Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

ArtMoney Pro 7 indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
 

ArtMoney Pro 7 indir

ArtMoney Pro 7 indir

ArtMoney sonsuz para, hayatını, mühimmat, vb bazı özel değerler (para, kaynaklar vs.) aramak için bellek veya oyun dosyaları tarayabilir almak için, bilgisayar oyunlarında parametrelerini düzenlemek için tasarlanmıştır. Bu tür değerler çok olabilir ve arama iki evreye ayrılır yüzden, onları seçmeniz gerekir – arama değerleri ve gereksiz değerleri eleme. Sonuç olarak, sayılardır adreslerini almak ve adapte edilebilir.

Ek Bilgiler:
Özel teknikler görünür sayısal (örneğin bir grafik çubuk yaşam gibi) değerleri ya da veri kodlamak oyunları bile oyun aldatmak için izin verir. Para birden fazla bilgisayara çoğaltılamaz, ve bir para değiştirme olabilir çünkü ArtMoney, (adama karşı, yani adam) bir ağ oyunu çalışmıyor (senin) istisnalar olsa da, başarıya yol açmaz.

Yararları edition PRO:
Bir nesne olarak, klasör veya diski seçebilirsiniz. Sen oyun klasöründe herhangi bir değer için arama yapabilirsiniz. Yanı sıra diskte veya seçilen klasördeki herhangi bir metin ve değerleri olarak.
Ek koşullar ararken ya da filtreleme. Örneğin, koşul (eşit değil) kullanırken, böylece toplam arama süresini azaltarak, tüm sıfır olmayan değer ayıklamak yapabilirsiniz.
Arama dizeleri. Çizgi örneğin, karakter ismi veya şehir, silah ya da büyü oyun yanı sıra, (oyun komut dayalı ise) oyunu script.
Formülü ile Filtre. Herhangi kodlanmış değerleri aşağıdaki formül kullanılarak şey bulunabilir!
Kaydetme ve süreç yükleniyor. Sağlanan değil oyunlar, kaydetmek için kullanılır. Gereksinimleri: Windows 2000 / XP / 2003. Kısıtlamalar: Sen işlemini yeniden olamaz. Büyük bir oyun için sadece tek bir seviyede çalışır. Iken tüm oyunlarda çalışmaz. Biz geliştirmek için çok çalışacağız.
Sessiz mod. Kene takılması “senin süreci gizle” Ne zaman, ArtMoney işlemi listeden kaybolur. Gereksinimler: Windows NT4 / 2000 / XP / 2003. oyunu ArtMoney algılar ve bir hata ile kendini kapatır ya da ArtMoney kapatır Faydalı.
Programın başında “Hakkında” verilmez.
E-posta ile Tam teknik destek.

Ne sürümde yenilikler:
Oyun sistemleri Amiga ve Amiga CD32 için yeni emülatörlerine. Amiga için emülatör seçenekleri emüle sistem belleğinin boyutuna bağlıdır
Amiga emülatörü WinUAE.
Sabit bir hata otomatik olarak dosya adına göre emülatörü seçin.
Emumyatornymi göstericilerle bir hata düzeltildi.
Unicode metin / dizeleri arama Sabit hata.
Birçok adresleri ile yanlış tasarruf / yükleme tablolar ile Sabit hata.
[PRO] Sabit hata zaman içinde / yükleme işlemini kaydetmek için.

Sistem gereksinimleri:
Windows 2000 / XP / 2003 / Vista / 2008/7/8/2012 x86
Windows Vista / 2008/7/8/2012 x64

Not yükleyin:
1.Disable internet.
Programı 2.Install.
3.Reboot.
4.Kimeyker Başlat, Generate panoya kopyala tıklatın.
Programın 5.Run amaçlı, kayıt penceresinde anahtarını yapıştırın.
Windows 7 ve Windows XP için: Programın kök klasöründe dosyayı bulmak ve “salt okunur” özniteliği am743.cfg atamak.
6.In Windows 8, ağ güvenlik duvarı yakın erişim.

ArtMoney is intended to edit the parameters in computer games, to get infinite money, lives, ammunition, etc. It can scan memory or game files to search for some specific values (money, resources, etc.). Such values can be many and we must select them, so the search is divided into two phases – search values and sifting unnecessary values. As a result, we obtain the addresses, which are numbers, and can be adapted to.

Additional Information:
Special techniques allow to deceive even the games that have no visible numeric values (such as a graphical bar life) or games that encode their data. ArtMoney does not work in a network game (ie, man against man), because money can be duplicated on multiple computers, and changing money on one (your) does not lead to success, although there are exceptions.

Benefits edition PRO:
As an object, you can select the folder or disk. You can search for any value in the game folder. As well as any text and values on disk or in the selected folder.
Additional terms when searching or filtering. For example, using the condition (not equal), you can weed out all non-zero value, thus reducing the total search time.
Search strings. Line is, for example, the name of the character or the game of the city, weapons or spells, as well as game script (if the game is based on the script).
Filter by formula. Using the formula can be found anything, any coded values!
Saving and loading process. Can be used to save games, where it is not provided. Requirements: Windows 2000 / XP / 2003. Restrictions: You can not restart the process. For big game works only in one level. While not work on all games. We will work hard to improve.
Quiet mode. When installing tick “Hide your process”, ArtMoney disappears from the process list. Requirements: Windows NT4 / 2000 / XP / 2003. Useful if the game detects ArtMoney and closes itself with an error or closes ArtMoney.
At the start of the program is not given the “About”.
Full technical support by e-mail.

What’s new in version:
New emulators for gaming systems Amiga and Amiga CD32. For the Amiga emulator options depend on the size of the emulated system memory
Amiga emulator WinUAE.
Fixed a bug automatically select the emulator by file name.
Fixed a bug with emumyatornymi pointers.
Fixed bug in search of text / strings in Unicode.
Fixed bug with incorrect saving / loading tables with many addresses.
[PRO] Fixed bug in time to save / load process.

System requirements:
Windows 2000 / XP / 2003 / Vista / 2008/7/8/2012 x86
Windows Vista / 2008/7/8/2012 x64

Install note:
1.Disable Internet.
2.Install the program.
3.Reboot.
4.Kimeyker Start, click Generate, Copy to clipboard.
5.Run the program, paste the key in the registration window.
For Windows 7 and Windows XP: In the root folder of the program to find the file and assign it am743.cfg attribute “read only”.
6.In Windows 8, close access to the network firewall.
7.Connect online.

ArtMoney Pro 7 indir BENZER İÇERİKLER
ArtMoney Pro 7 indir YAPILAN YORUMLAR

2019 EN GÜNCEL ÜCRETSİZ OYUNLARINI TAKİP EDİN!

Sayfayı Beğen

ÜCRETSİZ OYUN OYNAYIN.