Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Alone in the Dark Illumination indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
 

Alone in the Dark Illumination indir

Alone in the Dark Illumination indirBir karanlık Lorwich şehir içinde düştü. Monstrous ordularını karada kaos saçmak için kabus ötesine ortaya çıkar. Dört kahramanlarından biri olarak, silah zoruyla ve aydınlatma gücü ile eskilerin kölelerinin savaş gerekir.

H.P. yazılı esinlenerek Lovecraft, Atari Dark serisinin Alone “Baba Survival Horror Tür” olarak kabul edilmektedir. Karanlık Alone: ​​Aydınlatma korkunç bir aksiyon-korku deneyimi bu karanlık mirasını araştırıyor.

Kana susamış hayvanlar ile dolu dinamik ortamlar üzerinden savaş. Eğer Cadı, Mühendis ve Priest, özel yetenek ve silah benzersiz bir set ile her dahil yoldaşları kurtarmak gibi parti oluşturun.

Tehlike her gölge pusuda. Arkadaşların yardımcı olabilir, gecenin sonunda hep Alone in the Dark bulunmaktadır.

Dört Benzersiz Kahramanları: Avcı, Cadı, Priest ve Mühendis her ayırt edici silahlar, beceri ve kilidini güçler ile benzersiz oyun deneyimleri sunuyor.
Kooperatif multiplayer modda dört karakterlerle oynayın büyük bir meydan okuma için daha küçük ekipler oluşturmak, ya da tek başına karanlığı yüz: Karanlıkta Bir Takım veya tek başına olarak oynayın.
Çeşitli Ortamları: Birden fazla seviyeleri ile dört kampanyalar Lorwich ve püskürdü manzara ile oyuncular almak ve derin aşağıda bu terkedilmiş ilçenin gizemlerini ortaya çıkarmak için.
Eldritch Korku: H.P. yazılı esinlenerek Lovecraft, Çatı Walkers, şekiller ve spawns dahil delilik ötesinden varlıklar, senin kabuslar uğrak olacaktır.
Dinamik Ortamlar: haritanın yapısını değiştirmek ve arayışı ilerlemek için dinamik çevre bulmacalar ile etkileşim.
Aydınlanma Gücü Koşum: güvenli bölgeler oluşturmak için haritalar aydınlat, ve düşmanlar zarar verir.

Alone in the Dark Illumination indir YAPILAN YORUMLAR

2019 EN GÜNCEL ÜCRETSİZ OYUNLARINI TAKİP EDİN!

Sayfayı Beğen

ÜCRETSİZ OYUN OYNAYIN.