Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

AR K The Great Escape indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
 

AR K The Great Escape indir

AR K The Great Escape indir
AR K The Great Escape indir
Greg Rucka tarafından yazılmış Senaryo: Dört Eisner Ödülleri kazanan ve ünlü çizgi roman yazarı Greg Rucka tarafından oluşturulan gizem, mizah ve romantizm bir hikaye tadını çıkarın.
Geliştirilmiş oyun: Yeni envanter sistemleri ve diyaloglar, ilk iki bölüm oyuncuların geribildirim teşekkürler.
Yeni yerler: daha çeşitli arka planlar, bilimkurgu tasarımları ve AR-K 1 ve 2 çok daha fazla kalite daha dinamik bir dünya İlçe 8 yerlere hayat vermek için.
Yeni karizmatik karakterler … ve bazıları zaten AR-K evrende bilinen: çılgın bilim adamı, bir kumarbaz ve bu macera ile yaptığı maceraya Alicia ve Franky katılacak cardesians bir sürü.
TORRENT-OYUNİNDİR.COM FARKI İLE;
AR-K evrende Bölüm 3!
İlçe 8 kaçmak ve gizem, asit mizah, komik karakterler ve bilim-kurgu dolu bir macera gizemli Altın Küre kaynağını keşfetmek için Alicia Van Volish Yardım. Klasik noktada kendinizi bırakın ve ödüllü komik yazar Greg Rucka tarafından yazılmış büyük bir geçmişi olan, stili tıklatın.

SPOILER !!
————————————————– ————————————–
Uyarı: Hala AR-K önceki bölümlerini oynadığı değil ve daha önceki bölümlerde neler olduğunu bilmek istemiyorum bu okumaz.
Bir üniforma Altın Küre kurtarma ve çalmak sonra Alicia karakola infiltratlarının … ama tespit edilir. Kaçmaya çalışırken, o bir çöp kompaktör bir ıskarta aracılığıyla düşer. Kayıp ve kırık bir bacak ile Alice AR-K İlçe 8 banliyöleri kaçmak gerekir.

AR K The Great Escape indir BENZER İÇERİKLER
AR K The Great Escape indir YAPILAN YORUMLAR

2019 EN GÜNCEL ÜCRETSİZ OYUNLARINI TAKİP EDİN!

Sayfayı Beğen

ÜCRETSİZ OYUN OYNAYIN.