Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Avast! Internet Security/Antivirus 2015 + License

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
 

Avast! Internet Security/Antivirus 2015 + License

Avast! Internet Security/Antivirus 2015 + License

Avast! Antivirus Home Edition gerçek zamanlı koruma sağlar ev kullanımı için tasarlanan uygulamayı kullanmak çok kolaydır. Bu yazılım güncellemeleri kendisi bir antivirüs Karantina ve anti-rootkit yerleşik sahiptir. Avast! Antivirus Home Edition şu anda piyasada bulunan en iyi ücretsiz antivirüs koruması temsil eder. Bu sürüm, ticari olmayan ve ev kullanımı için ÜCRETSİZDİR.

– Anti-Spyware yerleşik
– Web Kalkanı
– Anti-rootkit built-in
– Otomatik güncellemeler
– Güçlü kendini koruma
– Virüs Göğüs
– Antivirüs çekirdeği
– Sistem entegrasyonu
– Basit Kullanıcı Arayüzü
– Entegre Virus Cleaner
– Yerleşik koruma
– 64-bit Windows desteği
– P2P ve IM Shields
– Uluslararasılaşma
– Ağ Kalkanı

Özellikler:

· Antivirüs çekirdeği
· Otomatik güncellemeler
· Basit Kullanıcı Arayüzü
· PUSH güncellemeleri
· Geliştirilmiş Kullanıcı Arayüzü
· Virüs Göğüs
· Yerleşik koruma
· Sistem entegrasyonu
· Senaryo engelleyicisi
· Komut satırı tarayıcı
· P2P ve IM Shields
· Entegre Virus Cleaner
· Ağ Kalkanı
· 64-bit Windows desteği
· Web Kalkanı
· Uluslararasılaşma

Naber:

– HTTPS tarama. Şimdi, biz tespit edip bizim Web içerik filtreleme bileşeni SSL / TLS korumalı trafik şifresini edebiliyoruz. Biz Windows ve aynı zamanda büyük tarayıcılar içine Kök Sertifika deposuna eklenir kendi oluşturulan sertifika kullanıyor. Bu özellik SPDY + HTTPS / HTTP 2.0 trafiği için uyumluluk ekleme yanı sıra HTTPS üzerinden trafik gelen virüslere karşı sizi koruyacaktır. Sen ayar / ayarlar bölümünde bu özelliği devre dışı bırakabilirsiniz.
– Ev Ağ Güvenliği. Güvenlik (wifi durumu, bağlı cihazlara, yönlendirici ayarları, fabrika parolalar, vb) için ev ağınızı tarayın. Bu sadece belirli cihazda izole değil potansiyel sorunları keşfetmeye çalışıyoruz oldukça yeni bir yaklaşımdır, ancak cihazların tüm ağda kullanmak veya İnternet’e bağlanın.
– SecureDNS (bu özellik ücretli sürümleri sadece aktif). Biz (teminatsız ağlar, kamu olanlar, vb dahil) yönlendirici / istemci üzerinde korumasız DNS / DNS kaçırmak karşı koruyan yeni bir sağlayıcı sunuyoruz.
– Akıllı Tarama. Entegre birine talep taramaları (Antivirüs, Yazılım güncellemeleri, Ev Ağı, GrimeFighter) bütün. Bir tarama farklı sonuçlar ve öneriler.
– Yeni Destek Sistemi. Ödenen kullanıcılar için kolay iletişim otomatik olarak dahil tüm bilgileri ile bir bilet göndermek için. Ücretsiz kullanıcılar için geliştirilmiş bilgi tabanı. Yardım tamamen çevrimiçi ve daha güncel olduğunu.
– Genel arıza giderme. Bu, tüm bileşenlerinde kararlılık ve performans bir çok değişiklik kapsamaktadır (ama ana odak ağı ve motor parçaları üzerinde geleneksel oldu).
– GrimeFighter Bedava. GrimeFighter gereksiz dosyaları ve sistem ayarları ayarlama serbest temizlik sunacak. Bu görevler bizim Zilch ve Tork köleleri tarafından yapılmaktadır. Diğer köle fonksiyonlar ödenmiş için özellikler olarak kalır.
– AVAST NG. Bağımsız, güvenli sanallaştırılmış ortamda (VM) ve masaüstünüze tam entegre olarak her Windows süreci çalıştırabilen bir donanım tabanlı sanallaştırma çözümü. Her işlem için diğer uygulamalardan tamamen izole anlamına VM kendi örneği, içinde yürütülür. Bu özellik şimdi daha iyi algılama sonuçlanan Avast DeepScreen açılıyor. (şimdi değil rağmen) teknolojisi de sonuçta Sandbox ve SafeZone bileşenlerini güç verecek.

Daha hızlı yeniden başlatıldıktan sonra başlayacak – bazı bileşenler sonra yüklenir
Sistem Shield Dosya – TrueCrypt ile çözüldü uyumsuzluğu
Sistem Shield Dosya – istisnalar tekrar çalışmak
Avast kurulum sırasında Skype yüklemek için seçeneği eklendi
StreamFilter – diğer AV ürünleri ile Geliştirilmiş uyumluluk
Avast! Antivirus Home Edition is an easy to use application designed for home use that offers real-time protection. This software updates itself, has an antivirus carantine and anti-rootkit built-in. Avast! Antivirus Home Edition represents the best FREE antivirus protection currently available on the market. This edition is FREE OF CHARGE for non-commercial & home use only.

– Anti-spyware built-in
– Web Shield
– Anti-rootkit built-in
– Automatic updates
– Strong self-protection
– Virus Chest
– Antivirus kernel
– System integration
– Simple User Interface
– Integrated Virus Cleaner
– Resident protection
– Support for 64-bit Windows
– P2P and IM Shields
– Internationalization
– Network Shield

Features :

· Antivirus kernel
· Automatic updates
· Simple User Interface
· PUSH updates
· Enhanced User Interface
· Virus Chest
· Resident protection
· System integration
· Script blocker
· Command-line scanner
· P2P and IM Shields
· Integrated Virus Cleaner
· Network Shield
· Support for 64-bit Windows
· Web Shield
· Internationalization

What’s new :

– HTTPS scanning. Now, we are able to detect and decrypt TLS/SSL protected traffic in our Web-content filtering component. We are using our own generated certificates that are added into the Root Certificate store in Windows and also into major browsers. This feature will protect you against viruses coming through HTTPs traffic as well as adding compatibility for SPDY+HTTPS/ HTTP 2.0 traffic. You can tune/disable this feature in the settings section.
– Home Network Security. Scan your home network for vulnerabilities (wifi status, connected devices, router settings, factory passwords, etc.). This is quite a new approach as we are trying to discover potential problems not isolated on the particular device only, but in the entire network of devices you use or connect to the Internet from.
– SecureDNS (this feature is active in the paid versions only). We are introducing a new provider which guards against unprotected DNS/DNS hijack on a router/client (including unsecured networks, public ones, etc.).
– Smart Scan. Integrated all on demand scans into one (Antivirus, Software updates, Home Network, GrimeFighter). One scan, different results and recommendations.
– New Support System. Easy contact for paid users to submit a ticket with all info included automatically. Improved knowledge base for free users. Help is completely online and is more up to date.
– General bugfixing. This covers a lot of stability and performance changes in all components (but the main focus was traditionally on the network and engine components).
– GrimeFighter Free. GrimeFighter will offer free cleaning of junk files and tuning of system settings. These tasks are performed by our Zilch and Torque minions. Other minion functions remain as paid-for features.
– AVAST NG. A hardware based virtualization solution capable of running each Windows process in standalone safe virtualized environment (VM) and fully integrated to your desktop. Each process is executed in its own instance of VM, which means totally isolated from your other applications. This feature is now powering the Avast DeepScreen, resulting in better detection. The technology will also eventually power the Sandbox and SafeZone components (although it does not now).

Faster start after reboot – some components are loaded later
File System Shield – solved incompatibility with TrueCrypt
File System Shield – exclusions work again
Added option to install Skype during Avast installation
StreamFilter – Improved compatibility with other AV products

How to activate :

Support and Follow us :

Avast! Internet Security/Antivirus 2015 + License BENZER İÇERİKLER
Avast! Internet Security/Antivirus 2015 + License YAPILAN YORUMLAR

2019 EN GÜNCEL ÜCRETSİZ OYUNLARINI TAKİP EDİN!

Sayfayı Beğen

ÜCRETSİZ OYUN OYNAYIN.