Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Batman Arkham Knight indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
 

Batman Arkham Knight indir

Batman Arkham Knight indir
Batman Arkham Knight indir
Steamos, Linux ve Mac için geliyor
Batman: Arkham Knight Güz 2015 yılında steamos, Linux ve Mac üzerinde satışa sunulacak.

BU OYUN:

Batman ™: Arkham Şövalye onun epik sonuca Rocksteady Studios ödüllü Arkham üçlemesi getiriyor. Yeni-Nesil platformları için özel olarak geliştirilen, Batman: Arkham Knight Batmobile Rocksteady en benzersiz tasarlanmış versiyonunu tanıttı. Onlar sokaklarda gözyaşı ve Gotham City tamamının silueti karşısında uçmak olarak Arkham serisinin beğenilen oyun ile birlikte bu efsanevi aracın merakla beklenen eklenmesi, oyunculara nihai ve tam Batman deneyimi sunuyor. Korkuluk Gotham süper suçluları birleştirmek ve sonsuza Batman yok döner olarak bu patlayıcı finalinde, Batman, o korumak için yemin şehrin karşı nihai bir tehditle karşı karşıya.

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ:

“Batman Be” – The Dark Knight Rocksteady en Arkham üçlemesinin sonuç bölümünü girerken tam Batman deneyimi yaşayın. Oyuncular gibi FreeFlow Combat, gizli, adli tıp ve navigasyon olarak imza özelliklerine Batmobile ve donanımlarının tanıtımı ile daha önce hiç olmadığı gibi Dünyanın En Büyük Dedektif olacak.

Batmobile Tanıtımı – Batmobile ayrı görünümünü ve on-board yüksek teknoloji araç gereç bir dizi sahip tamamen yeni ve özgün tasarımı ile hayata geçirildi. Tamamen oyun dünya çapında sürülebilen ve askeri sınıf savaş moduna yüksek hız takibi modundan dönüşüm yeteneğine sahip olacak şekilde tasarlanmış, bu efsanevi araç oyunun tasarımının merkezinde oturur ve oyuncuların Gotham peşinde inanılmaz hızlarda sokaklarında gözyaşı veriyor şehrin en tehlikeli kötü adamlar. Bu ikonik araç aynı zamanda navigasyon ve mücadele etmek için adli ve insan ve makine birliğin gerçek ve kesintisiz bir anlam oluşturma bulmaca çözme itibaren, her açıdan Batman’ın yeteneklerini artırmaktadır.

Rocksteady en Arkham Trilogy Epic Sonuç – Batman: Arkham şövalye Gotham City topyekün savaş getiriyor. Batman vur-run çatışmalar: Arkham Asylum, Batman mahkumlar karşı yıkıcı bir komplo içine tırmandı: Arkham City, Gotham geleceği için nihai hesaplaşmaya sona eriyor. O Arkham Şövalye Batman evrende tamamen yeni ve özgün bir karakter yanı sıra Harley Quinn, dahil olmak üzere diğer rezil hainlere büyük bir liste ile katıldı gibi Korkuluk insafına, kentin kaderi belirsizliğini koruyor Penguen, İki Yüz ve Riddler.

Gotham City tamamını keşfedin – İlk defa, oyuncular tamamen açık ve serbest dolaşım oyun dünyasında Gotham City tüm keşfetmek için fırsat var. Daha beş kat daha Batman o: Arkham City, Gotham City Arkham oyunları bilindiği için detaylara samimi, el yapımı ilgi aynı seviyede hayata edilmiştir.

Most Wanted Yan Görevler – Oyuncular tam Gotham sokaklarında patlayan bir kaos kendilerini batırmak yapabilirsiniz. Ayrıca oyunculara odaklanmak ve bireysel Düşmanlar takedown veya çekirdek anlatı yolunu sürdürmeye fırsat sunarken yüksek profilli suç dehaları ile karşılaşır garantilidir.

Yeni Savaş ve Gadget Özellikler – Oyuncular her zamankinden daha onların emrinde daha muharebe hamle ve yüksek teknoloji araç gereç var. Yeni ‘gadgets kayma sırasında’ yeteneği Batman yarar kemeri bir kez daha Adli soruşturma yaptığı yelpazesini genişletmek, tüm yeni araçlar dahil yükseltilir ise Batman gibi Batarangs, grapnel tabancası veya hat başlatıcısı orta kayma olarak gadgets dağıtmak için izin verir, gizli baskını ve mücadele becerileri.

ÖN ALIM TEKLİF:

Ön sipariş şimdi Harley Quinn olarak oynamak. Benzersiz silah, alet ve yetenekleri ile donanmış, Joker’in psikotik yan tekme rol almak ve Blüdhaven Polis Departmanı içinde hasara yol açıyor.

Batman Arkham Knight indir YAPILAN YORUMLAR

2019 EN GÜNCEL ÜCRETSİZ OYUNLARINI TAKİP EDİN!

Sayfayı Beğen

ÜCRETSİZ OYUN OYNAYIN.