Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Age of Empires II HD Rise of the Rajas indir – Full

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
 

Age of Empires II HD Rise of the Rajas indir – Full

Age of Empires II HD Rise of the Rajas indir – Full Age of Empires II evreni 17 yılı aşkın bir süredir. Dostları dört ek medeniyete, yeni birimlere, teknolojilere meydan okuyun ve imparatorluğunuzu su ve karada inşa edin. Güneydoğu Asya’da dört ek kampanya ile tarihin en büyük kahramanlarını yönlendirin ve komutanlarınıza göre fillerin güçlü ordularıyla düşmanlarınızı ele geçirin!

4 Yeni Medeniyetler
Birmanya – Güneydoğu Asya tarihinde en büyük imparatorluğu bir araya getirerek savaşın en güçlü savunmalarını ortadan kaldırabilir. Burmaca benzersiz birimi Arambai, ölümcül ama düşük doğrulukta saldırı düzenleyen bir süvari birliği.
Khmer – Dünyanın en büyük dini anıtını kurun ve ölümsüz kuşatma silahlarından oluşan ölümsüz bir ordu hazırlayın. Khmer’ın benzersiz birimi Ballista Elephant, aynı anda iki cıvata ateşine yükseltilebilen monte edilmiş bir akreptir.
Malay – Malezya’nın muazzam ada imparatorluğu ile Güneydoğu Asya’yı fethedin ve rıhtımlarınızı ok atabilen limanlara yükseltin. Malay benzersiz birimi, düşmanlarını çabucak boğacak son derece ucuz bir piyade birimi olan Karambit Savaşçısıdır.
Vietnamca – Halkınızı bağımsızlığa götürür ve son derece güçlü bir birliklerin menzili ile gerilla savaşı yürütür. Vietnamca benzersiz birimi Rattan Archer, düşman okçu saldırılarına karşı etkili olmayan ağır silahlı bir ünitedir.

4 Yeni, Tamamen Sesli Kampanyalar
Gajah Mada: Java adasında yeni bir güç yükseliyor. Majapahit’in başbakanı olan Gajah Mada, Archipelago’nun dalgalarını ve adalarını yönetmek için bir imparatorluk inşa etmeyi planlıyor. Artan hırslarıyla kayıtsız sadakatini krala dengede tutabilecek mi?
Suryavarman I: 11. yüzyılın başlarında ve Khmer İmparatorluğu kargaşa içinde, rakip taraflarca bölünerek ve düşman komşularla çevrili. Sadece bir prens olan Suryavarman, rakiplerini yenmek ve Khmer’ı eski ihtişamlarına getirmek için cesaret ve kurnazlığa sahip. Bununla birlikte, tahtın ele geçirilmesi yalnızca birçok görevin ilkidir. Suryavarman, alanını genişletmek, zorlukların üstesinden gelmek ve Nirvana’ya kavuşan kral olarak zamansız bir miras yaratmak için gücü bir araya getirecek mi?
Bayinnaung: Savaşçı bir kral bölünmüş bir araziyi birleştirmeyi amaçlıyor. Ama ihanete uğradığı zaman, yalnızca özverili uşağı mirasına devam edebilir. Yalnızca bir yurttaş, Burma tahtına çıkabilir ve Güneydoğu Asya tarihinde en büyük imparatorluğu kurabilir mi?
Lê Lợi: Bir iç savaş Dai Viet’i kargaşaya bıraktığında, Ming İmparatoru müdahale etti ve kontrolü eline aldı. Şimdi, ezmeden özgürlüğe yönelik tek umut, bir adamla, Le Loi adında küçük bir asildir. İnkar eden grupları birleştirebilir, Çinlileri yenebilir ve Vietnam’ın bağımsızlığını kazanabilir mi?

Yeni Genel Birimler
Muharebe Fili: Yeni medeniyetlerin her birinde istikrarlı olarak üretilen Muharebe Fili, yakın dövüşte harap olan yavaş ve güçlü bir süvari birimi. Her yeni uygarlığın kendi Fil alaylarını birbirinden ayırmak için kendi benzersiz ikramiyeleri vardır.
Imperial Skirmisher: İkonik Elite Skirmisher ünitesi için uzun zamandır beklenen bir yükseltme, yükseltme Vietnamca ve takım arkadaşlarının hepsine açık.

Yeni Ortamlar
Kara, Rajaların Yükselişi’nde denizi karşılar! Büyük yağmur ormanlarının, hain plajların yanında, yeni mangrov ormanları ve sığlıkları yepyeni bir oyun stili sunar. Yeni amfibik arazi üzerine kurulabilir ve hem kara birlikleri hem de gemi geçebilir. Bu yeni arazi türü beş yeni rastgele haritanın her birinde yer almaktadır.

Geliştirilmiş AI
5 Yeni Rasgele Haritalar
5 Yeni Özel Haritalar
5 Yeni Gerçek Dünya Haritaları
13 Yeni Araziler
Yeni Senaryo Editörü Nesneleri
Seyirci Modu

Age of Empires II HD Rise of the Rajas indir – Full BENZER İÇERİKLER
Age of Empires II HD Rise of the Rajas indir – Full YAPILAN YORUMLAR

2019 EN GÜNCEL ÜCRETSİZ OYUNLARINI TAKİP EDİN!

Sayfayı Beğen

ÜCRETSİZ OYUN OYNAYIN.