Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Arma 3 Apex indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
 

Arma 3 Apex indir

Arma 3 Apex indir Ana bu 100 km² Güney Pasifik adalar büyük ölçekte otantik mücadele desteklemek için inşa edilmiştir, tropikal bitki örtüsü, benzersiz yerler, zengin bir tarihe ve modern mühendislik heybetli insan yapımı kahramanlık gür. Bu tür yağmur ormanları, volkan, gecekondular, şeker kamışı fabrikası ve endüstriyel liman olarak Tanoa en çeşitli yerlerde, her senaryo türlerine hitap. bir all-out saldırı, küçük ölçekli bir gizli op, orman savaş, ya da bir Güney Pasifik ayarına uygun başka bir şey yapmak olsun – Tanoa seçim yeridir. Bir sonraki macera bekliyor.
Yeni Faction, 13 Yeni Silahlar, Yeni Üniformalar ve Dişli
Tanoa derin köklere sahip bir yerel suç örgütü Güney Pasifik, NATO ve CSAT yüz direnci stratejik nüfuzunu artırmak için ararken. Silahlı eşkıyalar ve eski paramiliterler, bu yeni hizip, Syndikat oluşan AKS-74U, AKM ve AK-12 saldırı tüfeği, LIM-85 hafif makineli tüfek gibi tanıdık çağdaş silah taşıyan, bölge genelinde birçok yasadışı operasyonlarda yer almaktadır RPG-7 Launcher ve PM 9 mm tabanca. NATO ve CSAT, diğer taraftan, bu tür modüler SPAR-16 Assault Rifle olarak state-of-the-art silah ile yüksek eğitimli operatörler, göndermek, silah Çin tasarlanmış CAR-95 ailesi, Tip 115 Saldırı Tüfeği, CMR-76 ve spar-17 Nişancı tüfek ve yeni termal-maskeleme üniformaları, şapka, sırt çantaları, NVGs (Gece ​​Görüş Gözlüğü), ERCO silah optik, ve daha fazlası.
10 Yeni Araç
Apex genişleme V-44 X Blackfish ve Y-32 Xi’an VTOL tarafından sağlanan esneklik Arma 3. avantajından yararlanın için bir araya (Dikey Take-Off ve İniş) uçakları, yeni araç sınıfları tanıtarak daha fazla oyun fırsatları sağlar de sabit ve rotor kanat ulaşım güçlü. zeminde hızlı hareket etmek gerekiyor? hızlı ve esnek Haydut ya Qilin LSVs (Işık Strike Araçlar) ile Tanoa engebeli arazi gidin. KH-3A Fenghuang ve MQ-12 Falcon: en az kayıp ile hedefleri tamamlamak için, Arma 3’ün cephanelik de iki yeni PUSA (İnsansız Savaş Hava Aracı) uçağı ile takviye edilmiştir. tropikal bir ada ortamda beklenebilir olarak Artı, Arma 3 Apex MB 4WD Offroad Araba, Sezar BTT Pervane Airplane, RHIB (rijit gövde şişme bot) ve Su Scooter şeklinde uygun yeni sivil araçlar içerir.
Co-op Kampanya ve End Game Multiplayer
1-4 oyuncu “Apex Protokolü” co-op kampanyasında bir NATO CTRG özel operatör rolü üzerine atın. Orijinal Arma 3 “East Wind” kampanyasında olaylara bağlı, ekip bir insani felaketi önlemek, ancak hızlı bir şekilde beklediğinden çok daha büyük tehdidiyle karşı karşıya kendilerini bulmak için Tanoa gönderilir. co-op kampanya açılan / bırakma çok oyunculu yapıya sahip, son derece replayable misyonlar oluşur ve zorluk oyuncuların sayısına dayalı yukarı veya aşağı ölçeklendikçe. co-op kampanyaya ek olarak, Arma 3 Apex modunun hedefleri ve kuralları ile oyuncular tanımak için Tanoa iki yeni End Game çok oyunculu senaryoları yanı sıra yeni bir single Vitrin End Game senaryosunu ekler.
Ek Apex İçeriği
Apex genişleme ek içerik geniş bir yelpazede ile tamamlanmaktadır. Bu içerir: Jandarma hizip (Tanoa yerel kolluk kuvveti) Yeni Protector 9 mm ile silahlı özel kuvvetler ve Pasifik seferi birimler, repainted mevcut Arma 3 silah ve araçlar bir seçim şeklinde Sub-Machine Gun, NATO ve CSAT hizip takviye Tanoan ve Çin, yeni radyo protokolleri: Güney Pasifik kamuflaj deseni, yeni karakter görünüşe Fransız, Fransızca-İngilizce ve Çince, içerik yaratıcıları, bir Tanoa Zeus Game Master senaryosu, 13 yeni Buhar Başarıları için yeni bir ortam varlıkları ve sahne ve Arma 3 Apex resmi soundtrack.
Ücretsiz Platformu Güncellemeler
Arma 3 Apex genişleme yeni içerik, özellikleri ve geliştirmeleri geniş bir yelpazede sahip, önemli bir platform güncellemeleri tarafından desteklenmektedir. Bu platform güncellemeleri de baz oyuna uygulamak ve Arma 3 tüm sahipleri için ücretsizdir.

Nexus Güncelleme – End Game, Spectator, Kişisel Koruyucu Ekipman, Stamina, Launcher Mod bağımlılıklar
Eden Güncelleme – Eden Editör, Savaş Ses, Launcher Tabanlı Server Browser, Yazı
Görsel Yükseltme – elden aydınlatma yapılandırma, su yansımaları, sis gelişmeler
Çevresel Ses – genişletilmiş ortam yapılandırma pozisyonel ortam sesleri
Kontroller Presets – Yeni varsayılan “Arma 3 Apex” ön ayarı kullanarak oynamak ya da “Arma 3” üzerinden alıştığınız kurulum sopa
Silah Değiştirme – on-the-hareket, Haritalanabilir eylemler, eylem menüsü düzene
Zorluk Revizyon – kullanışlı hazır, konsolide seçenekleri, açıklayıcı metinler ve görüntüler
Görevler Revizyon – 2D ve 3D görüntüleme güncellenen, geliştirilmiş günlük UX, daha iyi harita etkileşimi
komuta görselleştirme, mürettebat iletişim, silah sistemleri ve göstergeleri, sanal hedefleme bakla – Gelişmeler Hedefleme
Respawn Menüsü – bilgi geliştirilmiş sunumu, rol seçimi UX
Kadro İletişim – Çizgi Çizme, Squad Radar *, Taktik Ping *, VON Gelişmeler
Araç-in-Araç Taşımacılığı – Büyük araçlar içinde büyük mesafeler arasında ulaşım uygun araçlar
Topallama – yaralı karakter bacaklar daha sürükleyici temsil
Eden Editor Donanımlar – kompozisyonlar, bağlanabilir kamera kontrolleri, Yorum kişiler, sürükle & ölçek alan kişiler, yeşillik geçiş, çevre önizleme, varlık önizlemeleri
Launcher Yükseltme – Geliştirilmiş sunucu tarama, daha iyi mod taşıma
Quick Play – elverişli sınırlı kullanıcı girişi ile seçtiğiniz bir çok oyunculu oturumuna katılmak
Kampanya Birleşme – 3 “East Wind” bölüm birine birleştirilmiştir
Optimizasyonları – render, dağınıklığı çizim, senaryosunu fonksiyonlar, Revive, ve daha fazlası
Arma 3 Birimleri – Launcher & Oyun entegrasyon *, Bohemia Hesap bağlantıları, üye yönetimi
Toplum – modding destek, araçlar ve örnekler güncellemeleri, komut dosyası komutları, dokümantasyon
* Bu özellik çevrimiçi sonrası serbest gelebilir.
TR De ilk bizde www.torrent-oyunindir.com Paylaşılmıştır. .

Türkiye ilk bizde Her zamanki gibi.

Çıkış Tarihi: 12 TEMMUZ 2016

OYNANIŞ VİDEOSU EKLENMİŞTİR. www.torrent-oyunindir.com

Arma 3 Apex indir YAPILAN YORUMLAR

2019 EN GÜNCEL ÜCRETSİZ OYUNLARINI TAKİP EDİN!

Sayfayı Beğen

ÜCRETSİZ OYUN OYNAYIN.