Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Agatha Christie The ABC Murders

Agatha Christie The ABC Murders Full İndir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
 

Agatha Christie The ABC Murders indir

Agatha Christie The ABC Murders 2016 indir, ABC Cinayetleri klasik Agatha Christie romanından uyarladığı bir macera ve soruşturma oyunu. oyuncu gizemleri dolu bir 3. kişi perspektif macera oyunu ünlü Hercule Poirot somutlaştırır. Bir kez daha, özel dedektif “ABC” adıyla gider gizemli bir rakibe karşı kendini bulacaksınız.
Sizin istihbarat böylece meydan edilmiş asla!
Birleşik Krallık genelinde güzel bir ortamda ayarlanır çeşitli şehirlerde birçok suç sahneleri keşfetmek zorunda kalacak. o muayene ve ölümcül bulmaca geçmeye geldiğinde hiçbir taş çevrilmemiş bırakın! Gözlemleyin, soru ve akıllı kesintiler yapmak ve katilin planlarını anlamak için mümkün olan her şeyi keşfetmek!
ÖNEMLİ ÖZELLİKLERİ:
Sınavlar: Oyuncunun şüphelileri inceleyerek ve onlar bunu söylemek nasıl söylediklerine dikkat ve nasıl hissediyorsun ile bilgi toplayabilir.
Bulmacalar: Oyuncunun fazla ipucu elde etmek için bulmaca çözmek zorunda kalacak.
Beyin Kesintiler: ipuçları toplanan bağlı olarak, oyuncu kesintiler yapmak ve katil hakkında daha fazla bilgi edinmek mümkün olacak.
Zaman Çizelgesi: Oyuncunun sonuçlar çıkarmaktadır ve hikaye ile ilerledikçe, o Poirot en Timeline kullanabilirsiniz. Bu Hercule Poirot soruşturma sırasında ortaya tüm ilgili olaylarla bir zaman çizelgesi oluşturmak anlamına gelir.

Çıkış Tarihi: 4 Şub 2016

Agatha Christie The ABC Murders Full İndir BENZER İÇERİKLER
Agatha Christie The ABC Murders Full İndir YAPILAN YORUMLAR

2019 EN GÜNCEL ÜCRETSİZ OYUNLARINI TAKİP EDİN!

Sayfayı Beğen

ÜCRETSİZ OYUN OYNAYIN.