Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

AVG Internet Security 2015 + Serial [TechTools]

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
 

AVG Internet Security 2015 + Serial [TechTools]

AVG Internet Security 2015 + Serial [TechTools]
Bizi ziyaret edin: Teknik Forum

AVG Internet Security 2015 15.0.5576 + Serial [Hacker-Güvenlik Teknolojileri]
AVG Internet Security 2015 – hızlı bilgisayarı taramak için yönetmek ve AVG tarama Turbo teknolojisine sahip güvenlik duvarı optimize etmek kolay tehditlerin gelişmiş algılama ile kapsamlı bir antivirüs,> bulut> hizmet Dosya yazdığı sayesinde.
Ana bileşenler:
Antivirüs ve antispyware
Anti-Rootkit
Web koruma Surf-Shield
Web Tarayıcı Online Shield
Kişisel verilerin korunması
Kimlik Uyarısı
Tarayıcı E-posta
Anti Spam
kişisel güvenlik duvarı
PC Analyzer
Veri deposu
Ek bileşenler

Anahtar özellikler:
Zararlı yazılımlara karşı bilgisayarınızı koruyun

Bileşen AVG Internet Security> Bilgisayar Koruması> Şu anda ağa bağlı değilse yararlıdır iç tehditlere karşı bilgisayarınız için tam koruma sağlar. Bu uyuyan (sisteme girilen, ama yine de inaktif) tehditler, ve rootkitler dahil virüs ve casus yazılım bilinen tüm türleri, algılar.

Antivirüs ve antispyware
Anti-virüs bileşeni gerçek zamanlı olarak bilgisayarınız için sürekli koruma sağlar. Bu, açma, kaydetme veya kopyalarken her dosyayı tarar ve bilgisayarınızın sistem alanlarını korur.

Rootkit karşı koruma
Bileşen Anti-Rootkit – algılamak ve rootkitler kaldırmak için tasarlanmış özel bir araç. Rootkit için bilgisayarınızı tarar, rootkit için Tara seçeneğini tıklayın. Tarama bütün bilgisayar ve ön ayarları Zamanlanmış tarama kullanırken rootkit tarama varsayılan olarak gerçekleştirilir.

Veri depolama
AVG Veri Ambarı bileşeni değerli ve gizli verileri için güvenli sanal depolama oluşturmanıza olanak sağlar. İçerik Deposu bilgiler şifrelenir ve böylece yetkisiz erişimi engelleyen, belirtilen şifre ile korunmaktadır.

Internet üzerinde Web koruması

Bileşen AVG Internet Security> Koruma sitesini> gezen internette bilgisayarınız için tam koruma sağlarken. Tüm virüs ve casus yazılım bilinen türleri, yanı sıra patlatır ve zararlı web sitelerine gibi karmaşık tehditleri algılar.

Surf-Shield
İnterneti kullanırken Modül Surf-Shield bileşeni LinkScanner sizi korur. Bu dahil gelişmiş internet tehditleri algılar:
– Kötü niyetli kodu kullanabilirsiniz patlatır ile Web;
– Yasadışı kullanıcıların kişisel bilgileri elde etmek için oluşturulan Phishing web siteleri;
– Tehlikeye siteleri, t. Kötü niyetli bir saldırı sonucu tehlikeli ve öngörülemez hale gelmiştir E. Başlangıçta ciddi ve meşru siteleri.

Online Shield
İnterneti kullanırken Bileşen Online Shield sizi korur. Bu virüs ve casus yazılım yaygın türleri algılar ve aşağıdaki yöntemlerden biri ile sizi korur.
– Onlar web tarayıcısında görünmesini başlamadan önce açmak Web sayfalarının içeriğini tarayın. Sayfa tehlikeli nesneler javascript içeriyorsa, Online Shield bileşeni açılış sayfasını durdurur.
Indirmek çalıştığınız dosyaların taranması. Dosya bulaşmışsa, Online Shield derhal tehdit önyükleme durdurur bilgisayara nüfuz etmemiş.

Kişisel verilerin korunması

Bileşen AVG Internet Security> Kişisel Bilgi> çalışan uygulamaları ve süreçleri izleme ve tüm potansiyel olarak tehlikeli etkinliği takip ederek bilgisayarınızı korur. O da düzenli kişisel veri internet kötüye nesnesi haline etmeyeceğini denetler.

Kimlik Koruması
Bileşen Kimlik Koruma yeni ve bilinmeyen tehditlere karşı gerçek zamanlı olarak bilgisayarınızı korur. Bu sisteme olası riskini belirlemek için çalışıyor, (gizli dahil) ve davranış fazla 285 modelleri tüm süreçlerin izler. Tehditleri tespit etmek mümkün, bu nedenle, hatta özellikle virüs veritabanı açıklanmayan.

Kimlik Uyarısı
Kimlik Uyarısı bileşeni internet üzerinden kişisel bilgilerin ayrık izlenmesi için Web hizmetlerine erişim sağlar. Bu bilgiler aşağıdaki bilgileri içerir:
– Kredi Kartı Numarası;
– E;
– Telefon numarası (cep).

Ağ Tehdit Koruması

Kişisel güvenlik duvarı

AVG Internet Security Bileşen AVG Firewall (Güvenlik Duvarı) bilgisayarınızdaki tüm ağ trafiğini denetler. O veriyor ayarları veya bloklar girişimleri bağlı send yanı sıra, ağa bağlanmak için ve tüm Internet küçük bir LAN, herhangi bir ölçekte veri her türlü alırsınız. Düzgün yapılandırılmış AVG Firewall bileşeni internetten hacker saldırılarına karşı mükemmel bir koruma sağlayacaktır.

E-posta koruması

Bileşen AVG Internet Security> e-posta koruması> e-posta virüslere, casus yazılımlara ve spam tam koruma sağlar.

E-posta tarama

E-posta Tarayıcı bileşeni tüm gelen ve giden e-posta iletilerini taramak için tasarlanmıştır; bir e-posta iletisinde bir virüs tespit ettiğinde, o hemen Virüs Kasasına taşındı. Bu bileşen, aynı zamanda e-posta ekleri belirli türleri filtrelemek ve güvenli sertifika mesajlara metin ekleyebilirsiniz.

Anti-spam: Spam koruması

Bileşen Anti-Spam tüm gelen ve giden e-postaları başka ve spam olarak istenmeyen mesajları kontrol eder. Bu özellik sayesinde, yapamaz çoğu e-posta istemcileri spam filtresi ve spam için özel bir posta kutusunda tutun. En iyi sonuçlar için, bileşen e-posta mesajları işlemek için çeşitli tahlil yöntemleri içerir.

Sürüm 15.0.5576 Yeni:
Küçük düzeltmeler ve geliştirmeler.

Dil: Rusça, İngilizce ve diğer

Desteklenen işletim sistemleri:
Service Pack SP2 ile Windows XP Home Edition
Service Pack SP2, Windows XP Professional
SP1 ile Windows XP Professional x64 Edition
Windows Vista (x86 ve x64, tüm sürümler)
Windows 7 (x86 ve x64, tüm sürümler)

Minimum sistem gereksinimleri:
İşlemci Intel Pentium 1.5 GHz veya daha yüksek
Bellek 512 MB RAM (Windows XP) ve 1024 MB (Windows Vista / 7/8)
Boş disk alanı 1.3 GB (kurulum için)
Önerilen sistem gereksinimleri
İşlemci Intel Pentium 1.8 GHz veya üstü
Bellek 1024 MB
Boş disk alanı 1.6 GB (kurulum için)

+ ——————- +
| Talimatlar |
+ ——————- +
Başladı eğer 1) Uygulamayı Durdur
2) verilen yükleyici kullanarak uygulamayı kurun ve yeniden yok
3) Açık Serial.txt ve sağlanan seri birini kullanın

Hacker-Güvenlik Teknolojileri / ThumperDC

Destek konu: http://techtools.net/forum/viewforum.php?f=12

Sitemizi check out gel
Biz hemen her şeyi, biz de yazılım, müzik, film yapmak, E-Kitaplar 66,000 kullanıcılara anında sohbet forumları, istek bölümünde, hesap kaydı var!

Bizi Facebook’ta takip edin. Teşekkür ederim!

Visit us at: Tech Forum

AVG Internet Security 2015 15.0.5576 + Serial [TechTools]
AVG Internet Security 2015 – comprehensive antivirus with improved detection of threats, thanks to the >cloud> service File Reputation, easy to manage and optimize firewall with AVG Scan Turbo technology to quickly scan your computer.
Main components:
Antivirus and antispyware
Anti-Rootkit
Web protection Surf-Shield
Web Scanner Online Shield
Protection of personal data
Identity Alert
Scanner email
Anti-spam
personal firewall
PC Analyzer
data Warehouse
additional components

Key features:
Protect your computer from malware

Component AVG Internet Security >Computer Protection> provides full protection for your computer against internal threats, which is useful if you are currently not connected to the network. It detects all known types of viruses and spyware, including dormant threats (which entered into the system, but still inactive), and rootkits.

Antivirus and antispyware
Anti-Virus component ensures continuous protection for your computer in real time. It scans every file when you open, save, or copy and protects the system areas of your computer.

Protection against rootkits
Component Anti-Rootkit – a special tool designed to detect and remove rootkits. To scan your computer for rootkits, click Scan for rootkits. Rootkit scan is also performed by default when using the Scan whole computer and preset settings Scheduled scan.

Storage of data
AVG Data Warehouse component allows you to create secure virtual storage for valuable and confidential data. Content Repository data is encrypted and protected by the specified password, thus preventing unauthorized access.

Web protection on the Internet

Component AVG Internet Security >Protection while browsing the site> provides full protection for your computer on the Internet. It detects all known types of viruses and spyware, as well as such complex threats such as exploits and malicious websites.

Surf-Shield
Module Surf-Shield component LinkScanner protects you when using the Internet. It detects sophisticated Internet threats, which include:
– Websites with exploits that use malicious code;
– Phishing websites created for illicitly obtaining personal information of users;
– Compromised sites, t. E. Initially serious and legitimate sites that have become dangerous and unpredictable as a result of a malicious attack.

Online Shield
Component Online Shield protects you when using the Internet. It detects common types of viruses and spyware and protects you with one of the following methods.
– Scan the contents of Web pages that you open before they begin to appear in the web browser. If the page contains hazardous objects javascript, Online Shield component stops the opening page.
Scanning of files that you are trying to download. If the file is infected, Online Shield immediately stops booting to the threat has not penetrated into the computer.

Protection of personal data

Component AVG Internet Security >Personal data> protects your computer by monitoring running applications and processes and tracking all potentially dangerous activity. He also regularly checks that your personal data will not become the object of misuse of the Internet.

Identity Protection
Component Identity Protection protects your computer in real time against new and unknown threats. It keeps track of all the processes (including hidden) and more than 285 models of behavior, trying to determine the possible risk to the system. For this reason, possible to detect threats, even not specifically described in the virus database.

Identity Alert
Identity Alert component provides access to Web services for discrete monitoring of personal information over the Internet. This information includes the following information:
– Credit card number;
– E-mail address;
– Telephone number (mobile).

Network Threat Protection

Personal firewall

Component AVG Firewall (Firewall) in AVG Internet Security controls all network traffic on your computer. Depending on the settings it allows or blocks attempts to connect to the network, as well as send and receive any kind of data at any scale, from a small LAN to the entire Internet. A properly configured AVG Firewall component will provide excellent protection from hacker attacks from the Internet.

E-mail protection

Component AVG Internet Security >email protection> provides full protection from e-mail viruses, spyware and spam.

Scanning of e-mail

Email Scanner component is designed to scan all incoming and outgoing e-mail messages; when it detects a virus in an email message, he immediately moved to the Virus Vault. This component can also filter specific types of email attachments, and add text to safe certification messages.

Anti-spam: spam protection

Component Anti-Spam checks all incoming and outgoing further emails, and unwanted messages as spam. With this feature, most email clients unable to filter spam and keep it in a special mailbox for spam. For best results, the component includes several assay methods for processing email messages.

New in version 15.0.5576:
Minor fixes and improvements.

Language: Russian, English, and other

Supported operating systems:
Windows XP Home Edition with Service Pack SP2
Windows XP Professional with Service Pack SP2
Windows XP Professional x64 Edition with SP1
Windows Vista (x86 and x64, all versions)
Windows 7 (x86 and x64, all versions)

Minimum system requirements:
Processor Intel Pentium 1.5 GHz or higher
Memory 512 MB RAM (Windows XP) and 1024 MB (Windows Vista / 7/8)
1.3 GB of free disk space (for installation)
Recommended system requirements
Processor Intel Pentium 1.8 GHz or higher
Memory 1024 MB
1.6 GB of free disk space (for installation)

+——————-+
| Instructions |
+——————-+
1) Stop the application if started
2) Install application using provided installer and do not reboot
3) Open Serial.txt and use one of serial provided

TechTools / ThumperDC

Support topic: http://techtools.net/forum/viewforum.php?f=12

Come check out our Site
We have instant-chat, forums, request section, account registration, over 66,000 users, we also do software, music, movies, E-Books, just about everything!

Please Follow us on Facebook. Thank you!

AVG Internet Security 2015 + Serial [TechTools] BENZER İÇERİKLER
AVG Internet Security 2015 + Serial [TechTools] YAPILAN YORUMLAR

2019 EN GÜNCEL ÜCRETSİZ OYUNLARINI TAKİP EDİN!

Sayfayı Beğen

ÜCRETSİZ OYUN OYNAYIN.