Assassin's Creed 3

 

Assassin's Creed 3 Türkçe Yama
   

Assassin's Creed 3
 

Assassin's Creed 3

   

Assassin's Creed 3
   

Assassin's Creed 3 Full crack İndir
 

Oyun severlerin gönlünde taht kuran ve her zaman farklı bir yere sahip olan Assassin’s Creed serisi yeni oyunu ile bir kez daha sahneye çıkıyor. Ülkenin kaderini değiştirecek olan zorlu göreve hazır mısınız?
Yıl 1775, Amerikan Kolonileri. Cesur, genç bir savaşçı vatanını korumak için savaşıyor. Ancak toprakları için verdiği bu mücadele onun Usta Suikastçi haline geleceği olağandışı bir yolculuğa dönüşüyor – ülkenin kaderinin sonsuza dek değiştirecek bir yolculuğa…
İsminiz Connor, Kızılderili bir anne ve İngiliz bir babanın savaşçı oğlusunuz. Koloniler devrime yaklaştıkça hayatınızı kabilenizin özgürlüğüne adayacak, devrim yangınını başlatan kıvılcım olacaksınız. Yolculuğunuz sizi kanla kaplı savaş alanlarından kalabalık şehir caddelerine, tehlikelerle dolu yaban arazilerine ve ötesine götürecek. Yalnızca tarihe şahit olmakla kalmayacak, tarihi siz yazacaksınız.
Dünya tarihinin en kanlı Devrimlerinden birini konu alan oyunda kendinizi Suikastçiler Tarikatı ile baş düşmanı Tapınak Şövalyeleri arasında asırlardır süren savaşın içinde bulacaksınız. Anvil Next motoru sayesinde yaratılan müthiş gerçekçi bir dünyada yeni ölümcül yeteneklerinizi kullanacaksınız.

İşletim Sistemi: Windows Vista (SP2) / Windows 7 (SP1) / Windows 8
İşlemci: 2.66 GHz Intel Core2 Duo E6700 veya 3.00 GHz AMD Athlon 64 X2 6000+ ya da daha iyisi
RAM: 2 GB (4 GB önerilir)
Ekran kartı: 512 MB DirectX 9.0 destekli (Shader Model 4.0) veya daha iyisi
Ses kartı: DirectX 9.0c (5.1 surround ses sistemi önerilir)
DVD-ROM: Dual-layer sürücü
Sabit Disk Alanı: 17 GB
Desteklenen aksesuarlar: Windows uyumlu klavye, fare, opsiyonel kontroller (Windows uyumlu Xbox 360 gamepad önerilir)
Multiplayer: 256 kbps veya daha hızlı internet bağlantısı

Etiketler:, , , , ,