Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Beyond Enemy Lines indir

Beyond Enemy Lines İndir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
 

Beyond Enemy Lines İndir – Full indir

Beyond Enemy Lines 2017 gerçek Aksiyon Oyunları bir PC Hardcore Taktik Nişancı. Amacınız Olmayacak Yardım, gereksiz araç ipuçları, kısıtlama yok! Geri tepmeyi kontrol etmeyi, araziyi okumayı ve taktiklerinizi uyarlamayı öğrenin – Enemy Lines Ötesi, beceri ve taktik kararların önemli olduğu acımasız, yoğun bir deneyimdir!
Akıllı AI Sistemi
A avukat AI yeni bir nesil savaş. Beyond Enemy Lines, bağımsız düşünceye sahip bir AI’ya sahiptir, yani her düşman önceden komutlanmış bir davranış olmadan çalışır. Tüm düşmanlar her tehdide dinamik bir tepki verir ve taktiklerini yeni ve yenilikçi bir ahlaki sisteme dayandırırlar. Bir dahaki sefer ne yapacaklarını veya nereye devriye gezdiklerini asla bilemezsiniz. Onlar sizinle iletişim kuracak, örgütleyecek ve gizlice konuşacaklar, onlarla yüzleşmeye hazır olun!
İleri Mücadele Mekaniği
Rakamsal olarak üstün bir düşmana karşı çeşitli silahlarla savaşacaksınız. Bomba, susturulmuş bir tabanca, harita bilgisayarı veya hatta korumaları dağıtmak için bir düdük kullanın ve gölgelerden vurmak için mücadeleye karar vermek için mevcut tüm taktik unsurları ve araçları kullandığınızdan emin olun. Ya da bir saldırı tüfeği ve av tüfeği alıp saldırgan yola devam edin!
Sınırsız Çözüm Sistemi
Tüm görevler açık bir şekilde tasarlanmıştır. Binlerce yol var, bu yüzden görevinizi tamamlamanın en etkili yolunu bulmak için ekipmanınızı kullanın!
Gürültü Hesaplama Sistemi
Beyond Enemy Lines hareket temelli bir gürültü hesaplama sistemini kullanmaktadır. Her hareket veya hareket, hareketinizden hesaplanan farklı bir yoğunlukta bir gürültüye neden olacaktır. Dikkatle, düşman sizi duyacaktır!
içerik
Beyond Enemy Lines, sekiz misyon uzun kampanyası ve iki özel bağımsız misyonla başlayacak ve ilk oyun oyunda toplam 10-15 saatlik bir oynatma süresine sahip olacak. Serbest bırakıldıktan sonra her biri ortalama bir oynama süresine sahip birkaç görev daha ücretsiz olarak eklenecek.
replayability
Beyond Enemy Lines, hardcore bir taktik shooter ve özellikle defalarca oynatılmak üzere tasarlanmıştır. Bir görevde hiçbir savegames yok, bu yüzden oyunu yenmek gerçek bir meydan okuma haline geliyor. Bu oyunu yenmek için sabır ve özveri gerektirir; bu da günümüzde çok yaygın olan eserler arasında öne çıkmasını sağlar. Ham yeteneklerinizin acımasız bir şekilde test edilmesini bekleyin!


MİNİMUM:
İşletim Sistemi: Windows 7 64Bit
İşlemci: Intel Core i5-2500K CPU or equivalent
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: Geforce GTX 570 or AMD Radeon HD 7850
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 7 GB kullanılabilir alan
İlave Notlar: Requirements for 1080p @ 60FPS, no official support for mobile or integrated GPU
ÖNERİLEN:
İşletim Sistemi: Windows 10 64Bit
İşlemci: Intel Core i7 4790k CPU or equivalent
Bellek: 6 GB RAM
Ekran Kartı: Geforce GTX 970 or AMD Radeon R9 290
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 7 GB kullanılabilir alan
İlave Notlar: Requirements for 1080p @ 60FPS, no official support for mobile or integrated GPU

Beyond Enemy Lines İndir YAPILAN YORUMLAR

2019 EN GÜNCEL ÜCRETSİZ OYUNLARINI TAKİP EDİN!

Sayfayı Beğen

ÜCRETSİZ OYUN OYNAYIN.