Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Assassin’s Creed Syndicate torrent full indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
 

Assassin’s Creed Syndicate torrent full indir

Assassin’s Creed Syndicate torrent full indir Londra, Sanayi Devrimi’nin kalbinde 1868’de, senin yeraltı örgütü kurşun ve ilerleme adına daha az ayrıcalıklı istismar edenlere savaşmak için nüfuzunu büyümek

• Londra’nın yeraltı dünyasına hükmedin
Londra’yı halk adına geri alabilmek için bir orduya ihtiyacınız olacak. Başkenti Tapınakçıların elinden geri almak için, bir çete lideri olarak kalenizi güçlendirin ve rakip çete üyelerini davanıza katılmaya davet edin.

• Yeni dinamik dövüş sistemi
Assassin’s Creed Syndicate’ta aksiyon yüksek tempolu ve acımasız. Bir dövüş ustası olarak, çoklu öldürmeleri ve karşı hamleleri birleştirip düşmanlarınızı alt edin.

• Yepyeni savaş aletleri
Düşmanlarla dövüşmek için kendi yolunuzu seçin. İp Fırlatıcıdan faydalanarak her zamanki kadar sinsice hareket edin ve Gizli Bıçağınızla saldırın. Ya da kukri bıçağını ve muştayı seçin ve düşmanlarınızı gafil avlayın.

• Yeni bir ulaşım çağı
Londra’da sistemli ulaşım araçları sürekli değişen bir ortam sunuyor. Hedefinizi kovalamak için at arabası sürün, yüksek hızlı trenlerin üzerinde epik dövüşler yapmak için parkur becerilerinizi kullanın ve Thames Nehri’ndeki teknelerin arasında kendi yolunuzu açın.

 

Not: Crack ÇIKTIII

CRACK İNDİR

 

Assassin’s Creed Syndicate torrent full indir BENZER İÇERİKLER
Assassin’s Creed Syndicate torrent full indir YAPILAN YORUMLAR

2019 EN GÜNCEL ÜCRETSİZ OYUNLARINI TAKİP EDİN!

Sayfayı Beğen

ÜCRETSİZ OYUN OYNAYIN.