Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Avid Pro Tools HD 11 download

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
 

Avid Pro Tools HD 11 download

Avid Pro Tools HD 11 downloadPro Tools 10 nedir?

Resimde için müzik veya ses oluşturmak olsun, doğru araçlar yüksek kalitede hızlı karışımları elde etmenize yardımcı olabilir. Pro Tools 10 en iyi sondajda sonraki nesil, en kaydetmek, düzenlemek oluşturmak ve büyük bir hızla karıştırın ve kolaylığı sağlayan, sanayide ses üretim yazılımı yaygın olarak kullanılan.

Git Pro Tools HD 10 ile büyük

Ses kalitesi ve performansı en üst düzeyde talep eden projeler için, Pro Tools HD yazılımı hızla ve kolayca büyük yapımları, kayıt, düzenleme oluşturmak ve karıştırmak için olanak sağlar. HDX ve Pro Tools | | HD Native sistemleri sadece yazılım Pro Tools ile birlikte gelir. ™ daha s ?? whatâ, birkaç ek özellikler ve iş akışları ile birlikte Pro Tools yazılımının 10 aynı yararları tüm almak

O kadar-at karıştırın yüksek çözünürlüklerde

Pro Tools 10 ile, Interleaved-olmadan proje kabartmak neden herhangi bir dosya çoğaltılması dahil aynı Session- içinde dosya formatları ve bit derinlikleri birden fazla ses karıştırabilirsiniz.

Kayıt veya başından sonuna kadar sizin ses bütünlüğünü korumak için daha fazla boş alan ile birlikte, alırken Ayrıca, 32-bit kayan noktalı dosya formatları desteği ile, youâ ?? ™ ll yüksek çözünürlük ses olsun.

Hızlı-ile sürücü daha iyi performans

Harici sürücü veya ağa bağlı depolama aygıtı ile bir dizüstü bilgisayar üzerinde çalışırken daha iyi kayıt ve oynatma performansı kazanın. Düzenleme hızlandırın ve Klip Kazancı ile karıştırılarak. AudioSuite-render kliplerle daha kolay çalışın. Daha * Otomatik Gecikme Telafisi 4x ve daha eklentileri ile büyük karışımları işlemek için daha fazla otobüslerde 2x alın. Fades sürü oturumları çalışırken ve akıcı bir performans olsun.

Efsanevi ses içine takın.

Avid (eski Euphonix) Sistem 5, biri dahil Avid Kanal Şeridi plug-in, olsun ünlü kanal şeridi ile en çok aranılan şimdiye kadar üretilen en büyük karışımları bazı oluşturmak için kullanılan konsolları. Tam tekrarlamalı çalışın consoleâ ?? ™ EQ ve sıkıştırma algoritmaları mix hayat eklemek için s

Pro Tools HD 10 – yeni özellikler

* Pro Tools aynı büyük yeni özellikler 10 yazılım tüm Alın
* Kadar 768 voiceable ses parçaları ve 512 aux parçalarla yol büyük karışımları oluşturun *
* RAM içine tüm oturumları yükler genişletilmiş disk önbelleği, son derece duyarlı kayıt ve oynatma performansı alın
* Kadar 12 Pro Tools HD tabanlı sistemler Uydu Linki kullanarak bağlayın
* Alan kaydediciler için iş akışlarını geliştirilmiş alın
Çoklu modunda D-Command konsoluyla * Kontrol iki Pro Tools HD tabanlı sistemler
Avid ISIS kullanırken * daha fazla parça ve akış desteği alın

Pro Tools HD 10 – ek özellikler

Avid donanım ile en kaliteli ses ve performans alın

Pro Tools HD tasarlanmış ve entegre donanım / yazılım çözümün bir parçası olmak için optimize edilmiş olduğundan, sıfıra yakın gecikme ile bozulmamış netlik ses yakalayabilir. Pro Tools performans-büyük, karmaşık projelerin, youâ ?? ll ™ deneyimi ödün karıştırma bile | HDX sistemi DSP destekli veya Pro Tools ile ana bilgisayarda | HD Native.

Gelişmiş ses araçları ile Kayıt ve düzenleme

PFL (pre-Fader dinle) veya AFL Kayıt yalnız izler modunu (sonrası Fader dinle). TrackPunch ve DestructivePunch ile performans delme yaparken daha verimli çalışın. Timeline Seçim komutu alan kaydedici iş akışları ve daha Klip komutu, Zaman Sıkıştırma ve Genişleme Düzenle değiştirin, geliştirin ve Sürekli Kaydırma, Scrub Trim aracıyla düzenleme görevlerini hızlandırmak.

Video ile daha kolay çalışın

Düzen ve daha büyük, daha karmaşık video yapımları için ses mix ve zaman çizelgesi 64 video kayıtlarına kadar görüntüleyebilir. Gelişmiş video özellikleri ile yazılan yeteneklerini genişletmek. Birden çok video çalma ve temel video düzenleme araçları da dahil olmak üzere. Hisse ses AAF aracılığıyla Media Composer editörleri (ve tersi) ile karışır. Ya da etkiler, transcode video işlemek veya dosyaları kopyalamak için ihtiyacı ortadan kaldırarak, Video Uydu seçeneği ile Media Composer iş akışına doğrudan entegre.

Stereo veya surround Mix

Pro Tools HD ile, 7.1 surround ses kadar mono gelen her şeyi karıştırabilir. Sonik manzara kurmak ve yerleşik çevre panner ile karışıma hareket ekleyin. VCA Grubu karıştırma ile parça daha hızlı ve kolay gruplar ile çalışın. Ve gelişmiş otomasyon araçları ile, kolaylıkla, hatta en büyük, en karmaşık karışımları üstesinden gelebilirsiniz.

Sorunlar Pro Tools 10.3.2 yılında Çözülmüş
* Otomasyon kesme noktaları artık Otomasyon ile klipler düzenlerken Düzenle açık takip gereksiz yere eklenir vardır. (PTSW-173028)
* Daha sonra Şerit Silence komutunu kullanarak işlenir Otomasyon kaplanacağı ses bozulmadan tutulur. (PTSW-170804)
Interplay ihraç * Çok büyük dosyalar karantinaya olmayacaktır. (PTSW-154522)
* Web Hizmetleri hostname / IP adresi artık ihracat oynatın için Gönder arasına hatırlanır. (PTSW-172334)
* The Beat Detective “Yakalama Seçimi” fonksiyonu artık seçilen notu çözünürlük yerine gerçek geçici yere göre doğru bitiş saatini yakalar. (PTSW-172978)

Sorunlar Pro Tools 10.3.1 yılında Çözülmüş
* İstenmeyen verileri artık kaydının sonuna eklenir belirli koşullar altında geçer. (PTSW-170032)
* Pro Tools HDX sistemlerde, 176,4 / 192 kHz oturumları şimdi bazı özel mikser yapılandırmaları istenmeyen gürültü ücretsizdir. (PTSW-166529)
Numune seviyeye uzaklaştırdınız zaman şimdi (geç yerine tek örnek) doğru çizmek off ekran *, kimin klip başlangıç ​​dalga olduğunu. (PTSW-162497)
* Otomasyon tıklandığında düzenleme düğmesi artık doğru akım seçim düğmesinin yeni durumunu yansıtacak şekilde güncellenir neden takip eder. (PTSW-170044)
Yapıştırırken * yapıştırılan otomasyon kenar değerlerini (gereksiz kesme noktaları) eşleşen bir yapıştırılan seçim alanının dışında Otomasyon kesme noktaları artık değiştirilir. (PTSW-171725)
* “Tüm dosya” parametresini kullanarak AudioSuite işlemleri artık ses verisi istenmeyen değişikliklere yol veya beklenmedik şekilde kapanmasına Pro Tools neden olur. (PTSW-170456, PTSW-170920)
Bağlantı Çizelgesi’nde ve Düzenleme Seçimi Dinamik Taşımacılık modu etkin olarak *, oynatma kafası artık seçimin başlangıcına taşır. (PTSW-172367)

Pro Tools HD 10 Sistem Gereksinimleri

, Windows Sistemleri
* Bilgisayar: Avid nitelikli Windows tabanlı bir bilgisayar (detaylarını görmek)
* Sistem Yazılımı (32 veya 64-bit), Windows 7 Home Premium, Professional veya Windows 7 Service Pack 1 Ultimate sürümü
* Toplam Sistem RAM: 4GB minimum 8GB (veya daha fazla) tavsiye

Ek Gereksinimler
* Pro Tools | HD Audio arabirimleri (gerekli) ve Çevre Birimleri (detaylarını görmek)
Ses Kayıt ve Playback (detaylarını görmek) için Adanmış Bir veya daha fazla Sabit Disk Sürücüleri: * Ses Sürücü Gereksinimleri
* Sistem Sabit Disk: Pro Tools kurulumu için gerekli başlangıç ​​sürücüsü Minimum 15GB boş alan
* Grafik Kartı: Çok (detaylarını görmek) tavsiye Dedicated Ekran Kartı
* Video Çevre Birimleri (detaylarını görmek)
* Avid Shared Storage ve Interplay (detaylarını görmek)

Pro Tools Yazılım Seçenekleri
Media Composer ile * Video Satellite (detaylarını görmek)
* Makine Kontrol (detaylarını görmek)
* Uydu Link (detaylarını görmek)
* Video Uydu LE (detaylarını görmek)

Diğer
* Media Composer (detaylarını görmek) Co-install
* Mac Agrega Aygıt Bilgisi (detaylarını görmek)

Sürücü Güncellemeleri
* Indirmek ve donanım için son sürücüleri yükleyin.

BURAYA DETAYLARI GÖRMEK

Avid Pro Tools HD 11 download BENZER İÇERİKLER
Avid Pro Tools HD 11 download YAPILAN YORUMLAR

2019 EN GÜNCEL ÜCRETSİZ OYUNLARINI TAKİP EDİN!

Sayfayı Beğen

ÜCRETSİZ OYUN OYNAYIN.