Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Arma 3 Jets İndir

Arma 3 Jets Full İndir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
 

Arma 3 Jets torrent indir

Yeni hava üstünlüğü jetleri ile gökyüzünde savaşın ve Arma 3 Jets DLC’de düşmanı öldürmek için gelişmiş hedefleme sistemleri kullanın.
Temel Özellikler
F / A-181 Siyah Wasp II – F / A-181 Siyah Wasp II, beşinci nesil, tek koltuklu, ikiz motorlu, hava şartlarına karşı taktik savaş uçağıdır. Uçak öncelikle bir hava üstünlüğü savaşçısı olarak tasarlanmıştı, ancak aynı zamanda yer saldırı yeteneklerine de sahipti. Ek harici sabit noktaları, uçağın çok çeşitli silah konfigürasyonlarına sahip olmasını sağlar. Black Wasp, taşıyıcı işlemler için gerekli ekipmanlarla donatılmıştır.
To-201 Shikra – To-201 Shikra, beşinci nesil, tek koltuklu, ikiz motorlu, hava şartlarına karşı taktik savaş uçağıdır. Uçak, oldukça çevik ve manevra kabiliyeti yüksek bir hava üstünlüğü savaşçısı kurmak amacıyla CSAT ve Rusya ortak bir sendikası tarafından tasarlandı. F / A-181’e benzer şekilde, To-201 ayrıca yerden saldırı yeteneklerine sahiptir ve geleneksel pilonlar vasıtasıyla çeşitli silah konfigürasyonlarını destekleyebilir, ancak aynı zamanda kendi iç silahları bölmesini de destekleyebilir.
A-149 Gryphon – A-149 Gryphon, dördüncü nesil, tek kişilik, tek motorlu ve her mevsim hava koşullarına dayalı taktik savaş uçağıdır. Uçak, uygun bir maliyetle çok yönlü bir platform olarak tasarlandı ve daha büyük hava üstünlüğü jetlerinden farklı olarak, düşük irtifalı uçuşlarda da iyi performans gösterebilir. Yaşlanma platformuna rağmen, A-149 hala en yeni sensörler ve silah sistemleri ile yenilendi.
Sentinel – The Sentinel, beşinci nesil, son teknolojiye sahip, ikiz motorlu, hava şartlarına dayanıklı taktik bir İnsansız Savaş Hava Aracı’dır (UCAV). Sentinel öncelikli olarak bir keşif platformu olarak tasarlandı, ancak hassas toprak saldırıları yapabilir. Genellikle bir uçak gemisinden çalışır.
Vitrin Jetleri – Altis’in üzerindeki gökyüzüne gidin ve yepyeni bir Showcase senaryosunda havadan / karaya ve hava-yerden dövüş yapın.
Platform Güncelleme
Arma 3 Jets DLC, yeni içerik ve özellikler içeren büyük bir Arma 3 platformu güncellemesi tarafından destekleniyor. Arma 3’ün tüm sahipleri için platform güncellemesi ücretsizdir.
Destekleyici Özellikler
Sensör Yenilemesi – Gelişmiş Aktif Radar ve Kızılötesi algılayıcı teknolojisi ile güçlendirilmiş, yönlendirilmiş silahları hedef alan yeni bir radar arayüzü, görsel aralığın ötesinde savaş yapabilecek çeşitli araçlar (jetler, helikopterler ve tanklar dahil) sağlar. Uzaktaki Data Link, araçların gelişmiş işbirliği için araçlarını diğer araçlara göndermesine olanak tanır. Bu, yeni radar simgesi ve her araç için benzersiz radar ve IR imzaları ile birlikte, oyuncuların savaş alanına daha doğru bir genel bakışa sahip oldukları anlamına geliyor.
Genişletilmiş Hit Noktaları – Sabit kanatlı uçakların hasar modeli, Arma 3’teki diğer araç sınıfının detay seviyesine yükseltildi. Sonuç olarak, düşman ateşinin vurulması, hemen anlamına gelmiyor; ancak motor arızası, yakıt Sızıntı, arızalı bir HUD veya başka hasar türleri tek bir parçaya geri dönmeyi daha da zorlaştıracaktır.
Dinamik Araç Yükleme – Artık Arma topluluğundaki birçok kişi tarafından talep edildiği üzere aracınızın silahlanmasını özelleştirebilirsiniz. Püskürtücüler için bu, her bir pilonun ne tür bir mühimmat taşıdığını seçebileceğiniz anlamına gelir. Dinamik Araç Yükleme Araçları, Arma 3’teki diğer araç sınıflarıyla uyumlu olacak şekilde tasarlanmıştır; bu aynı zamanda içerik oluşturucuların bu yeni işlevselliği varlıklarına uygulamak için kullanabileceği anlamına gelir.
Diğer İyileştirmeler – Arma 3’te bir jet uçağının genel deneyimi, ses iyileştirmeleri, sıkıştırılmış denetimler ve ejeksiyon koltuğu acil durum prosedürleri gibi yeni komut dosyası bulunan çözümler yardımıyla geliştirildi.
Destekleyen İçerik
Uçak Taşıyıcısı “USS Özgürlüğü” (CVN-83) * – USS Özgürlüğü, sınıfının ikinci gemisidir. Bu nükleer gücüyle çalışan uçak gemisi, CVN-83’ü taşıyan kargo teknesi NATO için bir ana üs olarak hizmet ediyor. USS Özgürlüğü, neredeyse her destek rolünü kolaylaştıracak çeşitli uçak ve helikopterleri gemide taşıyabilir. 337 metre uzunluğunda ve 105 metre genişliğinde olan bu şimdiye kadar yapılmış en büyük gemi. USS Özgürlüğü, çeşitli otonom savunma silah sistemleri ile donatılmıştır:
Praetorian 1C AAA – 20mm Vulcan mermileri ile tedarik edilen Praetorian Anti-Aircraft-Top Topçu sistemi, NATO donanmasını yakın mesafedeki herhangi bir hava tehdidine karşı korumak için tasarlandı.
Mk-49 Spartalı SAM ve Mk-21 Centurion SAM – Spartalı Havadan Füze sistemi ve Yüz Yüze Havadan Füze sistemi, NATO donanmasını olası hava tehditlerinden korumak için tasarlandı. 21 IR menzilli kısa menzilli Anti Air füzeleri ve 8 radar kılavuzlu orta menzilli Anti Air füzesi ile donatılmış olan bu iki sistem genellikle rakiplerin hava üstünlüğünü inkar etmek için dağıtılır.
Official Soundtrack – jetler temasına yakışan yeni bir müzik parçası.
Başarılar – ekstra Buhar Başarıları kümesi.

ANA OYUN İCERİR VE EK DLC İCERİR.

– Arma 3 Maps
– Arma 3 Zeus
– Arma 3 Karts
– Arma 3 Helicopters
– Arma 3 DLC Bundle
– Arma 3 Marksmen
– Arma 3 Samples
– Arma 3 Apex
– Arma 3 Jets
– Arma 3 DLC Bundle 2


MİNİMUM:
OS: Windows 7 SP1 (64bit)
Processor: Intel Dual-Core 2.4 GHz or AMD Dual-Core Athlon 2.5 GHz
Memory: 4 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce 9800GT / AMD Radeon HD 5670 / Intel HD Graphics 4000 with 512 MB VRAM
DirectX®: 10
Hard Drive: 20 GB free space
Audio: DirectX®-compatible on-board
RECOMMENDED:
OS: Windows 7 / 8 / 10 (64bit)
Processor: Intel Core i5-4460 or AMD FX 4300 or better
Memory: 6 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce GTX 660 / AMD Radeon HD 7800 Series with 2 GB VRAM
DirectX®: 11
Hard Drive: 25 GB free space, SSD / Hybrid HDD / SSHD storage
Sound: DirectX®-compatible soundcard

Arma 3 Jets Full İndir YAPILAN YORUMLAR

2019 EN GÜNCEL ÜCRETSİZ OYUNLARINI TAKİP EDİN!

Sayfayı Beğen

ÜCRETSİZ OYUN OYNAYIN.