Dual Core
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: GeForce 600 series or better
DirectX: Sürüm 9.0c
Depolama: 1 GB kullanılabilir alan
ÖNERİLEN:
İşletim Sistemi: Windows XP, 7,8,10
İşlemci: 2GHz Quad Core
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: GeForce 700 series or better
DirectX: Sürüm 9.0c
Depolama: 1 GB kullanılabilir alan

Block’hood İndir BENZER İÇERİKLER
Block’hood İndir YAPILAN YORUMLAR

2019 EN GÜNCEL ÜCRETSİZ OYUNLARINI TAKİP EDİN!

Sayfayı Beğen

ÜCRETSİZ OYUN OYNAYIN.