Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Battlefield Hardline Digital Deluxe İndir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
 

13-08-2015 TARİHİYLE SİZLERLE FULL SÜRÜM ve crack ÇIKTI

Battlefield Hardline Digital Deluxe İndir

Battlefield Hardline Digital Deluxe İndir

Battlefield Hardline, sizin polisler ve cezai fantezi yaşamak için izin veren Battlefield taze, yeni take eylem bir parça alın. Los Angeles ve Miami sokaklarında popüler TV suç dramaları esinlenerek bir duygusal odaklı tek oyuncu hikaye, ve bir all-out savaş çok oyunculu birleştiren, Hardline piyasadaki en eksiksiz FPS sunar.

Battlefield Hardline’a, EA Access aracılığıyla şimdiden oynamaya başlayan oyuncular oyunda çok ilginç bir easter egg keşfettiler. Bu özellik ile oyunun hotwire modunda bir kanepeyi sürebileceksiniz! Evet, yanlış okumadınız. Oyunda bulunan kanepelerden biri araç olarak kullanılabiliyor. Bu özellik ise Dust Bowl haritasında Hotwire modunda aktif edilebilen The American Dream adında bir easter egg.

Oyun sistem gereksinimlerine baktığımızda günümüzün yeni nesil oyunlarına göre beklenilen seviyede sistemlere ihtiyaç duyuluyor. 60 GB depolama alanı ve minimum dört çekirdekli işlemciye sisteme ihtiyaç duyan Battlefield: Hardline’ın dilerseniz lafı uzatmadan minimum ve önerilen sistem gereksinimleriyle sizleri baş başa bırakalım.

VisceralGames tarafından geliştirilen ve Electronic Arts tarafından yayımcı üstlenilecek olan Battlefield: Hardline’ın merakla beklenen minimum ve önerilen sistem gereksinimleri açıklandı.

İlk kez savaş alanı ve askeri temasından uzak bir Battlefield oyunu göreceğimiz Hardline’da, serinin önceki oyunlarına göre birçok farklı mod ve oldukça büyük ölçekli haritalar göreceğiz.

 

SADECE CRACK İNDİRMEK İÇİN : TIKLAYIN

Battlefield Hardline Digital Deluxe İndir YAPILAN YORUMLAR

2019 EN GÜNCEL ÜCRETSİZ OYUNLARINI TAKİP EDİN!

Sayfayı Beğen

ÜCRETSİZ OYUN OYNAYIN.