Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Bioshock Trilogy indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
 

Bioshock Trilogy indir

Bioshock Trilogy indirOn line hayatının, ABD Süvari gazisi ve şimdi işe silahla, yanlış kişilere borçlu, Booker DeWitt onun kayrak temiz silmek için tek bir fırsat vardır. O Elizabeth, gizemli bir kız çocukluğundan beri tutuklu ve Columbia uçan kentinde kilitli kurtarmak gerekir. Birbirlerine güvenmek zorunda, Booker ve Elizabeth kendi cesur kaçış sırasında güçlü bir bağ oluşturur. Birlikte, onlar, Columbia sokaklarında aşağı yüksek hızlı Sky-Lines boyunca, bulutlar zeppelins savaşmak ve gibi silah ve yetenekleri genişleyen bir cephanelik koşum öğrenmek hava şehrin tehditleri hayatta tüm süre ve karanlık sırrı açığa çıkarmak.
Temel Özellikler
Sky City – Columbia bulutların arasında uçmak için Rapture derinliklerinde bırakın. Bir teknoloji harikası, uçan şehir çok karanlık bir sırrı tutan güzel ve canlı bir dünyadır.
Olası Misyon – 1912 yılında Set, işe silah Booker DeWitt Columbia gök-şehir gizemli bir kız kurtarma ya da diri onu asla terk gerekir.
Kamçı, Zip ve Öldür – uçan Kentin ortasından zip ve ceza eller ölümcül saçmak olarak silahlandırılmış rulo bardak içine kentin Sky-Hatları çevirin.
Savaş şekil ve ince hava dışarı silah, kuleleri ve diğer kaynaklar çekerek savaşta gelgit açmak için zaman ve mekan Açık Tears – Zaman Through Tear.
Güçlü Güçler – Patlayıcı fireballs atın yıldırım ateş ve yıkıcı güçlü Vigors vücudunuzun size karşı tüm karşı Unleashed aracılığıyla dalgalanma olarak karga cinayetlerini bırakın.
Bir yandan ölümcül silahlar ile diğer güçlü Vigors ve, zaman ve mekan içinde Tears açmak Elizabeth kurtarmak ve özgürlük ulaşmak için Columbia yüzen şehir üzerinden kendi yolunuzu mücadele yeteneği – Özel Mücadele Deneyimi.
1999 Mod – BioShock Infinite bittikten sonra, oyuncu tecrübeli oyunculara tasarım türden bir tat verir “1999 Mode” adında bir oyun modu kilidini ve hardcore oyuncuların geri 20. yüzyılda zevk dengeleyebilirsiniz.

Bioshock Trilogy indir YAPILAN YORUMLAR

2019 EN GÜNCEL ÜCRETSİZ OYUNLARINI TAKİP EDİN!

Sayfayı Beğen

ÜCRETSİZ OYUN OYNAYIN.