Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Behind the Memory indir – Full

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
 

Behind the Memory indir – Full

Behind the Memory indir – Full Hector adında bir adam olarak oynuyorsunuz, kim geçmişinden kaçmaya çalışırken birkaç yıl sonra evine dönüyor. Her adım, Hector’un en karanlık sırlarını keşfedebilmek için sizi yolculuğa boğacak ve kendisini dolaştığı yere yaklaşacaktır …
Sinematik bir deneyim
“Belleğin Ardında” süspansiyon ve iç anlatı düşüncelerinin büyük bir varlığı ile araştırmaya odaklanan bir oyundur. “Yürüyen-simülatör” türünü alır ve onu bir öyküye doğrudan sokan bir duygusal öykü ve sinematik estetik ile karıştırarak bir adım daha ileri iter. Oyunun amacı yalnızca çevrenizi keşfetmek değil, arsanın gerçek zamanlı olarak ilerlediği ve hikayedeki karakterleri şekillendiren geçmiş olayları yeniden yapılandırmak için keşiften elde edilen bilgileri kullanmak, oyuncuyu son doruk noktasına götürmek için kullanmaktır. Sevgili, güvenilen ve affedilen, oyunun iyice araştırılmasına bağlı olarak tamamlanması yaklaşık bir buçuk saat süren, iyi hareket edilmiş ve özenle tasarlanmış bir öyküdür.
Temel özellikler
Oyuna dalıcı bir his veren sinematik, ses, ışık ve sanat tasarımı.
Kademeli olarak keşfetmek için güçlü ve duygusal hikaye. Héctor’ın mister geçmişini ortaya çıkar ve onun en karanlık sırlarını keşfedersin.
Olayları hatırlarken ana karakterin iç düşüncelerini dinlerken oyunun farklı ortamlarını kaybolmuş bir ormandan kıyamet sonrası şehre kadar keşfedebilirsiniz.
Hikaye birden fazla son buluyor. Hector’un kaderini seçen sensin.

Behind the Memory indir – Full BENZER İÇERİKLER
Behind the Memory indir – Full YAPILAN YORUMLAR

2019 EN GÜNCEL ÜCRETSİZ OYUNLARINI TAKİP EDİN!

Sayfayı Beğen

ÜCRETSİZ OYUN OYNAYIN.