Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

ALICE VR PC indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
 

ALICE VR Pc indir

ALICE VR Pc torrent full indir  Macera, Bağımsız Yapımcı Beklenmeyen bir arıza cryo uykudan uyanmak için geminin AI zorlar. Yakındaki gezegende acil iniş yapmak zorunda. Amacınız basit var: Yeterince yakıt kaçmak için bulabilirsiniz. Eğer gezegenin vatandaşların tüm gizemli koşullarda yok olduğunu fark ettiklerinde bu basit bir görev karmaşık alır.

Alice VR Alice in Wonderland klasik maceralarını taze almaktır. senin playthrough sırasında her büyük bir sürpriz karşılaşırsanız yapacak gibi Cheshire Cat veya Çılgın Şapkacı, ama benzersiz bilimkurgu ayarı olarak tanıdık karakterleri buluşacağız.

Eğer gezegenin sırrını keşfedeceksiniz? Önünüzde sorunlarla karşı karşıya kalmaya hazır mısınız? bilinmeyen içine beyaz tavşanı takip – Gelecek sizin ellerinizde.
ÖZELLİKLER
Tailor-made yerden VR – hiçbir ödün!
Kendi yolunu seçmelerini sağlar birden sonları ile sürükleyici bir hikaye
Fütüristik grafik ve tarz, EON Sounds ustaları tarafından oluşan elektronik ortam müziği
60 yılı aşkın ilham bulmacalar sadece çözülmeyi bekleyen
, Duvar ve tavanlarda yürümek küçülen ve cihazlar büyüyen oynamak ve Alice VR dünyasının fizik ile eğlenmek için değişen yerçekimi kullanın
SANAL GERÇEKLİK
Alice VR Oculus Rift, HTC Vive üzerinde çalışır ve aynı zamanda Razer OSVR ile uyumludur. Onları ve hareket kontrolörleri hem Vive üzerinde çalışırken geleneksel kontrolörleri, Oculus desteklenir.

Oyun mümkün olan en rahat VR deneyimi olacak şekilde tasarlanmıştır. oyuncular ile araştırma ve tartışma bir sürü sonra, biz bile VR yeni oyuncular için oyun keyifli hale getirmek için nasıl öğrendim. Size tüm playthrough boyunca rahat hissetmek istiyorum.

Alice VR ayrıca VR kulaklık olmadan, normal bir monitörde çalışır.
DİJİTAL FİLM MÜZİĞİ
oyun ile özgün, atmosferik müziği alırsınız! EON Sounds oluşan tam, elektronik sesin keyfini çıkarın. Her iki kulaklık ve büyük hoparlörler inanılmaz bir dinleme için yapar, her zaman Alice VR dünyasına geri alarak!
Geliştiricilerin KONSEPT GRAFİK VE DİPNOTLAR İLE DİJİTAL ARTBOOK
Mirabillis: Bu dijital artbook 40 sayfadan fazla gezegen Speculo ve onun sadece şehrin güzel ve unutulmaz sahne gösteren oyundan konsept sanat ile doldurulur. Her sayfa aynı zamanda ilham ve Alice VR arkasında iş anlatan, geliştiricilerin notlar içermektedir.
Geliştiriciler tarafından oluşturulan Yakası BİR SET
yüksek çözünürlüklü Marvel, Speculo pitoresk manzaralar masaüstünüzde sağ orada oturuyor! Her grafik özellikle bu yabancı gezegende güzelliğini ve yalnız kentin haber veren atmosferini vitrin geliştiriciler tarafından yaratıldı.
ALICE VR tasarlama hakkında daha fazla VİDEO İÇERİĞİ
Oyunun yaratıcıları VR için özel bir oyun tasarlama konusunda ne söyleyeceklerini dinleyin. Ne zorluklar önlerindeki ve nerede ilham çekti mi? Bu video malzemeleri Alice VR perde arkasında neler olduğunu göstermektedir.
Previews
VR Yolu
Ben, dev dağlar, binalar ve fütüristik uzay aracı ile dolu bazı iyi hazırlanmış arka planlar ile karşı karşıya kalmıştır hepsi bana büyük bir dünyada küçük hissettiren.

yükleme VR
Bir noktada ben kanda olduğu ortaya çıktı maskeleri ve yazma ile çevrili bir çıkmaz keşfetmek için köşeyi geldi. Daha sonra, kayaların üzerinde yatan bir iskelet bulur, onun sahibi uzun zaman önce bir noktada ısı succumbed. Bu oyun çıkıyor bir kez çözmek için istekli değilim bu gezegende, üzerine neler olduğunu kafamda sorular yarattı.

GamePressure
bir kaç dakika içinde bulantı yapabilir, çünkü saniyede bir çift etrafa, hızı göz kamaştırıcı değil gerektirmez – onlar gitmek istiyorum ne kadar hızlı karar oyuncuya kadar tamamen.

TR De ilk www.torrent-oyunindir.com Paylaşılmıştır. . ilklerin adresindesiniz

Türkiye ilk bizde Her zamanki gibi.

Çıkış Tarihi: 27 EKİM 2016

TÜRKÇE OYNANIŞ VİDEOSU EKLENMİŞTİR. www.torrent-oyunindir.com

ALICE VR PC indir YAPILAN YORUMLAR

2019 EN GÜNCEL ÜCRETSİZ OYUNLARINI TAKİP EDİN!

Sayfayı Beğen

ÜCRETSİZ OYUN OYNAYIN.